Jump to content

Beytize

Kayıtlı Üye
  • Content Count

151
  • Last visited

• Days Won

1

Beytize last won the day on March 2 2017

Beytize had the most liked content!

About Beytize

• Rank
    Level 1
  • Birthday October 11

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

6,704 profile views
  1. clannad yapmam da bilmyiorum ççok kararsızım böyle konularda D: iyi geceler
  2. Ben çok fazla beğenmedim de karar veremediğimden şimdilik idare edicem :d Teşekkür ederim yinede ^-^
  3. Öncelikle tanışma konusu olduğundan kendinizi tanıtmanız gerekmektedir. Tanıtmak istemiyorsanız da buraya konu açmak yerine forumumuz da bulunan anime istek ve öneri konusundan isteğinizi dile getirerek anime önerisi alabilirsiniz. Forumda kalıcı ve aktif olmanız dileğiyle hoş geldiniz.
  4. akşama doğru hep kötü oluyorsun :D yok sormıcam bazı şeyleri sormamak öğrenmemk her zamn daha iyidir :P
  5. Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru
  6. İzlemedim ama merak ettiğim animelerdendir altta ki Bananya izlememiştir
  7. nasıl oldun iyi misin bu gün 0.0 fark ettim bunu :P ben bile az geldiğim halde fark ettiysem ohooo forum yine sessizliğe gömülür :D evet sağda solda takip edemediğim için öğrenmemiş olmam normal :d sende itiraf şeysine bakarsan öğrenirsin aslında anlatmama gerek yok
  8. Eylül ayı kendini göstermeye başlamışken forum sessizliğe doğru gidiyor :D ilginç bu saatte konuşmaları takip edemem gerekiyordu üzüldüm şuan ya
  9. bulamadım bir türlü umarım bu doğrudur :D Kaze no Stigma sıradaki soru Çete Üyesi
  10. bulundukları animelerin birini izledim birini izlemedim. izlediğimi seçicem :D Mashiro Shiina Hayao Miyazaki eserlerinden olan bu ikilinin hangisi daha sıradışı Prenses Mononoke - Rüzgarlı Vadi
  11. steins gate - itaru hashida
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.