Jump to content
Türk Anime TV Forum

anes

Üyeler
    223
  • Son ziyareti

• Başarı

1

anes kullanıcısının son zaferi 17 Haziran

anes en beğenilen içeriğe sahiptir

anes hakkında

• Derece
    Level 2
  • Doğum tarihi 16 Aralık

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1.231 kez ziyaret edildi
  1. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Durararax2 Ketsu
  2. anes

Durarara!!xTen
  3. anes

Durarara!!x2 Shou
  4. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Durarara!!
  5. Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Mail, MYVI, Odnoklassniki, META, VK gibi birçok video oynatıcısını kullanamıyordum ve aynı zamanda Disqus'taki etkileşim sorunu da vardı. Sorunun Chrome'dan girdiğimde olduğunu anlayınca ayarlardan birçok şey denedim ama fayda etmedi. En son virüs programımın Chrome'daki eklentisine baktım ve "Veri toplamaya izin veriliyor" kısmını ve altındaki engelleme seçeneği gördüm ve onu denedim son çare olarak. Video oynatıcılarındaki problem böyle çözüldü benim için. Ama Disqus'ta en üstten 1. yorumun altına kadar etkileşim açılmasına rağmen alttaki yorumlar yine aynı kaldı. Benim virüs programımın turkanime.tv ile bir sorunu sanırım, herkeste işe yaramayabilir. Ama veri kullanımını engellemediğimde diğer sitelerde Disqus ve benzeri kısımlarda herhangi bir sorun oluşmuyor. Umarım sorun en kısa zamanda çözülür.
  6. anes

Orange 1-2 Rain Town 91 Days 1
  7. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Annarasumanara Manhwa
  8. anes

Spirited Away
  9. anes

Hoshi wo Ou Kodomo Filmin içine daldım galiba.
  10. anes

Colorful Biraz uzundu, sıkıldığım yerler oldu, sonu da tahmin edilebilir bir sondu ama fena değildi yine de, değişikti.
  11. anes

Paprika
  12. anes

Grave of the Fireflies Kokoro ga Sakebitagatterunda.
  13. anes

Bakemono no Ko Sanki günlerdir izliyomuşum gibi kapılmışım. İzlerken bir an hiç bitmesin istedim.
  14. anes

Redline Çevirilmesini 4 gözle beklediğim halde anca izlemeye fırsat bulduğum Psycho-Pass Movie Byousoku 5 Centimeter
  15. anes

Noblesse:Awakening Aa Noblesse çıkmış biraz bakıyım diyip geri kapatamamak.. En son 5-6 ay önce Noblesse okumuştum herhalde ve bu çok iyi geldi. Nasıl da özlemişim :wub: Birçok yeri atlanmış olsa da ben beğendim, devamı da olsa da daha çok beğensem :P