Jump to content
Türk Anime TV Forum

RinOsawa(Asu)

Üyeler
    789
  • Son ziyareti

• Başarı

3

RinOsawa(Asu) kullanıcısının son zaferi 29 Temmuz 2016

RinOsawa(Asu) en beğenilen içeriğe sahiptir

RinOsawa(Asu) hakkında

• Derece
    Level 7
  • Doğum tarihi 18 Kasım

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Box-Okçuluk-Paintball

Son profil ziyaretçileri

2.784 kez ziyaret edildi
  1. RinOsawa(Asu)

Ingilizce Derecesi Dusuk Cevirmen Geri Dondu

Şuan Baktım Listeme Ekledim. Altyazı Bulmaya Çalışacağım Şuan Bilgi İçin Çok Teşekkür Ederim. Hoş buldum...
  2. RinOsawa(Asu)

Şuanda Bir Anime Çeviri Planım Yok. Askıya Alınan Çevirisi Durdurulmuş Yada Çevirisi Beklenen Animelere Daha Çok İstek Odaklı Olmayı Planlıyorum Daha Önce İstek Çeviri İle Başlayıp To Love Ru 2nd Darkness Serisini Kendimde Bekledim Fakat Çevirisini Yapacak Biri Olmadığı İçin Çevirmiştim. Sanırım Tamamladığım Tek Seridir. Geri Kalanlar 9. Bölümde Kalan Animeleri Çevirilerine Odaklanmıştım. Şuan Arayışlar İçindeyim Fakat Çoğu Çevirisi Yapılmış Sanırım Eski Animeleri Çevirmeye Başlarım. Çevirisini Beklediğiniz Anime Varsa Özelden Yazarsanız Liste Yapabilirim. Umarım Forum Kuralını Çiğnemiş Olmam Bu Çevirisini İstenilen Konu Olacaktı Sanırım Şuan Bir Mausem Yok Bakamıyorum Kusuruma Bakmayın 2 Haftaya Her Şeyi Hazır Edeceğim...
  3. RinOsawa(Asu)

İlginize Çok Teşekkür Ederim. Fakat İngilizcem Orta Seviyedir Testten Geçerim Fakat Ben Japonca Çeviri Yapmaktayım :( LoliSubs Çok İyi İşler Başarıyor Çok Taktir Ediyorum Fakat Daha Önce Ekipte Kendimi Denedim Olmadı. Benim Çalışma Saatlerim Ekibe Aynı Olduğundan Dolayı Serbest ( İşe Yaramaz ) Biri Gibi Çeviri Yapıyorum. Tek Sıkıntım Vpn Olacak Sanırım. Şuan Kullandığım Pc Arkadaşımın 2 Haftalığına Programlara Alışmak Ve Programları Bulmak İçin Kullanıyorum. Çok Teşekkür Ederim Tekrardan İlginiz İçin...
  4. Herkese Iyi Aksamlar Arkadaslar. Askere Gitmeden Once Biraz Ceviri Yapmistim. Askerlik Bitti Is Guc Derken Anca Geri Donebildim. Beni Hatirlayan Var Mi Acaba ? Ismim Cihan Yasim 23 Cevirilere Yeni Bilgisayar Aldigimda ( 2 Hafta Icinde ) Baslamayi Dusunuyorum. Programlari Baya Unuttum Ogrendikten Sonra Haftada 2 Bolum Cevirebilirim Sanirim. Cok Uzun Ve Farkli Bir Tanitim Oldu Sanirim Fansub Kurallarini Cignemedimi Umuyorum. Cevirelere Baslamak Icin Sabirsizlaniyorum. Not ; Ingilizcem Orta Duzey Olsada Japonca Kurslari Sayesinde Japoncam Iyidir ( Kanji Haric )...
  5. RinOsawa(Asu)

Çevrilen Bölümler!

Arkadaslar Sonunda Askerlik Iş Derken Duzeni Oturttuk Çevirilere Başlamak Için Can Atiyorum Yanliz Ceviri Programlarini Unuttum Tekrar Ogrenip Indirmem Lazim Şimdiden Olusacak Hatalar Icin Ozur Dilerim Ceviri Yapacak Henuz Anime Bakma Şansim Olmadi Eger Forum Kurallarina Aykiri Olmaz Ise Cevrilmesini Istediginiz Animeyi Bana Ozelden Yada Burdan Yazarsaniz Sevinirim Suan Vpn Bulamadim Biraz Yukleme Konusunda Problemim Olacak Ama Ogrenene Kadar Haftalik 2 Bolum Cikaririm Sanirim. Destekleyen Arkadaslara Tesekkuru Borc Bilirim...
  6. RinOsawa(Asu)

( 24 / 24 ) Chibi Vampire Karin

7. RinOsawa(Asu)

Kan Grubu ve Kişilik

0 Grubu Bazı Nitelikler Benziyor Fakat O Kadarda Değil :) İşkolik Ve Küstah Olmadığımı Düşünüyorum :D Ama En Azından Savaşçıyız O Yeter...
  8. RinOsawa(Asu)

Çevrilen Bölümler!

Junketsu No Maria 9-10-11-12. Bölümler Yüklenmiştir İyi Seyirler Serinin Eksik Kalan Bölümleri Tamamlanmıştır. Askerlik Çıktı Sonunda Sivas'a Gidiyoruz Çeviriye 1 Sene Ara Vermek Zorundayım Geldiğim Zaman Yüklemeye Devam Edeceğim. Herkese İyi Seyirler Dilerim Serilerde Oluşacak Sorunları Dj Morphosis'e İletebilirsiniz...
  9. RinOsawa(Asu)

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Birisi Çeviriye Başladı Fakat Ne Zaman Bitecek Bir Bilgim Yok Özelden İsmini Yazıyorum Skype'den Ekleyip Sorabilirsiniz...
  10. RinOsawa(Asu)

(15/14) To LOVE-Ru Darkness 2nd (BD)

Kalan 11. / 12. / 13. / 14. Bölümlerin Bd Bölümleri Eklenmiştir. Gecikme İçin Kusura Bakmayın Bu Aralar Meşgulüm. Takip Edenlere Ve İzleyenlere Teşekkür Ederim. İyi Seyirler. Serinin Bd Bölümleri Bitmiştir. Ova Bölümü Bd Olarak Verilmişti. Başka Ova Gibi Bir Bölüm Çıkarsa Çevireceğim. Eğer Fark Etmezsem Özelden Yazarsanız Çevirisine Başlarım...
  11. RinOsawa(Asu)

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Cevabıma Yanıt Alamadım Ama Neyse Yeni Bir Anime Gördüm İzlemediğim Bir Seri Çevirisi Yapılmamışsa Hemen Çevireceğim Çok Güzel Bir Seriye Benziyor. Sadece Site Olarak Bulabildim...
  12. RinOsawa(Asu)

(15/14) To LOVE-Ru Darkness 2nd (BD)

Çok Büyük Geçikti Bdler Kusura Bakmayın. Oyuna Dalmışım Bir Üyemiz Link Atmasa Bakmayı Unutacaktık. 11-12 Bölümleri Kontrol Ettim Kayma Olmuyor Aynı. Bakalım Bugün Yüklenir Sanırım. Alt Yazı Kayması Olursa Lütfen Buradan Ya Da Özel Mesaj Atarsanız Düzeltirim...
  13. RinOsawa(Asu)

Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı

Resimdeki Anime Mi Acaba Tam Hatırlayamadım. Galiba Böyle Bir Anime Vardı...
  14. RinOsawa(Asu)

Natsume Yuujinchou 5. Sezon Geliyor

Büyük Beklenti İçerisindeyim. Bakalım Hangi Konular İşlenecek. Beklediğim Bir Seriydi, 3 Yıl Sonra Geldi Ama Ne Demişler ''Geç Olsun Da Güç Olmasın'' ...
  15. RinOsawa(Asu)

Slam Dunk, Golden Boy tarzı komik anime önerisi.

Böyle Bir Konu Var Lütfen Düzgünce Araştırıp Konuyu Açınız. Ayrıca Konu Açmadan Önce Kuralları Okuyunuz. Burası Tanışma Bölümü. Bu Linke Aradığınız Kriterleri Yazdığınızda Öneri Gelecektir. İyi Geceler. İyi Seyirler...