Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının son zaferi 26 Kasım 2014

Cувєя efsanedir. :) en beğenilen içeriğe sahiptir

Cувєя efsanedir. :) hakkında

• Doğum günü 4 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    我的初戀

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

5811 profil görütülenme

Cувєя efsanedir. :) üyemizin başarıları

1. Sanala başladığım ilk mecra selam

1. Beytize

Beytize

bak hele bak sen yaşıyor muydun :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

2. LeornKayn

LeornKayn

bazı insanlar ölmez, efsanelişir.  o7

2. Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 

1. Lucifèr

Lucifèr

Vay kardeşim nasılsın

2. Aksamov
    3. LeornKayn

LeornKayn

yak ismail abi yak yak o gemi gelmeyecek ismail abi.....devamını yazamam kendine müzisyen izleyen anlar ?

3. Cувєя efsanedir. :)

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Para mutluluk getirir daha fazlasına gerek yok ne kadar cok getirir veya ne kadar az getirir diye bir soruda yok ortada ama mutluluk getirecegi kesin bir cevaptır.
  4. Cувєя efsanedir. :)

Herkese Selamlar

Foruma hoşgeldin Cihan ay em saybır , Berat B) İstedigin zaman oyun oynayabilir saçmalayabilir trolleyebilir veya aklına gelecek hertürlü fantaziyi yapabilirsin benimle :D Yani benimle derken yanlış anlama o anlamdaki benimle degil benimle işte beraber yaparız anlamındaki ben neyse benim beyin error :ph34r: keyifli forumlar ^_^ Ya Ayhan kanka ben sana cool bi avatar bulsamya bu tuhaf gözüküyo gözüme kasldşsdg :D
  5. Cувєя efsanedir. :)

Dota Muhabbet Mekanı

LOL oynadıysan lig sistemi Bronz , Gümüş , Altın , Platin , Elmas , Ustalık , Şampiyonluk diye gider. Bu adam Altın kümede oynuyor az çok LOL'den anlıyorsan bir bakmanı tavsiye ederim ha şunuda söyliyeyim gerçekten gerçekten aklının alamayacagı derecede yetenek isteyen oyunlar dönüyor LOL'de :D Kanka bu sırf ELO dedigimiz şey yüzünden oluyor oyunculara suc bulmaya hiç gerek yok bence nasılsa ben Gümüş 4ken 1 2 haftada Platin 4e kasabiliyorsam buda benim anlattıgım yetenek farkına dayalı hatta bu dediklerini çürütmek için şöyle bir örnek vericem BoxBox diye ünlü bir lol streameri var adam sadece 24 saatte Elmasa kasıyor sadece 24 bu şansmı ? veya feedleyenlerin işimi ? Bence yetenek işi ya xd Edit: Konu LOL'e fazla saptı bana hafta sonu Dota 2 öğretin askdlşdsg :D
  6. Cувєя efsanedir. :)

Dota Muhabbet Mekanı

Şimdi şöyle bişeye değinicem öncelikle arkadasının ligi ney ? :D Sonra emin ol ki emin ol LOL oyunu WEST serverinin trolleriyle ünlüdür bundan kuşkun olmasın WESTin tek iyi yönü flame yani sürekli hakaret argo vb gibi kelimelerin sık sık kullanılmamasıdır o yüzden WESTi yine bana övemessiniz. xd Şimdi 2. bir konuya deginicem LOL'de şu mantık coktur '' Ben iyi oynadım takımdakiler feedledi kaybettim '' kardeşim takımdakiler tabikide feedlicek herkezin kendine göre bir yetenegi var jungle gitti kill verdi öldü diyorsun demekki adamın bilgisi az oynamayı pek bilmiyor gidip ölüyor illa profesyonel baskın atıp sana o killi aldırmakmı zorunda adam. Cok basit düşünüyosunuz çıkın Ustalık aşamasına - Şampiyonluk aşamasına ondan sonra lol hakkında yorum yapın bence. BRONZ SİLVER GOLD elolu heriflerden örnek vererek LOL kötülenmez bence :D Mesela kendimden örnek veriyorum ben PLATİN - ELMAS eloya sahip bir oyuncuyum yeniden hesap açıtıgımda veya arkadasımın Gümüş hesabını aldıgımda takımımı rahatlıkla taşıyabiliyorum. Bu oyunda ELO BOOST diye bişey var madem LOL böyle kötü bir oyun bu adamlar hile mi kullanıyorki her attıkları oyun ZAFER'le sonuclanıyor. Bence herşeyin sebebi yetenek farkı. Neyse biraz saçma konustum sanırım xdxdxd
  7. Cувєя efsanedir. :)

Dota Muhabbet Mekanı

Emin ol LOL kadar boş bir oyun yok ama insanlar zaman öldürmek için direk kolaya koşuyorlar. Artık LOL oynayanlarda su mantık oluşmuş ''Ben dereceli maç atayım oyunumu kazanayım ligim yükselsin tanıdıklarıma hava atarım.'' Bu mantıgı her iddasına girerimki LOL oynayan insanların %90'ı kullanıyor. Mesela bir örnek adamın oyun sırasında interneti gidiyor oyundan düşüyor karşı takım bunu şans olarak görüp hiç düşünmeden rakibini öldürüyor. Tamamda bu mantıkla eline ne geçti kardeşim? Sen ha Şampiyonluk Küme olmuşsun ha Bronz küme olmuşsun ne değişiyor önemli olan kendini geliştirip bir yerlere varabilmek degilmi? Ben bu mantık yüzünden oyun arayısındayım işte :/ Ben Dota 2'yi bir aralar oynuyordum ama arkadaslarım ve oynayacak kişiler olmadıgı için bıraktım oyunu. LOL mü DOTA mı deseler ben oynamadan DOTA taraftarıyım zaten xdxd (Bi kere lolün ergenleri bıktırıyor insanı) Hmm illa kendim ögrenmem lazım yani :/ Bence LOL oynayanların DOTA oynaması hiç birşey oynamadan DOTA'ya başlayan birine göre daha iyi gibi. Böyle bakmamak lazım olaya ya her insanın kendine özgün oyun yetenekleri var kimi insan (lolden örnek veriyorum.) 1 yılda Elmas olur kimi insan 3 yıl oynar bronzdan kurtulamaz. Dediklerine madde madde cevap vericem Samet abi xdxd 1.Benim için zaman önemli degil ben Age Of Empire'de 4 5 saatte 1 oyun bitirdigimi bilirim. (LAN Game) 2.Kasmak kolay olmaya bilir ama her insanda bu oyuna profesyonel olarak baslamadı hem krep kesme konusunda lolden tecrübeli olacagım için zorlanacagımı sanmıyorum. 3. Ölme base vb vb gibi kavramları biliyorum zaten sıkıntı yok o konularda :D 4.LOL'dede emin ol 7 tane envanterinde [Q,W,E,R,- F,G] hmm sanırım 13 tane skill basma ihtimalin var. xd 5.Yaş konusunda katılıyorum dediklerine sonuna kadar haklısın askjdlşdfsg 6.Samet abi emin ol West'inde TR'den bir farkı yok herkez West West West... diyor ama hiç bir farkı yok TR ile yani bana West'i övme boşuna :D Emin ol LOL'de aklının alamayacagı şekilde fakeler yiyebilirsin bu oyundan oyuna degişir. ''hangi karaktere hangi item kasilir hangi iteme hangi heroya anti kasilir bileceksin '' Aynı şeyler LOL içinde geçerli dostum xdxd Bilmeden fazla konusmussunuz bence xdxd Dota kaç yıldır var sizce? Peki LOL? LOL suanda oyuna nasıl farklılık getirebilirim nasıl oyunun oynanma şeklini degiştirebilirim diye ugrasıyor mesela ormanı degiştirdiler ormancılar degişti bu güncellemeler neden geliyor sanıyorsunuz ki adamlar sabah aksam calısıyor :D Sampiyonlara kasılacak önerilen itemler önceden belirlenmiş herkez zevkine göre item kasarlar mesela Katarina'dan örnek verebilirim genelde herkez AP itemler kasar ve herkezin kendine özgü buildi vardır peki AD kasamazmıyız tabikide kasabiliriz bu item meselesi daha çok şampiyonların skillerinden kaynaklanan bişey :D 1 adc 1 sup 1 mid 1 tank 1 sup bu mantıkta cok yanlış cogu oyunda soloya suikastci ani hasar veren herolar tercih ediliyor artık tanklıgı aldıkları itemler sayesinde yapabiliyorlar mesela yeni meta'da oyuncular kendilerine yeni yeni taktikler üretmeye başladılar. Solo Top'da - Ad Carry (Sıçra - Bitkinlik) Mid'de - Tank - (Sıçra - Şifa) Bot'ta - 2 Ap Carry Jungle'de - Ya Ad Carry yada Klasik Jungle herolarıyla oynuyorlar. Tabiki bunlar daha deneniyor demek istedigim oyuncular hep aynı şeyleri yapmıyorlar sürekli farklı taktikler arıyorlar. Pozisyon kapışma vb vb kavgalar seviyesi düşük liglerde oluyor yüksek elolu liglerde (Elmas - Ustalık - Şampiyonluk) herkez istedigi laneye gidebiliyor. ( Genel olarak) Neyse ben cooook konustum ilk defa adam gibi bu kadar uzun yazı yazdım saygılarrrr saybır B)
  8. Cувєя efsanedir. :)

Dota Muhabbet Mekanı

Bana dota ögretecek biri olursa neden olmasın seve seve gelirim. (Lolde tecrübeli) B)
  9. Hiç yakıştıramadım şimdi bak senin kadar mükemmel oynayanlar hatta senden daha mükemmel oynayanlar bile olabilir yani B)
  10. Yan yana diyor ama arkası dönük diye bişey demiyorki xd Hadi arkası dönük olsun madem ozamanda illa en uzun olanın canını feda etmesine gerek yok en küçük olan arkasını dönsün söylesin hepsine bence bu soruda kelime oyunu var genelde mantık sorularının cevapları sorunun içinde yatar xd
  11. Baya ayrıntılı ve acıklayıcı yazmıssın ellerine saglıkta pek oynayan cıkarmı bilmiyorum ya keşke ben oynamak bilsem ksadşfasd
  12. Adsajlsdkgjaksldjdsgklasdjklsdgasf ben 1. satırı bitirip 2. satıra geçtigimde 1. satırda ne yazdıgımı unuttum sonra aklıma ne geliyorsa yazdım. Ama en küçük cücede hepsini görebilmesi lazım degilmi bu soru hatalı ya akslşddsg
  13. Bence burda bir mantık hatası var :D kısadan uzuna doğru diziyorsa en küçük olan hepsinin şapkalarını görebiliyor olması lazım görememesi için aralarından bazıların aynı boyda olması lazım diye düşünüyorum şimdi şöyle bişey diyebilirsiniz hadi aralarında cok az bir boy farkı varsa? Peki aralarında cok az bir boy farkı yoksa ne olcak xd Soruda bunlarıda belirtmemiş yani benim teorime göre en küçük en büyüğe şapka rengini söyler en büyükte hepsine şapka rengini söyler hepsi kurtulur. Bence ben bu soruyu yanlış anladım ama olsun görüş görüştür aksdlşsdgkşlasf Saçmalamak parayla değil ya hani xdxd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.