Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
    172
  • Last visited

• Days Won

1

Beytize last won the day on March 2 2017

Beytize had the most liked content!

About Beytize

• Birthday October 11

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. uuuu beybi beybi uu ye nabuyun :D 

2. uzun zaman sonra düzgün bir tanışma konusu :D hoş geldiniz umarım kalıcı ve aktif olursunuz
  3. ben bunu demekten yoruldum bir tıkta ondan gayret etmeye halim yok biraz :D ama sağolasın dediklerini dinlerim ^^
  4. keşke benimkiler sınav olsada basit sorsalar diye hayal kursam ama ne gezeeer oturup çalışmam gerek çizim yapmam gereeek poster yapmam geerekkk kldsfjglkfgşlfk elimden geleni yapasım yook aman pişman olmuşum zaten daha ne olsun :D
  5. Sen yokken geleyim dedim :D bende memenun oldum krerem ay kolay gelsin şimdiden senin ilk senen mi ünide 0.0 valla bende enerji falan kalamadığından elimden geleni yapsam ne çıkar kestiremez haldeyim
  6. Aynen dersler ödevler sınavlar teslimler oooo :D sizinle daha önce konuşmadık sanırım
  7. çok üzgünüm hatta ağladım :( ahahaha ya bende aslında daha hızlı bitiriyim diye demedim makale okumam gerek konuşamazdık fazla yerinde oldu :D iyi seyirler bende gideyim artık başlayım saat 11 oldu
  8. boş boş gezinirem :D pegasusumm sjkaldkasjdkla dün bahsettiğin animeyi mi izlicen 0.0
  9. @pegasusejder pegasusumm nasılsın dsljfdksjfş pegasusum napıyorsunn kdsljflkşdsjfls
  10. sorma nasıl tatlılık ama sen varsın ya şuan yanımda kendime gerek yok -,-
  11. Haha hoşuma gitme olayını rüyanda gördün herhalde, sen gıcıklığın sözcük anlamı olmuşsun
  12. Teşekkür ederim içinden nasıl geliyorsa öyle kullan ben alıştım artık :D @pegasusejder şu şahsiyette sürekli :) atıyordu :) :::::::::) gıcık gııcık :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.