Jump to content

sShoguNn

Kayıtlı Üye
 • Posts

  397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

sShoguNn last won the day on November 25 2022

sShoguNn had the most liked content!

About sShoguNn

 • Birthday 06/05/1996

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Milky Way
 • İlgi :
  Sadece Animeleeerrr

Recent Profile Visitors

25515 profile views

sShoguNn's Achievements

 1. Herkese mutlu yıllar dilerim. :cheer3-onion-head-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon: Her şey büyük ihtimalle ve her zamanki gibi 2023'e göre daha kötü olacak ama umut tek dalımızdır. :innocent-onion-head-emoticon:

   

  Bu güzelliği dinleyerek ve izleyerek musmutlu olunuz:

   

   

 2. Kasım 2014 - Kasım 2023.

  Anime izlemeye başlayışımın 9. yıl dönümü kutlu olsun! :cheer2-onion-head-emoticon::happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon::happy-birth-day1-onion-head-emoticon::cheer3-onion-head-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon:

  Bu süreçte brüt sayı olarak 892, net sayı olarak ise 638 tane anime bitirilmiştir.:smoking2-onion-head-emoticon::congrats-onion-head-emoticon::hehe-onion-head-emoticon:

  2021-2022 yılları arasındaki bitirilen anime sayılarına kıyasla brüt sayı +1 fazla, net sayı +4 fazla çıkmıştır. :good-job-onion-head-emoticon::sleeping-onion-head-emoticon:

 3. Mutlu yıllarrrrrrrr!!! :cheer3-onion-head-emoticon::cheer3-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon: Bu yıldan bir beklentim yok :innocent-onion-head-emoticon:

  En sevdiğim yeni yıl şarkısını ve klibini atıyorum yine :onion_yep_by_7anime7drawer7::bled1-onion-head-emoticon:

   

   

 4. Kasım 2014 - Kasım 2022.

   

  Anime izlemeye başlayışımın 8. yıl dönümü kutlu olsun. :cheer3-onion-head-emoticon::happy-birth-day1-onion-head-emoticon::happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

   

  Bu süreçte, brüt miktar olarak 847, net miktar olarak ise 608 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır.  :congrats-onion-head-emoticon::hehe-onion-head-emoticon::smoking2-onion-head-emoticon:

   

   

  Anime izleme sonuçlarımı analiz edince 2021-2022 arasında önceki yıllarla kıyaslandığında bir düşüş gözlemlendi. Bu durumun, ilgimi çekebilecek pek çok animeyi çoktan tüketmiş olabileceğimden ve yeni çıkanlar arasında ilk 2-3 bölümde izlemeyi bırakma oranlarımın artışından kaynaklandığını düşünüyorum. Bir yılda brüt 44, net 26 anime izlemişim :dying-onion-head-emoticon::depressed1-onion-head-emoticon::depressed2-onion-head-emoticon:

 5. BERSERK mangasının geri dönüşü hakkında bilgilendirme:

   

   

  1. sadece okan

   sadece okan

   bir bakarsın boynuz kulağı geçer :D

  2. Gallardo

   Gallardo

   Kouji Mori Griffith'in de esin kaynağı diye biliyorum.

 6. Herkese mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum... :cheer3-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon::yeah-crazy-rabbit-emoticon::thank_you__onion_by_elcerbero:

  Geçen sene bu senenin daha güzel olacağını yazmıştım. Evet bir nebze daha iyiydi 2020'ye göre 2021. Umarım bu yıl "bir nebze" tabirinden daha ilerisi olur.

 7. Kasım 2014 - Kasım 2021.

   

  Anime izlemeye başlayışımın 7. yıl dönümü kutlu olsun. :cheer3-onion-head-emoticon::happy-birth-day1-onion-head-emoticon::happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon::cheer1-onion-head-emoticon::cheer2-onion-head-emoticon:

   

  Bu süreçte, brüt miktar olarak 803, net miktar olarak ise 582 tane anime bitirilmiş bulunmaktadır.  :congrats-onion-head-emoticon::hehe-onion-head-emoticon::smoking2-onion-head-emoticon:

  1. Freesia

   Freesia

   Hey maşallah ne diyeyim hayırlı olsun. :D :cheer2-onion-head-emoticon:

   Bi bilir kişi olarak sizden anime önerisi istiyorum efendim, var mı böyle kesin izlemelisin bu anime kaçmaz dediklerin. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

  2. sShoguNn

   sShoguNn

   sana direkt olarak favoriler listemi öneririm :hehe-onion-head-emoticon:

    

   Elfen Lied

   Clannad: After Story

   Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin

   Steins;Gate

   Shingeki no Kyojin

   Ergo Proxy

   Monster

   Gungrave

   Death Note

   Kenpuu Denki Berserk

    

 8. Benim de 2014'ten beri yoğun bir şekilde kullanmakta olduğum canım TürkAnimeTV sitemiz, bence şu an gayet iyi bir tasarımla ve çok az hata ile uygun bir konumda bulunuyor. Ben bu site olmadan yapamam. Çalışan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Kullanıcılarıyla ve yönetim kadrosuyla hepimizi anime severleri tek bir çatı altında toplayan aile gibi görüyorum. Geri bildirimde bulunmayı ben de isterdim ama genel olarak herhangi bir hata ile karşılaşmıyorum. Ancak karşılaşanların bildirmesi iyi bir şey. O yüzden bunda hataları bildiren kullanıcıların da rolü büyük olmalı. Ve tabi ki ilgili bir şekilde geri bildirimleri dikkate alıp sitedeki hataları düzelten ve onu çalışır kılan, işini bilen yöneticilerimizin de rolü büyük. Hepinize kolay gelsin.
 9. ayrı bir konu açarak kendini tanıtırsan daha iyi olurdu
 10. Japonca ninni :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

  bir zamanlar bi japon asmr kanalında duymuştum

  google çeviri yoluyla romajiden japon alfabesine çevirip youtubeta aratıp orjinalini bulabildim

   

   

  1. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   Ninni mi... Tamamdır mezun olunca ben bunun konserini vereyim

    :embarrassed3-onion-head-emoticon:  beni bir zahmetten kurtardın sağ olasın.

    

 11. ben en son izleyemem uğraşamam diye düşünürken 600'lü bölümlerdeydi one piece şimdi ise daha da uzaklaştı ben şahsen izlediğim anime miktarından dolayı bu noktada artık 24 bölümlük bir animede bile aynı karakterlerden sıkılıyorum. dolayısıyla yüzlerce bölümlük bir animeyi hayatta izleyemem. narutoyu bile zor bitirmiştim zamanında. kaldı ki o yıllar önceydi ve o zamanlar hala tahammülüm vardı. artık bu noktada beğeni tahammül sınırları daha da daraldı.
 12. hoş geldin ama elin boş mu geldin yoksa poşetlerinde animeler ve mangalar getirmedin mi bizlere
 13. Ben bu animeyi daha önce görmüştüm ancak 7. sezon olduğu görünce vazgeçmiştim :D geriye dönüp 6 sezonu izlemeye üşendim
 14. kırılma anı bir değil sanırım. gerçi yazdığın kısımları hatırlamıyorum çünkü izleyeli 5 yıl oldu ancak benim kızdığım nokta şu olmuştu o animede
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.