Jump to content

Dark-Angel

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Dark-Angel hakkında

• Doğum günü 09/29/1992

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Japon Kültürü, Otome/Otoge, BL, Yuri, GFX, Yeni diller öğrenmek :)

Son profil ziyaretçileri

1052 profil görütülenme

Dark-Angel üyemizin başarıları

1. Dark-Angel

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Norn9 bitti, pek bir şey anlamadım ama güzeldi şöyle böyle~
  2. Yeniden selam Kerim'cim~ 

Sorduğun soru hakkında sana bir geri döneyim dedim, set hazırlama hem avatar hem de imza hazırlıyorum demek istemiştim :) render ise muhtemelen senin de tahmin ettiğin şekilde, bir resmin arka planını kesip transparan hale getirip kullanmak amaçlı~ 

Çok yakında bir konu açıp orada hazırladığım setleri göstermeyi planlıyorum :)

Bu işlerle aran nasıldır~? Mesela hoşuna gider mi grafik alanında çalışmak falan~

3. Dark-Angel

Merhabalar :)

Selam Kerim'cim ~ Bu sabah kalkıp da birçok ileti görmek beni gerçekten gülümsetti, bu yüzden ben de o açıdan gayet eminim :) Sana elbette mesaj atarım, sıcak karşılama için çok teşekkürler, çok çok hoş buldum ~ :) Hoşbuldummmm ~ Tanıştığımıza sevindim Mehmet'cim :) evet genellikle anime ve mangaları İngilizce olarak takip ediyorum~ Olsun ama Türkçe'miz bir başka ^-^ Öneri olarak Boku dake ga inai machi ve Schwarzesmarken öneririm :) Yeniden çok teşekkürler ~ Hoşbuldum~ Karşılama için teşekkürler :) Hoş buldum Nones~ Bu kadar iletiyi görmeyi beklemiyordum açıkçası, ama bu kadar nazik insana da cevap vermemek biraz ayıp olur benim açımdan. Yeniden teşekkür ederim :) Ayy~ Sıcak karşılama için çok teşekkürler Amy'cim~ Ve hoşbuldum, görünüşe bakılırsa kalıcı olacak :) Hoş buldum Singu~ Teşekkürler hiç bu kadar iltifatı aynan da almamıştım Ahaha~ Çok şımartıldım ismimden ama :D Hoş buldum, sıcak karşılama için teşekkürler Witch~ Hoş buldum Berru'cum ~ İsmin seninde çok hoşmuş :) Tanıştığımıza sevindim, teşekkürler. Hoş buldum ~ Angel adaşım :) Hoşbuldum Mustafa'cım~ Evet gerçekten de herkes ayrı bir hoş, hmm uzun zamandır çizim yapmıyorum ama arada ilham gelirse~ Bende tanıştığımıza çok sevindim, iyi forumlar.~
  4. Dark-Angel

Teşekkür ederim Aleynacım~ Ahah bilmeden de olsa yardımcı olabildiğime sevindim Bishounen ilgini çekiyorsa google sensei'ye bir ' Rin Matsuoka' yazmanı öneririm :D Hoşbuldum Esora~ Tanıştığımıza sevindim :) renkli bir insana benziyorsun, çok sevdim seni~! :D
  5. Dark-Angel

Hoşbuldum Lexi~ Şimdi fark ettim de tanıtım yazısında ne ararsan var da bir ismimi yazmamışım Adım Lavinya~ tanıştığımıza sevindim :) profilin'deki Rin çok sevimli
  6. Yepyeni bir kültür ile yepyeni bir dünya~ Açıkçası hiç de beklemediğim yeni bilgiler öğrenmem de etkili oldu.
  7. Tüm anime severlere merhaba, uzun bir zamandır forumu ve siteyi takipte olmama rağmen ilk defa bir hesap açıyorum. Umarım güzel insanlarla tanışır yeni dostluklar kurabilirim, fakat gördüğüm kadarı ile toplum ortamı gayet düzenli ve nazik insanlarla dolu. Kendimden bahsedecek olursam üniversite son sınıf öğrencisiyim ingilizce öğretmenliği ve filoloji alanında çalışıyorum, yıllardır pek çoğunuz gibi japon kültürü ile birlikte gelen anime/manga/görsel romanlar takip etmekteyim. Açıkçası bir bayan olsam da her çeşit anime türü hoşuma gidiyor, mesela Highschool DxD gerçekten harikaydı. Kendi çapımda çevirmenlik ve GFX alanında uğraşıyorum, bunun dışında render ve set hazırlama konusunda oldukça tutkuluyum. En beğendim türler dram ve romantizm, ikisi bir arada olunca harika hikayeler ortaya çıkıyor. Tanıtım biraz resmi oldu sanırım ama güzel olsun istedim, herkese sevgiler.
  8. Angel Beats'den Yui
  9. Dark-Angel

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim. Beck?
  10. Oldu olucak gibi~ Alttaki 100-200 ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.