Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
    173
  • Last visited

• Days Won

5

Beytize last won the day on June 19

Beytize had the most liked content!

About Beytize

• Birthday October 11

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Beytize's Achievements

1. Burada baya sövmüştüm arkasından o yüzden buraya yazmam gerektiğini düşündüm. Hülya seni yıllar sonra rüyamda gördükten sonra affetmiş olarak buldum kendimi bu durum geçmiş ilişkinizde takılı kalmaktan kurtardı, kendimi suçladığım bir durumunda bitmesini sağladı. Bunca yıl bir tek seni affedemedim balık burçlarından bile nefret ettim hep, sonra bir balık olduğumu öğrendim bu kendim için yıkımların şifalanmaya başlamasıydı daha sonra seni rüyamda gördüm sanırım bir yere gidiceksin neyse çok güzel gülüyordun rüya boyunca sana yardım ettim çok ilginçti en son lisede konuştuğum birini rüyamda görmek...
  2. eksilerdeyim başımdan bela eksik değil yeterlidir bu :D
  3. eksilerdeyim başımdan bela eksik değil yeterlidir bu :D
  4. iyi ve kötü olmasıda bir ipucu verdiği için bu bilgileri kendime saklıyorum
  5. azcık öyle oluyor hele günümüzde :D kola gelsin özel hayatın da bol şans diliyorum
  6. şu mesaja ne yazam ilemedim :ı noldu stajda kafana borumu düşüt ne can acımasıymış bu
  7. iyidir tatlı şey :D sen nasılsın vaaay staj demek nasıl gidiyor ve ne stajı dökül küçüğüm dsjfldfkjşs
  8. Borçlarım derslerim ve eğlence arasındaki seçimlerle boğulmak üzereyim 

1. Show previous comments  8 more
    2. Beytize

Beytize

kültür sama olma ihtimalin şu saatten sonra yok git git onar sen :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

3. sadece okan
    4. Beytize

Beytize

Çıvdırıyorumfjfjfjgjfjfnfnjcjfjvnvnc

9. işte o tahminin sadece %5lik bir kısmı canlandırıyor
  10. sen sevgilinle bir soruın yaşa sonra gelip bize anlatırsın bak ne tepkiler vercem
  11. bunlar benim hızımı kesiyor sadece :D oyun tarzında dünyası olan olgun olmayan karakterleri olan animeler dsfjkdjfkdjfl
  12. evladım böyle şeyler yapıp önümü kapıyon yapma kdfjkfjkfklf ben o tür animeler sevmiyorum ya sarmıyor
  13. boşuna bebişim diğilsin dsfhljksdhjfkhsdfhsf
  14. neresi aynı be çoğu insnala aynı şzlmeiş oluyoruz ya hani ima etme <_< neye başlıcan banada süle -,-
  15. ya ulan dsfjdfjklfjlfdjl o aklından yanlış şeyler geçmesin -,- varda sarmıyor 3 tane animeyi 1 aydır bitiremedim :D bide yoğun olunca o güncel takibi hoş oluyor
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.