Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

171
  • Last visited

• Days Won

1

Beytize last won the day on March 2 2017

Beytize had the most liked content!

About Beytize

• Rank
    Level 1
  • Birthday October 11

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. ben iki halini de seviyorum :D hele bundan 1 sene önce ki hali çöl gibiydi o hali ürkütücüydü ondan buna şükür ne diyelim herhangi bir iş mi yoksa ailenin yanında çalışma gibi mi bende yazın bol bol çalışıcam yapmam gereken 2 staj 1 yaz okulu müko geçecek :D
  2. yeni insanlar gelirse tekrar canlanabilir tabi yaza forum kalırsa :D sınavdan dolayı mı girmeyii düşünmüyorsun 0.0
  3. oo kötü olmuş online olunca tabi hocalarda istediklerinde yapıyorlar Ne kadarda sessiz geldi burası okul başladı sınavlar yakın diye herkes köşesine çekildi sanırım
  4. Çok fena üstüme alındım üzülmüyorum ama üzülmem gerekte istemediğimden dikkat etmediğim için sorun yok
  5. bu saatte ne dersi çalışma mı yoksa online ders mi
  6. ben lisede çok oynuyordum arkadaşlarla hırs yapıp tabi bir dönem faremde yoktu ne zorluklarla oynardım heyt be :D ekledim bu arada da bende arada stres atmaya giriyorum piyano oynuyorum sakinleşip sinirlenip çıkıyorum oynamadıkça paslanıyor insan nankör bir oyun
  7. ahahaha :D yani şu sıralar her hangi bir şey takip etmediğimden yok olursa söylerim
  8. ya kıyamam be :D şimdiden alıştırma olur daha hırslan kapat açıklarını tekrar başvur
  9. @Raikiri sayfana bakayım bi dedim çevrimenmişsin ehehe :D ayrıca OSU oynayan birini bulmak gözlerimi yaşarttı yaaa uzun süredir bulamıyorum kimse oynamıyor artık
  10. noktalama önemli doğru üni sınavında da çok önemlidir bunun ikisi hiç sevmezdim konu olarak da şimdi keşke sevseydim diyorum :D
  11. aaaaa tüh neden ki neyse başka yerler dene çevirmen ihtiyacı olan yerler vardrı
  12. forumda bir sürü yer varda konuşma olarak bir tek burası var diğer yerlerde bilgi paylaşımı dert yanma gibi durumlar var :D bakmanı tavsiye ederim anime camiasın da yeniysen anime kısmındaki konular çok işine yarar :P
  13. yok itirafı başkası görsün diye yapardım oda görürdü içimin yağları erirdi ondan şimdilik burdayım yeeee canım sıkıılıyor zaten ayh ders ders ödev ödev
  14. nereye gidiyim yav genelde arada gelip itiraf kısmına saydırıp giderdim orası sarmıyor artık :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.