Jump to content
  • Create New...

908

Kayıtlı Üye
  • Content Count

510
  • Last visited

• Days Won

7

908 last won the day on September 20

908 had the most liked content!

About 908

• Rank
    Oturduğu yerden her şeye karışan biri işte (ponçik biri)

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

11,703 profile views
  1. Peki, baktığın için teşekkür ederim (^w^)/ Arada bir giriyorum.
  2. Mobilden manga okumama yarayacak, bildiğiniz güzel bir App var mı?

Bir tane buldum da, başlangıç için 5, sonrası için günlük 1 bölüm okumama müsaade ediyor.

Uygulama olmasına gerek de yok gerçi.. Telefondan girince sorun yaşamayacağım, rahat kullanabileceğim siteler de olur.

1. Show previous comments  1 more
    2. pegasusejder

pegasusejder

"İngilizce Mangabird, Türkçe ise Mangadenizi ama manga tr gibi fazla manga beklemesin." - @Lycaenidae

3. Akamine

Akamine

Türkçe olarak Mangaship var ama çeşit bakımından az

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Türkçe olarak puzzmoş ve manga-tr vardı hala var mı bilmiyorum süreklli içerikleri yenileniyor ama eskiden verdiği zevki alamıyorum artık mangalardan. Webtoon ve manhwalar daha çok ilgimi çekiyor. 

İngilizce olarak mangago var orada çok reklam olsa da her türlü içeriği barındırır.

:cute1-onion-head-emoticon:

@Akamine Caferhan selam olsun sana da 

İnanır mısın adını anmadığımız gün yok discordda özlendin. :sweating-onion-head-emoticon:

3. Teşekkür ederim. Son 2 aydır filan çok iyiyim aslında. Bu arada bi' durum güncelleyecektim. Orada da yardımınız dokunabilir ^^
  4. Aa, beni sormuşlar. Son aylarda foruma pek girmiyorum, evet. ^w^ Arada bir mesajları cevaplamak için giriyordum.
  5. Avatar: 9/10 İmza: 10/10 Spoiler: 8.5/10
  6.  

İlk sezonunu izleyip çok beğenmediğim ve 2. sezonunu izlemek istemediğim bir anime var.

(Açıkçası o 25 bölüme 8-10 saat ayırmak istemem (. )

Ama izlemezsem de seriyi yarım bırakacakmışım gibi geliyor..  :bird-onion-head-emoticon:

Taktik verin .-.

1. Show previous comments  14 more
    2. 908

908

Alıntı

Yeni çıkan seriler heyecanlandırıyor beni, şu sıra izlemesemde izlemeye başladığımda yeni serilere bakmayı düşünüyorum.  JUJUTSU KAISEN bayağı iddialı geldi.

Dediğim gibi şu yarım bıraktığımı da bitirebilirsem (muhtemelen 5-6 gün sürecek) yeni bir animeye başlayabilirim.

Bazı animeler bazen öyle bir sıkıyor ki günde 2 bölüm zor izleyecek duruma geliyorum.

3. mrcemakg

mrcemakg

Benim öyle çok var acımadan yarım bırakıyorum.

4. Asperatus

Asperatus

Clannad iyidir, After Story muhteşemdir.

7. O değil de 3 yıl önceki bu konuyu nereden buldun? orası daha ilginç.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.