Jump to content

Sejiuku

Kayıtlı Üye
  • Content Count

15
  • Last visited

About Sejiuku

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/17/1995

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kahve ( orta lütfen)
    Çikolata ( kimin değilki;))
    Airsoft
    Yapay zeka ve algoritma

Recent Profile Visitors

519 profile views
  1. Hoş geldin Sefa, ben Kemal 25 yaşındayım ben de uzun süredir anime izlemiyordum covid dolayısıyla 3-4 aydır epey yoğun bir şekilde tekrardan izlemeye başladım, umarım eğlenirsin forumda, ben her ne kadar çok fazla aktif olamasam da bir çok aktif ve renkli arkadaş edinebilirsin, tecrübeyle sabittir:) ben de fırsat buldukça bir dürterim:) Senin de günün güzel geçsin.
  2. Tünaydın , iyi hafta sonları sevgili forum halkı ,keyifler nasıl?
  3. Anime: Yakusoku no Neverland (Promised Neverland) Merhaba arkadaşlar, öncelikle oylamadaki önerisiyle bu anime ile bazılarımızın tanışmasına bazılarımızın ise tekrar izlemesine vesilen olan @Pseudohomophylus ve etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim😊 Animemizin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse bir nevi yetimhanede büyüyen çocuklar , anne olarak seslendikleri kadın tarafından tamamen şefkatle ve dış dünyadan izole bir şekilde çok iyi koşullarda sağlıklı bir şekilde büyütülüyor.Aralarında herhangi bir biyol
  4. League of legends 3:08 tanıdık gelecek sanırım:)
  5. Bize ne zaman istersen yazabilirsin , hayatın koşuşturmacası içinde bazen meşgul olsak da mutlaka sana ayıracak vakit buluruz :)) Ne sormak konuşmak istersen çekinme , ama kendini çok da üzme , hayat ne tamamen siyah ne de tamamen beyaz grinin tonlarında iher zaman mutlu olmak için bir sebeb bulabiliriz ,istersen bizde görmene yardım etmeye çalışırız:)
  6. Merhaba @Takoyakisama, daha önce tanışma fırsatımız olmadı bugüne kısmetmiş ,seni biraz düşünceli gördüm belki biraz konuşmak fikir alışverişi yapmak iyi gelir ,benzer hayallerimiz de yok değil üstelik ben senin hayalini kurduğun yaştayım sanırım ,ama sen hayal kurma konusunda benden epey öndesin yaş olarak bu konuda hakkını vermeliyim tebrik ederim. Ayrıca yazılım ile ilgileniyorsun sanırım bu konuda da konuşabiliriz , ya da ileriye dönük yurtdışı eğitimin için de bilgi alışverişinde bulunuruz , en kötü tanışmış oluruz ne dersin:))
  7. Ben çalışıyorum , güzel dönemler keyfini çıkar ama ihmal de etme,tabi şu şekilde algılama şimdi güzel sonra sarpa sarıyor değil her yaşın çıkarılacak bir tadı bulunuyor ama o yaşlar bir ayrı:)
  8. Yeterince iyiyim sanırım, teşekkürler:) sen de sınav tayfasinda mıydın?
  9. Selam Mika , nasılsın ,biraz geç gördüm ama
  10. Sizlere de günaydın,hayırlı sabahlar, teşekkürler umarım @Pseudohomophylus @heymely
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.