Jump to content

Kutatgu

Kayıtlı Üye
  • Content Count

397
  • Last visited

• Days Won

1

Kutatgu last won the day on February 3 2014

Kutatgu had the most liked content!

About Kutatgu

• Rank
    Level 3

İletişim Yöntemi

• AIM
    Hakkımda sayfasını okuyun.
  • Website URL
    https://myanimelist.net/profile/Kutatgu

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

21,972 profile views
  1. Vasat bir serinin, neden berbat bir finali olduğunu sorguluyorum. Ben de amma naifim. :)

2. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

1. Show previous comments  4 more
    2. Kutatgu

Kutatgu

Bu arada bir düzeltme yapayım. İlk 6 bölümü izlediğim için pişmanım demek isterken, izlemediğim için pişmanım yazmışım. Belli bir saatten sonra animeler hakkında durum güncellemesi yapmamalıyım :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben ilk bölümü izleyip bıraktıydım, 6 bölüm iyi dayanmışın:lol2-onion-head-emoticon:

4. Kutatgu
  3. Macross Zero > Macross Plus > Orijinal Macross > (Delta & Frontiers). İzleme sırası değil, yanlış anlaşılmasın :)

4. Seinen 5 devam ediyor. "Monster" açık ara liderliğini sürdüyor. Rainbow/ 3-gatsu no Lion yakın takipte.
  5. Seinen 5'i analiz ediyoruz. Katılamak için henüz geç kalmış sayılmazsınız. MyAnimeList top 200 içerisindeki en sevdiğini 5 seinen seriyi gönderip, katkıda bulunabilirsiniz. :)
  6. Pazar gece 3:30'a dek oturarak koskaca bir Pazartesi gününü berbat ettim. :/ 

1. Caprihorn

Caprihorn

Ben kaçta yatarsam yatayım sabah erkenden kalkıyorum.Hayır yani halsizlik falan da olmuyor. :d

Geçmiş olsun bu arada. :cute1-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Kaç saat uyudun ki? :bird-onion-head-emoticon:

3. Kutatgu

Kutatgu

@Caprihorn Teşekkür ettim :)
      @jans09 en fazla 4 saat. bünyem eskisi kadar uykusuzluğu kaldırmıyor. :(

7. En yeni üyemiz @Ryosuke aramızda hoş geldin. Geç onay için özür :) Ayrıca en kısa zamanda son etkinliğimizin analizini de paylaşacağım.
  8. @KaladinStormblessed bildiğim kadarıyla en son 2017 yılında yapımına başlanacaktı. Ama sanırım ertelendi.
  9. @KaladinStormblessed kulübe özel bir discord yok. Yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa burada sorabilirsin.
  10. Sırası gelmişken ben de listemi ekleyeyim; Top 200 içerisinden seçilmiştir. Berserk 3-gatsu no Lion Sidonia no Kishi Arakawa Under the Bridge Elfen Lied @Estable sıralama konusunda haklısın bazı animelerin ikinci sezonları ve movie, ova vs araya kaynamış. O nedenle o listeden istediğini yazabilirse daha iyi olacak.
  11. Seinen FC, Seinen 5 Etkinliği başladı. Etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 

12. @Gallardo @Ferris kulübe hoşgeldiniz. :) Etkinlik 4 Temmuz'da başlıyor :)
  13. @Amygirl Listeler gelmeye başladıkça Top 10 da çıkarabiliriz.
  14. Seinen FC gururla takdim eder; Seinen 5 Etkinliği Kulübümüzün forum çapınca gerçekleştireceği ilk ve en önemli bu etkinlikte; MAL'da en yüksek skora sahip 200 seinen anime içerisinden en sevdiklerimizi bu konuya yanıt olarak ekleyeceğiz. Eklenen yanıtlardan yola çıkarak bir Seinen Anime Top 5 listesi oluşturacağız. Etkinlik başlangıç 4 Temmuz'dur. Bitiş ilerleyen günlerde bu konuda duyurulacaktır. Kurallar 1. Her katılımcı sevdiği Seinen animelerin listesini yazacağı sadece 1 yanıt gönderebilir. 2. Her katılımcı yanıtı içerisinde
  15.  Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu etkinlikte;

•  üyeler ve üye olmayanlar en sevdikleri 5 Seinen animeleri listeleyecek,
    • bu listelere göre yeni başlayanlar için bir 5 animeden oluşan bir öneri listesi hazırlayacağız.

Etkinlik organizasyonu ve katılım için bu status'a yazınız :)

1. Show previous comments  8 more
    2. Vega

Vega

FC ye yazıp durum kısmından duyuru yapalım :big-eye-onion-head-emoticon:

3. Kutatgu

Kutatgu

Tamamdır. Öyleyse yazıyorum.

4. Kutatgu

Kutatgu

@Vega 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.