Jump to content

HolySpirit

Stajyer
  • Content Count

1,745
  • Last visited

• Days Won

3

HolySpirit last won the day on February 21 2016

HolySpirit had the most liked content!

About HolySpirit

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

38,567 profile views
  1. iyiyim iyiyim sen nasılsın :D güzel dizidir ama herkes sevmez ya onu işleyişi ağır bazı yerlerde sıkılırlar muhtemelen :D yarım kaldı zaten devamı gelmedi
  2. değmeyecek bir şey uğruna kötü olmuş bence 8 yıl daha güzel anılar sığdırılabilirdi bence :D benim dışımda hareketli pp kullanan biri daha ne güzelll @pegasusejder
  3. yaşlanmış yaşlanmış gençken daha aktifdi böyle konularda :d
  4. aaa lütfen ama ayıp etmişsin o kadar eskiden yeni gelenlerin mesaj kısmında kendini tanıtırdın nerdeee eski beytize ölmüşş ölmüşş eskisi vardı galiba bi o kadar daha çokda olabilir çok konuşuyoruz diye kapatıp silmiştiler :D
  5. Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya :admire2-onion-head-emoticon:

1. mustafalrsm
    2. HolySpirit

HolySpirit

sizde yapınn :wow2-onion-head-emoticon:

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Böyle iyi .d

6. sanada selam olsun :D Zorojuro Unutuluyorsun diyim :D çok samimi değilseniz 2-3 seneye unutur bizim öyle oldu hep ( kötümser yorum yapalım az )
  7. Anılarım canlandı :D

1. Show previous comments  2 more
    2. AntiNewEra

AntiNewEra

7 ay sonra, tekrardan hoşgeldin :waiting-onion-head-emoticon:

3. AntiNewEra

AntiNewEra

Aaaa seni 2021'in başı gibi bekliyoduk biz .d

4. HolySpirit

HolySpirit

şifreyi buldum :cool-onion-head-emoticon:

sık sık uğruyorum ondan :D bakınıp çıkıyorum :happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

8. Güncelleme: Link hataları düzeltildi. Üye güncellenmesi yapıldı. Öyle olsun :) iyi eğlenceler grubunuzda...
  9. Hoşgeldinnnn Bende Mehmet memnun oldumm İyi forumlar Forum kurallarını okumayı unutma ^^ Takıldığın bi yer olursada sorabilirsinnn :P Romantizm ve dramı bende çok severimmm normalde yeni gelenlere önerilir ama :D öneri istiyebilirmiyimm sendennn İng manga okuyabiliyorsun o zmn süperr yaa ve anime izliyebiliyorsunn Sorsayydın söylerdim ya :D Tekrardan hoşgeldinnn Not: Bayadır böyle hoşgeldin demiyordum :D
  10. Yüce Kral-Oikawa Toru[Haikyuu!] King of the Court -Tobio Kageyama[Haikyuu!] Güçlü Yem- Hinata [Haikyuu!] Kızgın Köpek-Kyotani Kentaro[Haikyuu!] Haikyuu
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.