Jump to content

heichou_7

Üyeler
  • İçerik sayısı

114
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    heichou_7 got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, 6 Ağustostan beri bildirim almamanın verdiği o acı tat...Hiçbir şey hissettirmiyor   
    6 Ağustostan beri bildirim almamanın verdiği o acı tat...Hiçbir şey hissettirmiyor
  2. Üzgün
    heichou_7 got a reaction from MadMonkey for bir durum güncellemesi, Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam   
    Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam Coco daydı. Sonra yaşı benden daha büyük olan bir abla geldi ve biz anime/manga hakkında konuşuyorduk. Kitaplığın raflarındanda da Tokyo Ghoul: RE 4.cilt vardı(olay onun kapağından başladı zaten) Sonra annem ile babam geldi ve Tokyo Ghoul: RE 4.cildi kapağına bakarak yargılamaya başladılar.Yanımdaki ablayla beraber annem ve babamı anime/manga hakkında daha iyi düşüncelere yönlerdimeye çalıştık -ki abla çok güzel konuşuyordu- ama anlaşılan pek bi şey değişmemiş -_- Çünkü geçen gün titanlar için "çıplak yamyam insanlar" dediler -gerçi yanlış sayılmaz.Bu yüzden manga biriktirmem ve anime izlemem ama ben uyacak mıyım? Hayır!
    NOT: Şu "çıplak ve yamyam insanlar"a ne güldüm ya 
  3. Harika
    heichou_7 got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam   
    Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam Coco daydı. Sonra yaşı benden daha büyük olan bir abla geldi ve biz anime/manga hakkında konuşuyorduk. Kitaplığın raflarındanda da Tokyo Ghoul: RE 4.cilt vardı(olay onun kapağından başladı zaten) Sonra annem ile babam geldi ve Tokyo Ghoul: RE 4.cildi kapağına bakarak yargılamaya başladılar.Yanımdaki ablayla beraber annem ve babamı anime/manga hakkında daha iyi düşüncelere yönlerdimeye çalıştık -ki abla çok güzel konuşuyordu- ama anlaşılan pek bi şey değişmemiş -_- Çünkü geçen gün titanlar için "çıplak yamyam insanlar" dediler -gerçi yanlış sayılmaz.Bu yüzden manga biriktirmem ve anime izlemem ama ben uyacak mıyım? Hayır!
    NOT: Şu "çıplak ve yamyam insanlar"a ne güldüm ya 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.