Jump to content
Türk Anime TV Forum

bluegrass

Üyeler
    298
  • Son ziyareti

• Başarı

5

bluegrass kullanıcısının son zaferi 15 Ekim

bluegrass en beğenilen içeriğe sahiptir

bluegrass hakkında

• Derece
    Level 2

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://jubiesta.deviantart.com/

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Lilith.

Son profil ziyaretçileri

33.934 kez ziyaret edildi
  1. bluegrass

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Asobi Asobase. O kadar güldürdü ki. Gerçekten harikaydı.
  2. Oohh, tam böyle sevineceğim bir haber almışken ardına gelen bir olumsuzluk mu? En favori durumum. Zaten böyle tamı tamına mutlu olmayı da seven bir tip değilimdir hiç. :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

hayat bizle eylenir

3. Comicon İstanbul'a gidecek olan var mı buradan ? o.o

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Turkanime ana sayfasına eklenecek haberi hafta sonu bakalım. Ben çalışıyorum ve eskişehirdeyim, o yüzden yoğum

2. bluegrass

bluegrass

@Barış D. Baryshx Anladıım, üzücü oldu bu. İstanbul'a gidecektim ben de şansıma o zamana denk geliyor o yüzden ben gideceğim ama başka gelenler de olacak mı merak ettim :) 

4. bluegrass

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Eureka Seven. Güzeldi ya, karakterlerin kendi doğruları olmasını sevdim.
  5. eskileer. T.T

6. Çöktüm, çö-kert-ti-ler . 

Bir de bu site kuran ve yöneten insanları takdir ediyorum, helal olsun size. 

7. Ao to Boku şu dönemin en iyi dizisi değil mi ? Hatta sadece 6 bölüm olması bile güzel. Bazı diziler uzayınca güzelliğini kaybediyor ya. Senaryoyu yazanın ellerine sağlık gerçekten ^.^

8. Danshi Kokosei no Nichijou, Mushishi, Natsume Serisi, Darker Than Black, Samurai Champloo, 91 Days, Basiliks, Monster, Fairy Tail, Shaman King Bayağı uzun bir liste oldu yahu. o.o
  9. Yüksekkkkkkkkk lisansaaaaaaaa girdiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. oh be. artık daha kaliteli bir işsizim . :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. bluegrass

bluegrass

@Barış Tezli. Tezsiz bizde bir işe yaramıyor. Zaten atanmış da değilim. Cebelleşecek bir şeyler arıyorum ben de işte sıkıntıdan patladım.  Ama tebrik ederim sen bitirmişsin sanırım darısı da benim başıma .Sürüne sürüne de olsa bitireyim bir ya :D 

3. Barış

Barış

yanlış yazmışım tezli ise eğer yazacağıma şimdi tekrar açınca farkettim :D  Allah kolaylık versin. 1 yıl sonraki sana

4. bluegrass

bluegrass

@Barış Anladım ben :) Teşekkürlerr muhtemelen bir yıl sonra da y.lisans çok zor diye sızlanıcam ama olsun u.u

10. Yks sonuçlarıyla şoka uğrayanlar var mı benden başka? Depresyona girsem mi girmesem mi karar veremiyorum şuan :head-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli_Midilli_Ama_Liseli

Milli_Midilli_Ama_Liseli

Mezuna kalan çok fazla insan var. Bu sene de olacak. Sonumuz hiç iyi görünmüyor. Hayırlısı olur inşallah.

3. bluegrass

bluegrass

@Milli_Midilli_Ama_Liseli  Sonumuzun iyi görünmemesi yeni bir şey değil, zaten gelecek kaygısına alıştık jashdsada Çoğu yerin artık dolmaya başladığı doğru ama -.-  Umut edelim de kendimizi kurtarabilelim. o.o  

4. Milli_Midilli_Ama_Liseli

Milli_Midilli_Ama_Liseli

Başka yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki ;-; Umut fakirin ekmeği

• Yeni Oluştur...