Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pryda

Kayıtlı Üye
  • Content Count

437
  • Last visited

• Days Won

5

Pryda last won the day on May 13 2018

Pryda had the most liked content!

About Pryda

• Rank
    Amaterasu ㋰
  • Birthday 05/17/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    -

Recent Profile Visitors

7,599 profile views
  1. Pryda

Rüyaaa geçmiş doğum günün kutlu olsun, doğum gününün ağustosta olduğu aklımdaydı uzun süre seni göremeyince etrafta aklımdan çıkmış, çok özür dilerim :3  İstediğin liseyi kazanmana çok sevindim ! ? Yeni okulunda umarım mutlu olursun, çok başarılı olucağına eminim 

1. Fumi

Fumi

Sinan abiiiim çok teşekkür ederim.Evet bayadır aktik olmayınca normal udsıgfdyug.Tekrar teşekkürler seni seviyorum❤️

2. YKS -TYT artık adı nolduysa bilemiyorum, sınava giren tüm forum sakinlerine başarılar ve iyi şanslar, umarım bugünkü sınavınız da iyi geçmiştir. İstediğiniz yeri kazanmanız dileğiyle ❤️

3. Hoş geldin Beren ben Sinan. Darling in The Franxx şu an çok heyecanlı, son bölümü nasıl bitirdiler öyle dimi??
  4. hoş geldin genç, kaynaşırsın merak etme çok arkadaş canlısıyız burda
  5. myanimelist neden hala tam olarak düzelmedi bilen var mı knkiler 

1. Show previous comments  1 more
    2. Pryda
    3. 1456ha

1456ha

Güvenlik kontrolleri hala tamamlanmadığından kademeli olarak çeşitli sayfalara erişimi açıyorlar. Zamanla tamamına erişim sağlanır muhtemelen.

4. sShoguNn

sShoguNn

Çok yavaş çalışıyorlar ya

6. Fumi

Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu giremedim lgs laneti falan ama atlattım onu Allah'a şükür.Nice mutlu yıllara?????

1. Pryda

Pryda

Teşekkürler rüya, ben de seni <333 Umarım iyi geçmiştir LGS sınavın, yazın daha çok görüşebiliriz inşş.. 

7. Merhaba.Sevimli bi tanıtım yazısı olmuş. Hoş geldin ama seni iyi karşılayamamışız bile iyi bakmamız zor, kimseler kalmadı buralarda :(
  8. Fumi

Sinaaaaaaaaan oniiiiii-chaaaaaaaaaaan

1. Pryda

Pryda

<3 <3 <3 <3 rüyaaaaaaaaa

2. Pryda

Pryda

GRAND BLUE ANİME ADAPTASYONU GELİYO RÜYAM ONAYLANMIŞ BİLGİ

3. Fumi

Fumi

OHAAAAAA YATTTAAAA AY NE MUTLU OLDUMMMMM

• Create New...