Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

heichou_7

Kayıtlı Üye
  • Content Count

81
  • Last visited

About heichou_7

• Rank
    Level 1
  • Birthday September 22

İletişim Yöntemi

• AIM
    Hobim animedeki mcler için cringe olmaktır~

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime izlemek
    Uyumak ve yemek

Recent Profile Visitors

1,129 profile views
  1. Shounen Maid. Aşırı yumuş yumuş oldum ben bundan sonra
  2. Ouran Koukou Host Club Toradora Lovely Complex Special A Fruits Basket 2019 ( eski seri tamamlanmamış ve okul biraz az var ama kesinlikle izlemeye değer diye düşünüyorum ^_^) Sakurasou no pet na kanajo Monthly Girls of Nozaki kun Tsuredure children
  3. NHK ni youkosou Elfen Lied Watomote (komedi olarak geçiyor ama gülmen gereken bazı kısımlarda için burkuluyor) Boku dake ga Inai Machi (gerçi izlemiş olma ihtimalin çok yüksek) Aoi Bungaku
  4. Lovely Complex Shigatsu wa Kimi no Uso Sukitte ii na yo Spice and Wolf Hotarubi no mori e Kimi no na wa Plastic memories
  5. Bildiğim tek bir oyun var anime çizimleri JP seslendirmeleri olan o da Food Fantasy. Hikayesi pek önemli olmayan bir oyun ama evreni güzel ve RPG oyun bi oyun. Yalnız süreklilik gerektiriyor oynayıp bırakmak istediğin bişeyse oynama derim fakat sürekli oynayabilirim diyorsan şiddetle tavsiye ederim :)
  6. Black Clover da var hala devam ediyor ama seni bir süre idare eder herhalde :D Hunter x Hunter 2011 Ao no exorcist
  7. Ansatsu da ağlamayan var mı acaba :,)Fmab üzücüydü dediğin yerlerde ben de ağladım özellikle Envy için T.T
  8. Herkesin söylediklerine ekleme yapayım ben de, Arslan Senki.
  9. Binbougami ga The Disastrous Life of Saiki K. Your lie in april Erased Assassination classroom Ouran Highschool host club (ucu biraz açık bitiyor ama izlemeye değer) Anohana Zetsuen no Tempest Angel beats Zankyou no Terror Bitmemiş güzellerdense Dr Stone ve Demon Slayer'ı öneririm.
  10. Another Mirai Nikki Kiseijuu Elfen Lied Devilman Crybaby Tengen Toppa Gurren Lagann (Ölümden çok gaza getiriyor ve içinde üzücü ölümler var) Fullmetal Alchemist: Brotherhood
  11. Aklıma gelenleri yazdım şimdilik biraz da kopya çektim Mal'dan ^ω^
  12. Durarara Code Geass Dr Stone No game no life Zankyou no Terror (siddetle öneririm) Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai Saiki Kusuo no Psi nan Bungou Stray Dogs Steins;Gate (Bunda baya IQ akıyor)
  13. Yine de AoT varken Sao biraz şişirilmiş duruyor- Reklamın ve hızlı sezon getirmenin artılarından Sao daha popüler sanırım.
  14. Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darō ka
  • Create New...