Jump to content
  • Create New...

fyourdreams

Kayıtlı Üye
  • Content Count

74
  • Last visited

3 Followers

About fyourdreams

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/01/2001

İletişim Yöntemi

• AIM
    Manga çevirir, çizim yapar ve tam bir fangirl.

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,114 profile views
  1. Ben de beyaz saçlı bir erkek karakter rica edeyim :3 .
  2. Uzuun bir süredir izlenecek listemde duruyor ? . Alttaki Psycho-Pass izlemiş midir acaba?
  3. Hoş geldin Beren, ben de Zeynep tanıştığıma memnun oldumm. Tokyo Ghoul'un mangasının bir çok kişiyi gazladığına ben de şahit oldum demek ki böyle bir etkisi de varmış. Çizim konusunda sıkıntı yaşıyorsan canını hiç sıkma bence, çalıştıkça herkesin başarabileceğine inanıyorum.
  4. Hoş geldin Beril, ciltli manga biriktirmek çok zahmetli bir iş ben de bir kaç yıldır kendimi bu işe adadım ^^. Ayrıca hem kemanla hem de çizimle ilgilenmen süper bir şey. Umarım sitede iyi vakit geçirirsin :3 .
  5. Sanırım en son Mononoke'yi bitirdim.
  6. Bir tane kız, çocuğa açılamadığı için ağlayarak portakal suyu içiyor. Çocuk da kızı sevdiği halde ona açılmayıp başka biriyle takılıyor. Bunu gören arkadaş grubu üzülüyor, üzülüyor.
  7. Code Geass ve Death Note kesinlikle unutulup baştan tekrar tekrar izlenebilecek animeler. İlk izlerken ki gaza geliş başka hiçbir şeyde yok ? . Bunların dışında FMA, Shingeki no Kyojin, Psycho-Pass ve Steins;Gate de sürpriz sonlu oldukları için burada sayıyorum.
  8. İzlenecek ve okunacak tonla şey var ama üşeniyorum...

1. Show previous comments  2 more
    2. Pryda

Pryda

jsjjsjsj aynen toplamda 61 anime izlemişim, izlencek listemde 76 tane var 

3. fyourdreams

fyourdreams

238 tane izlenecek var ._. ...

4. Pryda

Pryda

ahahah seninki fenaymış 

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.