Jump to content
  • Create New...

JrKagan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

190
  • Last visited

• Days Won

2

JrKagan last won the day on May 30 2013

JrKagan had the most liked content!

3 Followers

About JrKagan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/04/1993

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

1. yok bırakmadım sadece artık buraya resim atmayı bıraktım :)
  2. uryunun tek derdi intikam bak buraya yazıyorum ichigo ile kapışacaklar ywach, zaten ıchibei de öldürmen gerekmiyo sadece durdur dedi aizen olayındaki gibi durduracaklar uryu gelip tek atacak ywach ölecek mutlu son
  3. şuan zaten saçmaladı hiçbi değeri kalmadı manganın (benim görüşüm tabi) sırf hatrı var diye bitsinde kurtulim diye okuyorum yani o derece :D
  4. ne bekliyodunki hocam ichigo boşunamı power up aldı :D kendi başlarının çağresine bakacak olsalar zaten ichigoya gerek kalmazdı seride
  5. her sakaryada mühendis arkadaşlar gibi bende bir 3. sınıf olarak madurum. acı çekiyoruz sizde aklınızı başınıza alın yapmayın böle şeyler elektrik elektronik hakkında lazım olursa sağda solda bi yerdeyim
  6. katılayım ya renk olsun Grimmjow62 ekleyebilirsin
  7. sun ken rock a el atan varmı acaba yada bilgisi olan ?
  8. benim tahminim ichigo bach ı zayıflatacak son vuruşu ishida çakacak aizen olayı gibi
  9. herkes power up aldı grimm almazsa ayıp olurdu grimden büyük beklentim var benim
  10. animesi bitti(ara verildi ne olduğu belli değil) mangadan devam ediyor bu seri :mellow:
  11. konuya çok yabancısın sen sanırım :D
  12. yamajininkinden daha iyisi daha görünmediki mangada sen hangisinden bahsediyosun ?
  13. arrow ile da vinci's demons bu aralar çok sağlam bu ikisini tavsiye ederim

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.