Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FakeNanami

Kayıtlı Üye
  • Content Count

56
  • Last visited

1 Follower

About FakeNanami

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/02/2006

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ookami shoujo to kuro oiji Kamisama Hajimemashita Meiji Tokyo Renka Soredemo Sekai wa Utsukushii Akatsuki no Yona Fruits Basket Tsurezure Children Kaguya-sama: Love İs War Bunny Girl Senpai My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! Jibaku Shounen Hanako-kun Nisekoi İtazura na Kiss Net juu no Susume İnu x Boku SS Wotaku ni Koi da Muzukashii Kono Oto Tomare Special A
  2. HunterxHunter Gintama One Piece Black Clover
  3. Merhabalar şimdi ben böyle sakin belki biraz da dram olan romantik anime önerisi istiyorum örnek olarak ; Ao Haru Ride veya Fruits Basket gibi bildiğiniz anime varsa yazabilir misiniz? (tür ismi verecek olursam dram-romantizm olurdu belki slice of life da olabilir :))
  4. şimdii benim önerebileceğim şunlar var; Akatsuki no Yona: Bu animede aksiyon da var romantizm var tabi aksiyonu daha çok savaş tarzı Assassins Pride : Yani bunda da romantiz aksiyon falan var ama bu animeden daha güzel animelerde var ben bu animeyi izledim sevmekle sevmemek arasında kaldım ama o kadar da kötü değil konusu güzel ama daha iyi olabilirmiş gibime geldi... Jibaku Shounen Hanako-kun: Aha bak işte bu çok güzel zaten çizimleri falan desen aşırı tatlı taglarında romantizm yazmıyo ama anime romantizm kokuyo zaten aksiyonu da var oh miss yani heralde buna puan versem 10/10 verirdim :)) (tabi mangasında işler daha çok karışıyor o da ayrı bir güzel) Boku no Hero Academia: Bende romantizm animelerini falan çok severim ama yinede buna bayıldım şimdi bunda romantizm yok varsa da tek tük , ama harika bir aksiyonu var birde romantizm yok ama ister istemez karakterleri biriyle shipliyosun romantizme gerek kalmıyo sonra yani bana öyle geldi ama bunu da izlemelisin bence Twin Star Exorcist: Açıkçası bunu izlemedim yakın zamanda izleyeceğim bunu ben romantizm anime önerisi istediğimde bir çok arkadaş yazmıştı yani demekki güzel :d aksiyon da romantizm de var animede Chivalry of a Failed Knight: Bunda okul da var ecchi de var romantizm de aksiyon da var zaten fantastik bir dünya da geçiyor bir çok yönüyle DxD'ye benziyor galba bakarsın istersen bu kadardı önereceklerim umarım yardım edebilmişimdir :)
  5. Hunter x Hunter Ansatsu Kyoushitsu Ao no Exorcist Soul Eater Haikyuu ( basket animesi bu da belki hoşuna gidebilir)
  6. Şimdi; 1-İtazura na Kiss : istediğin anime tarzının en iyi örneklerindendir kendisi ztn anime bitince ya keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı dedirtmiyor dört dörtlük bitiyor çizimlerine kesinlikle takılmamalısın çünkü çok iyi bir anime 2-Kamisama Hajimemashita : Bunu izlemişsinidr izlememişsen ayıp etmişsindir :D (kendisi favori 2. animemdir) izlemediysen izlemelisin bence 3-Soredemo Sekai wa Utsukushii : Burda da ana karakterler aynı sarayda yaşıyor bu animeye de bayılmıştım hele şarkıları on numara sadece ana karakterlerin arasında yaş farkı var (yani erkek küçük kadın büyük) ama çok masum çok tatlı bir animedir izleyince yaş farkını sorun bile etmiyorsun ztn :) 4-Fruits Basket: Dramın vücut bulmuş halidir bu animede dram romantizmden bir tık fazladır ama bir bakmışsın 2 günde bitmiş yani bu anime de bayağı güzeldir 5- Akagami no Shirayukihime: yaani açıkçası üstteki animeleri daha çok beğendim ben şahsen ne bileyim bu anime beni pek sarmadı ancak romantizm 10 numaradır istersen bir bakıverirsin 6- Meiji Tokyo Renka: Şimdi bu animenin türü harem ANCAAK ana karakter olan kız o kadar da mal değil yani izleyince kıza sinir olduğun türden harem animelerinden değil o yüzden rahatlıkla izleyebilirsin ben şahsen beğendim zaten çabucak bitiyor bu arada son bölümde ayrıca bir şarkısı var çok iyi öyle bi etkilemişki beni o şarkıyı duyunca hüzünleniyom :d Neeyse bildiklerim bu kadardı umarım yardımcı olabilmişimdir :)
  7. Seiken Tsukai no World Break KONOSUBA ( burda da romantizm yok ama erkeğin etrafında 2-3 kız var) Re:Zero ( muhtemelen izlemişsindir) CHOYOYU!: High School Prodigies Have It Easy Even in Another World! Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Outbreak Company Unlimited Fafnir Hataraku Maou-sama! Net Juu no Susume ( bu anime pek isekai ve harem türü bir anime değil ancak bunu da sevebilirsin çok tatlı bir romantizmi var ve animenin bir çok bölümü fantaztik bir evrende geçiyor istersen buna da bir bakabilirsin :)) Bir deee çerezlik izleyebileceğin çizimi cihby tarzı olan isekai bir anime önericem İsekai Quartet ( bu animede romantizm yok daha çok komedi ve parody bir anime ama gerçekten güzel şimdi bu animede farklı farklı isekai anime karakterleri tek bir yerdeler ve okulda öğrenim görüyolar 2 sezonluk bir dizi bölümleri kısa zaten 1-2 günde bitirebilirsin canın sıkılırsa izlersin :))
  8. Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani muhtemelen bu anime seni tatmin eder) Akatsuki no Yona ; Doğaüstü güç/ Krallık dönemi/ İyi olan bir grup var bu grupta tahtı elinden alınan prenses var bu bir grup insan kötü adamı tahtından indirmeye çalışıyor (bu animenin tagında shoujo var ama shoujoyla alakası yok bence çünkü dizide dövüş ,savaş falan var yani haberin olsun) Kimetsu no Yaiba ; Bunu daha izlemedim yakın zamanda izleyeceğim ama animeyi araştırdım bu da söylediğin animeye benziyor Douluo Dalu ; Doğaüstü güç/ Samuray / O tarihe ait dövüş stilleri kılıçları / Aksiyon ( Bu çin animesi eğer konuşma stilleri seni pek rahatsız etmiyorsa izlersin) Bildiklerim bu kadar valla :')
  9. Şuan boşlukta gibi hissediyorum çünkü Boku no Hero Academia'nın 4 sezonunu da bitirdim ve hayran kaldım her şeyiyle o yüzden bnha 'ya benzeyen animeler önerir misiniz? olmasada olur ama olsa daha güzel olur kriterlerim -süper güç falan ama okullu -bnha'nın her karakterini sevdim ve savaş sahnelerine de bayıldım valla çizimine benzer önerseniz bile bakarım -ana karakterler daha genç olursa daha iyi olur - bnha da şöyle bişi vardı tsubasada ki gibi arkadaşlarım için deyip power up mı ne deniyor ondan oluyodu o yüzden de duygulu falan oluyodu bu tür duygulu bişi -bnha'nın karakter gelişimi çok iyidi böyle bi bakıyodun oha falan diyesin geliyodu -komedi -bu yazdıklarım olmak zorunda değil ama bu yazdıklarıma benzer varsa da yazarsınız esas önemli olan BnHA'ya benzemesi şimdiden teşekkür ederiim- ben bunları anime istek bölümüne başlık açıp yazmıştım sonra bir arkadaş yanlış yere açtın dedi bende baktım falan buraya geldim umarım bu sefer doğru yere yazıyorumdur bu konuyu takip eden 14 kişi var sadece insanlar nasıl görüp de yardım edicekler pek bilemesemde yardım ederseniz seviniriim ;')
  10. bende daha deminlerde giremiyodum 500 error bağlantı reddedildi diyodu ama düzeldi şimdi
  11. Fruits Baskets Kono Oto Tomare Bunny Girl Senpai Koe No Katachi My Next Life As A Villainess Wotaku Ni Koi Da Muzukashi (bu sayılıyo mu pek bilemedim) Akatsuki No Yona al bide benden Tsubasa'nın 2018 versiyonu
  12. Bende kızım daha anime izlemeye yeni başlamıştım falan shounen kızlar da izleyebiliyor mu diye sormuştum herkes bana ' anime izlemenin cinsiyeti olmadığını söylemişti' eğer bunu kafaya takıyosan shounen izleyen kızın olması saçma gelirdi muhtemelen :) Eğer ki nası bir şey olduğunu soruyosan bazıları da bana bu iki türün arasındaki tek farkın shounenin daha vurdulu kırdılı shoujonun ise daha sakin olduğunu söylemişti ama o kadar belli olmuyo animelerde örneğin Akatsuki No Yona türü shoujodur ama içinde savaş var gibi shoujo dizilerine yorum yapan erkekler gördüm demekki izleyen varmış istersen shoujo dizilerinin yorumlarına da bakabilirsin konularını merak ediyosan aga yani kısacası shounen izleyen kız var shoujo izlemeyen erkek neden olmasın :)
  • Create New...