Jump to content

hisokaBey

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

hisokaBey üyemizin başarıları

1. Eğer Capori youtube kanalını takip eden varsa bilir 2 ay kadar önce bir teori videosu atmıştı... Hasır şapkaların ilk gemisi olan Going Merry in tek amacı one piece'i görmekti ondan sonra ölecekti... Ve hasır şapkalar robini kurtarmak için enies lobby'e gittiklerinde kaçmaları için Going Merry onlara yardıma gitmişti ve ondan kısa bir süre sonra yandı bildiğiniz üzere... Yani going merry hayaline kavuşmuş olabilir... Enies lobby in altı derin bir çukur olduğu bilinir ve... Roger'in sözü olan Her şeyimi orada bıraktım Cümlesinin bir diğer anlamıda Her şeyimi dipte bıraktım dır... Ve roger korsanları daha önce birkaç kez enies lobby den geçtikleri için Roger one piece adasını gördüğünde çok gülmüş olabilir... Gökyüzü adası gibi one piece da suyun altına batmış olabilir... En başından beri one piece'a gitmiş olabilirler Hasır Şapkalar... Sizin de görüşlerinizi beklerim :)
  2. Eğer Capori youtube kanalını takip eden varsa bilir 2 ay kadar önce bir teori videosu atmıştı... Hasır şapkaların ilk gemisi olan Going Merry in tek amacı one piece'i görmekti ondan sonra ölecekti... Ve hasır şapkalar robini kurtarmak için enies lobby'e gittiklerinde kaçmaları için Going Merry onlara yardıma gitmişti ve ondan kısa bir süre sonra yandı bildiğiniz üzere... Yani going merry hayaline kavuşmuş olabilir... Enies lobby in altı derin bir çukur olduğu bilinir ve... Roger'in sözü olan Her şeyimi orada bıraktım Cümlesinin bir diğer anlamıda Her şeyimi dipte bıraktım dır... Ve roger korsanları daha önce birkaç kez enies lobby den geçtikleri için Roger one piece adasını gördüğünde çok gülmüş olabilir... Gökyüzü adası gibi one piece da suyun altına batmış olabilir... En başından beri one piece'a gitmiş olabilirler Hasır Şapkalar... Sizin de görüşlerinizi beklerim :)
  3. Şu anda dc ye ara verdim tekrar döndüğümde ilk işim sana ark atacam :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.