Jump to content
Türk Anime TV Forum

beytize

Üyeler
    28
  • Son ziyareti

• Başarı

1

beytize kullanıcısının son zaferi 2 Mart 2017

beytize en beğenilen içeriğe sahiptir

beytize hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4.392 kez ziyaret edildi
  1. beytize

İtiraf Köşesi

Hülya diye bi kız vardı çok sevdiğim erkek arkadaşımla sevgili oldu ondan sonra her şey mahvoldu onlar kavga ederdi arkadaşım benle arasını bozardı sonuç şuan ortada arkadaşımda yok onunla kurduğumuz arkadaş çevremde yine böyle bir kız vardı Sibel bu kız o kadar karaktersizdi ki herkese üstünlük taslıyordu erkekleri gereksizce eziyor kendisini bizim kızların sözcüsü ilan ettii bu kızla samimi diye ve arkamdan iş çevirdimesi yüzünden en samimi kız arkadaşımla da kavga edip küstük hala küsüz . Birde eski sevgilim olcak o pislik sağolsun tüm erkek çevremi bitirdi. Gece gece aklıma geldi bu olaylar burda olduğundan yazasım geldi hayat böyle nankör insanlar dolu halsiyetsiz ve şerefsiz de
  2. Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   mouse-girl-emoticon-04.gif?1292795464

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. beytize

beytize

@Barış  çok doğru dedin anime bile izleyemez oldum bende 
      @LeornKayn   banlanmamışlarda beti-sama gittikten sonra keyfi kalmadı -,-

3. LeornKayn

LeornKayn

Tek bir kişi gittikten sonra keyif kalmadığını düşünmen bencilliğe girer.

4. beytize

beytize

yani bencilce gelmiş olabilir ama benim açımdan yorumladım ondan herkesin görüşü açık yorum :sneak-milk-bottle-emoticon:

3. beytize

Anime İstek ve Önerileri

Son dönemlerde çıkan aksiyon türünde kaliteli animeler önerebilir misiniz? Uzun zamandır takip edemiyorum neler var neler yok bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. beytize

Anime İstek ve Önerileri

Son 2 senenin animelerinden izlenince'' vaay gerçekten zaman kaybı olmadı '' denilebilcek türden olanları önerebilir misiniz
  5. Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 

2. beytize

beytize

bi gidiyim kıbrısa yurt falan düzenimi oturtunca toplıcam depresip depresim kendimden usandım  :homelessonionplz:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

İnşallah umduğundan çok daha güzel geçer günlerin cınım 😘

4. beytize

beytize

yaaaaa inşallah *-* Ezgi ablalcımmm:loveloveplz:

6. Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş

2. Fumi

Fumi

:/ evet doğru o yok._.

3. beytize

beytize

demek ki forum diyor ki bizlere kızmak iyi bir şey değil evrene güzel enerjiler verelim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

4. Pelin

Pelin

Vercem ben enerjiyi. :|

7. Dönemsel mi bilmiyorum ama anime olsun anime sayesinde tanıştığım insanlar olsun hepsi saçma ve boş gelmeye başladı mouse-girl-emoticon-05.gif?1292795465

2. sShoguNn

sShoguNn

Dönemseldir o dönemsel :panda-10:

3. Pelin

Pelin

Bana da her şey -ya da çoğu şey- saçma geliyor ama devam ediyorum. :D  

4. beytize

beytize

Dönemsel olduğunu düşünmüyorum neyse :D @sShoguNn
      gerçekten güzel ilginç anime bulunmuyor ya da bilmiyorum bir sürü anime ilgimi çekti şimdi hiç birine bakmıyorum @Leffwn
      @Pelin ben devam etmemeye başladım aslında rahat hissediyorum mesela burada falan takılmayınca 

8. forum chati kapandı mı :D

1. sShoguNn

sShoguNn

Evet yine kaldırıldı ya :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bari chatango koyak

3. beytize

beytize

Aman koymayın ehüehü :cute2-onion-head-emoticon:

9. Soluk renkler forumu soğuk hissettiriyor :frozen-onion-head-emoticon: ve güncel konular bence  fazla yer kaplıyor gibi  o kısmı biraz küçültülürse güzel olabilir :shy-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx
    2. beytize

beytize

o tema çok karanlık ondan tercih etmiyorum ya teşekkürler yinede :blush-crazy-rabbit-emoticon:

10. beytize

Selam!

Hoş gelmişsiniz
  11. Karşınızdakinin yaşına bakmaksızın saygı gösterip onunla düzgünce insan sıfatına koyup konuşmak o kişinin sizi küçük görüp aşağılamasına sebep oluyor her seferinde. 

1. sShoguNn

sShoguNn

Ne oldu gene beytize :bsod-onion-head-emoticon:

2. beytize

beytize

bi ufaklık vardı da iki konuşmayla kendini bişi sanıp dalga geçiyor kendince öyle yaptığını sanıyor da sinir oldum :D

12. Ettiğimi buldum der veeee korku gerilim devam :depressed2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...