Jump to content

908

Üyeler
  • İçerik sayısı

510
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

908 kullanıcısının son zaferi 20 Eylül 2020

908 en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

16736 profil görütülenme

908 üyemizin başarıları

1. Senin de nickin hoş görünmeye başladı :D Avatar: 7/10 İmza: 7/10 Spoiler: 8/10 Şu an fark ettim: İmzadaki 1 2 gifim durmuş sanırım :D Aylardır girmeyince kontrol edemiyorum tabii.
  2. Adını burada yazmak istemediğim popüler bir animenin final sezonu hakkında spoiler yedim. (En azından sallamadıysa)

Yine de ilgilenen varsa özelden belirtirim ve doğru olup olmadığını sorabilirim (:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@908 İsteyen, kendi iradesiyle düşsün spoiler çok mantıklı :ahaaah-onion-head-emoticon:

@Akamine AyıB 

Spoiler

Yani sevgili Caferhan benden yana bir derdin olduğunu düşünmüyorum, kimsenin tavuğuna kışt demedim, umarım bana değildir bozukluğun.

3. Peki, baktığın için teşekkür ederim (^w^)/ Arada bir giriyorum.
  4. Mobilden manga okumama yarayacak, bildiğiniz güzel bir App var mı?

Bir tane buldum da, başlangıç için 5, sonrası için günlük 1 bölüm okumama müsaade ediyor.

Uygulama olmasına gerek de yok gerçi.. Telefondan girince sorun yaşamayacağım, rahat kullanabileceğim siteler de olur.

2. pegasusejder

pegasusejder

"İngilizce Mangabird, Türkçe ise Mangadenizi ama manga tr gibi fazla manga beklemesin." - @Lycaenidae

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Türkçe olarak puzzmoş ve manga-tr vardı hala var mı bilmiyorum süreklli içerikleri yenileniyor ama eskiden verdiği zevki alamıyorum artık mangalardan. Webtoon ve manhwalar daha çok ilgimi çekiyor. 

İngilizce olarak mangago var orada çok reklam olsa da her türlü içeriği barındırır.

:cute1-onion-head-emoticon:

@Akamine Caferhan selam olsun sana da 

İnanır mısın adını anmadığımız gün yok discordda özlendin. :sweating-onion-head-emoticon:

5. Teşekkür ederim. Son 2 aydır filan çok iyiyim aslında. Bu arada bi' durum güncelleyecektim. Orada da yardımınız dokunabilir ^^
  6. Aa, beni sormuşlar. Son aylarda foruma pek girmiyorum, evet. ^w^ Arada bir mesajları cevaplamak için giriyordum.
  7. 908

Doğum Günü Kutlama Bölümü

@herhangibiri İyi ki doğdun
  8. 908

Anime Üzerine Soğuk Espriler

Paintten yaptım xd
  9. 908

Doğum Günü Kutlama Bölümü

@mty216 İyi ki doğdun ^-^
  10.  

İlk sezonunu izleyip çok beğenmediğim ve 2. sezonunu izlemek istemediğim bir anime var.

(Açıkçası o 25 bölüme 8-10 saat ayırmak istemem (. )

Ama izlemezsem de seriyi yarım bırakacakmışım gibi geliyor..  :bird-onion-head-emoticon:

Taktik verin .-.

2. mrsaitama

mrsaitama

Benim öyle çok var acımadan yarım bırakıyorum.

11. 908

Merhaba dostlar.

Hoş geldin Oğuz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.