Jump to content
Türk Anime TV Forum

sShoguNn

Üyeler
    335
  • Son ziyareti

• Başarı

10

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 20 Aralık 2018

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn hakkında

• Derece
    Level 3
  • Doğum tarihi 05-06-1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Son profil ziyaretçileri

11.376 kez ziyaret edildi
  1. 10 yıldır kullandığım monitörüm bozuldu :(

Gittim güzel bi ürün almak istedim almışken iyisi olsun diye 21 inch+1080p+75 hz+1ms tepki süresi falan filan derken 700 liralık bişey aldım ama varya şuan nedense kötü hissediyorum çünkü ilk bilgisayarımın monitörüydü o 720p falandı 17 inchti küçük sayılırdı LCD idi ama yinede ne bileyim tuhaf oldum belki pahalı bişey almanın ardından gelen garip duygu da bunda etkilidir :(

bide ekran çok büyük oldu buna karşılık her şey küçüldü. 720p'den 1080p'ye geçmek çok tuhaf bi duygu

2. sShoguNn

İyi ki Doğdun Sinsine

Mutlu yaşlar sinsine
  3. İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemmel olmuş!!!!! :stoned-onion-head-emoticon::what-crazy-rabbit-emoticon::whaaat2-onion-head-emoticon::woa-onion-head-emoticon::super-sayan-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Animesini tokat manyağı yapar.

2. Red-King

Red-King

Bu adamlara para ödeseler malum şirketten daha iyi iş çıkaracakları kesin.

3. sShoguNn

sShoguNn

@Red-King Hele son çıkan 2016 ve 2017 rezaletinden sonra...

4. Biraz daha zaman var ama yeni yılınız şimdiden kutlu olsun. Yeni yıl diyince aklıma hep Toradora gelir ya o animenin yeni yıla girme bölümleri çok duygusaldı çok iyiydi :bled1-onion-head-emoticon:

Bütün slice of life animeleri yeni yıl - kültür festivali - sevgililer günü gibi konular işliyor ama Toradora bu konuda yeni yıl konusunda çok dramatik ve romantik idi :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sShoguNn

sShoguNn

Ben de 2 kere bitirdim. Yine de tadında bitmiş gibi ya

3. Singularity

Singularity

yav spo olmasında bazı şeylerin son 1-2 bölüme sığdırılması resmen sinirimi bozdu 

4. sShoguNn

sShoguNn

evet o sıkıştırma biraz kötüydü

5. sShoguNn

GÜVENLİK!

çözüldü şuan sorun yok
  6. sShoguNn

Boş zamanı olan bi çevirmen arkadaş var mı?

Eline sağlık çok güzel çevirmişsin cidden sağlam cümleleri varmış şarkının
  7. sShoguNn

GÜVENLİK!

bende de aynı sorun var sayfada hiçbişeye tıklanmıyor güvenlik kodu hatası çıkıyor
  8. Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor :admire-onion-head-emoticon:

9. Bu şarkıya aşığım ama sözlerini de anlamlı bir şekilde okumak bilmek istiyorum. Bayağı bi aradım ama şarkı sözü çeviri sitelerinde bu şarkının sözleri yoktu. Google çeviri de çok saçma sapan çeviriyor. O yüzden boş zamanı olan bi çevirmen arkadaş yardım edebilirse çok güzel olur Şarkı bu: Sözler de burada: İngilizce: Belki lazım olur diye burda da japoncası:
  10. sShoguNn

Nickinizin anlamı?

capun ceneral
  11. 10 dakikalık uzatılmış versiyon yetmiyor 10 saatlik çıkarsınlar şunu yav :admire-onion-head-emoticon:

"They don't make tombstones for stray dogs"

1. Gallardo

Gallardo

Güzel ama en iyisi değil ;)

Spoiler

2. sShoguNn

sShoguNn

evet evet bu da en iyilerden tabiki :D

yinede benim için en en iyi o :D

12. 2018 sezonunda çıkmış ve bitmiş animeleri izlemeye başladım aklımda şuana kadar bu kaldı çok güzel OST'si var çok klas bir animeymiş :rockingonionplz::good-job-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Bu tarz ost'leri seviyorsan Samurai Champloo öneririm. Bu tarz konuları seviyorsan Ashita no Joe diyeceğim ama daha çevirisi tamamlanmadı:crying3-onion-head-emoticon:

13. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izlemedim Alttaki Non Non Biyori ?
  14. sShoguNn

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

isekai wa Smartphone to Tomo ni
  15. sShoguNn

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Bu sezon 2 parçaya mı bölündü? 24 bölüm sürecekti diye hatırlıyordum hatta bu konuya da yazmıştım 2. kısım ne zaman başlıyormuş?