Jump to content
  • Create New...

Lycaenidae

Kayıtlı Üye
  • Content Count

306
  • Last visited

• Days Won

4

Lycaenidae last won the day on August 25

Lycaenidae had the most liked content!

About Lycaenidae

• Rank
    FF Şampiyonu
  • Birthday 11/12/1999

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Disquz, Benten-sama.
    Myanimelist, Benzai-tennyo.

Recent Profile Visitors

1,880 profile views
  1. Kısaca abla acı çekmiş. XD Herkese iyi geceler ve tatlı rüyalar.
  2. AAAA bu şarkı mükemmel bir şarkı. Pega kral adamsın, 10 numarasın ben şimdi bunu sabaha kadar dinlerim.
  3. Ruh ikizi herkese aynı hissi vermez. İlgi, sevgi ve ruh ikizi bunların hepsi farklı hissiyat verir. Ve hatta sevginin bile farklı türleri var. Bu cümle zaten herkese denmez.
  4. Yarın bunu konuşalım, güzel metaforlar çıkar bundan. Konuyu harcamayalım, az tartışalım.
  5. Bye bye o zaman. Ergen ruhumuz hiç ölmesin uçan at.
  6. Sana "Kay, Kay" desem anlar mısın? Asi ruhumuz için. XD
  7. Ölmenin çeşitleri de var şimdi, ruhen kahrol manasında deme manası var, bunu diyorsa da kendisini kırdığı içindir. Hammurabi takılışı.
  8. Tamam kaçış şarkımızı ayarlayalım da öyle gidelim. Bence de sevelim, yoksa dünyanın yarısından fazlası ölür bu gidişle. XD
  9. Hehe onun için ağır olamamış, belki de ruh ikizleri olduklarını düşünüyorlardı, olmayınca ilişki bunu dedi. :P
  10. Word üzerinde düzenliyorum zaten şu an ama ilk bölümü az çok düzenledim, belki gelecekte değişir mi bilmem ama atayım discorddan.
  11. Benim C den beynim pert olmuş. Düşünemiyorum ben de. Görsün ama homosapienslerden nefret etmeyenler görsün. Bu arada "Beni sevmiyorsan öl." diyor hanım ablamız. XD
  12. Samhain gününü nasıl unutursun? Bir ara yazdığım FFi oku da böyle boşta kalma. XD Ne uykusu ayıp. Hadi sabaha kadar buradayız. Tamam bir tane daha var bulunca atayım.
  13. Çüklüt dışında başka ne vardı ya? Böyle komik telaffuz olan, nedense bir tane daha konuştuk da hatırlayamıyor gibi hissediyorum. Aynen pankartlar asalım.
  14. 31 Ekim'de klorlu kan içelim o zaman. Tamam sana daha sakin Rusça şarkı atayım. Böyle hoş, korkunçlu ablalar ve abiler yok.
  15. Haha moralim bozukken aklıma çüklütü getiriyorum, iyi keyifleniyorum. İzleyeceğiz uçan at, izleyeceğiz. Aynen F***yı ezdiğim gibi bunları da geçeceğim. Yaşasın Lycae-sama seslerini şimdiden duyabiliyorum.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.