Jump to content

Lycaenidae

Kayıtlı Üye
    314
  • Last visited

• Days Won

4

Lycaenidae last won the day on August 25 2020

Lycaenidae had the most liked content!

About Lycaenidae

• Birthday 11/12/1999

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Disquz, Benten-sama.
    Myanimelist, Benzai-tennyo.

Recent Profile Visitors

3764 profile views

Lycaenidae's Achievements

1. Genel bir durum, ben arkadaşımla günü birlik Konya'yı gezmek istiyorum belki baktık yol tahminimizden de uzun sürerse bir günlüğüne apart kiralayabiliriz. Gezmek istediğimiz yerler Kelebek bahçesi ve Japon bahçesi -Japon bahçesi var diye hatırlıyorum, hatam varsa zaten siz düzeltirsiniz.- Bu bahçelerin giriş ücretleri çok mu pahalı onu soracaktım, bir de orada bazı kültürel yemekleri denemek istiyoruz ve de müzeler falan tavsiye ettiğiniz varsa bakma. Müzedir, yoldur onların parası her türlü karşılanır ama yemek ve bu bahçeler konusunda çok mu pahalı merak ediyoruz. Mesela Konya'da bu yerlere bakmak istersek sizce maliyet olarak ne kadar tutar? Her ne olduysa geçmiş olsun dilerim. Umarım tez vakitte sorunlarınız hallolur. ^^ Bende de okul çok yordu ama elimden geldiğince yazımı iyi değerlendirip kendimi geliştirmeye çalışıyorum, iyi bir mühendis olmak için çabalıyorum diyebilirim. Erasmus sınavına hazırlanıyorum nasipse belli düzeyde sınava hazırlığı bitirip Rusçadan kaldığım yerden devam edeceğim, hatta şu aralar kültürlerine o kadar sardım ki rock şarkılarını falan dinliyorum. Tabii bu türde Sovyet zamanı sonrası olanları pek dinlemedim bir onlara da bakacağım. -Rock kültürü sovyet sonrası Rusya'da çok popüler hale geldi. - Elimden geldiğince sanat tarihi hakkında materyal okuyorum. Daha dün tatilden geldim günü birlik, Kurşunlu Şelalesi'ni gezdim. Muazzamdı isterseniz buradan veya özelden çektiğim fotoğrafları atabilirim, kendimce beğendiğim. :) Mezuniyet için tebrikler, eliniz hafifse bir sorun olduğunda size gelelim, şaka bir yana tekrar tebrikler, mezuniyet için herhangi bir şey yapmayı düşünüyor musunuz? Arkadaş arası kutlama ya da aile içi kutlama Kusura bakmayın pek tıp işlerinden anlamıyorum da en son TUS demiştiniz çalışmanız yine bu sınav için mi? Yazım çok uzun oldu. :/ Ama sanırım uzun süredir sizle konuşmamanın getirisi.
  2. @Pseudohomophylus merhabalar pseudo-san buralarda mısınız? Size yaşadığınız il hakkında bir iki sorum olacaktı. Bu arada nasıl gidiyor, umarım her şey yolundadır.
  3. Nasıl olsun ya, yorucu günler üstüne daha da yorucu günler geliyor, geleceği düşündükçe yorgun seviyem daha da artıyor. Ama bu yorgun günlerin ardından gelecek olan güzel günleri düşünerek kendimi motive ediyorum. Teşekkürler, rüzgarla savrulan çiçek olun da beraber gidelim buralardan.
  4. Vizeler, projeler falan o şekilde ki ben çalışmalarıma döneyim. Hepinize keyifli sohbetler! @pegasusejder bye bye onii-san.
  5. Uzun süre ardından selamlar, nasıl gidiyor hayat?
  6. Afiyetler olsun Pseudo-san. Çok yoğun günlerin üzerine en iyisi güzel bir Türk kahvesi, bilmem sever misiniz ama benim için gerçekten rahatlatıcı oluyor, bugün de buraya az da olsa güzel bir bahar yağmuru yağdı, onun eşliğinde kahve içmek ve kitap okumak çok zevkliydi. Benim de dönemim biraz yoğun, hem örgün üni hem aöf dersleri biraz yoracak bu dönem ama gelecek için getirisi oldukça sorun etmiyor, bir de yeni diller öğrenmeye ve film izlemeye sardım şu aralar, nasıl desem 2D izlemek sıkmış biraz, uzun sürelerin izleyicisi olunca. Sizin TUS sınavı hazırlığınız ve stajlarınız nasıl geçiyor? Umarım istediğiniz gibidir ve emeklerinizin karşılığını alırsınız, en içten dileklerimle. ^^
  7. E kim ya? T kim? Benim çevrem geniştir, boş ver beni.
  8. Seven Samurai cidden güzeldi ya, beni Rashomon kadar etkilemedi, nedense Rashomon etki bakımından bana daha vurucu geldi ama filmlerin finali bakımından cidden benzerlik vardı, Kurosawa'nın iki filmini izledim ve ikisi de final bakımından buruktu. Ama şu anlık favorim Rashamon. Ayrıca adamın filmlerinde cidden emek kokuyor insan izlerken bazı yerlerde hayret etmiyor değil.
  9. Aynen ünlüsün. İyi geceler Capricim ve herkese!
  10. Al çuklat, ödülün. Aferin, girdiğim her Discord sunucuda erkek sanıldım ve az daha böyle giderse sanırım erkek olmayı benimseyeceğim. :D
  11. Hocam, siz bayağı beyin oalrak +60 olmuşsunuz, bir doktora görünün. Çocuk unutkan değilse bilir. Ki soruyu böyle yöneltmen bile insanı kıl eder. Soru sormayı bilmiyorsun be arkadaş. Sen gelmeden namın geldi diyeyim. Ama emin olamadım fakat yazım tarzın kızsı değil, yazı dilin ele veriyor.
  12. Aslanım bir şeyleri yanlış anlamışsın, ben kimseden izin almam, kimlerle boş yapıyorum bir bilsen...Geceler benimdir. Sürekli demej tüm zamanı kapsar genelde demen lazım o zaman. :p Teşekkürler efen'imiz, teveccühünüz.
  13. Teşekkürler Prince Charming! Erkeksindir umarım, yoksa upss...
  14. Koçum yavaş, Kaladin var ki ruh yaşımı hesaba koyarsak rakip tanımam, içimden baasan çıkar. Valla yeri gelir eğlenceliyimdir, yeri gelir sıkıcının teki. Ruh halime bakar, yakalarsa eğlenceli halimi ve ben de gidip uyumayacaksam boş yaparız da forum nasıl desem giriş yapmak yorucu be. Siteye gri oradan forum tıkla falan, bir de anime izlemeyince uzun süredir iyice girmedim. Ne kadar o kafamı yakalar Capri bilmem.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.