Jump to content

Sinsine

Fiber Çevirmen
 • Posts

  1679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  261

Sinsine last won the day on May 24

Sinsine had the most liked content!

About Sinsine

 • Birthday 01/08/1989

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi

Recent Profile Visitors

16904 profile views

Sinsine's Achievements

 1. 14-15. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
 2. 13. Final Bölümü eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan Xpector arkadaşımıza emeği için çok teşekkür ederiz. İyi seyirler...
 3. Bu aralar felaket yoğunum, çeviriye vakit ayıramadım bir türlü. Bu hafta sonu 3 bölüm atmayı planlıyorum bir aksilik çıkmazsa.
 4. Hafızanızı tazeleyelim o zaman; ( 12 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru eness006, Sinsine kullanıcısının konusunu cevapladı: Devam Eden Projelerimiz 13. Bölüm yayınlandı biz hala 12 yi bekliyoruz .. Çeviri nezaman gelir bilgi verebilirmisiniz? Teşekkür tam olarak neresinde bu cümlenin, var da ben mi görmüyorum acaba? Bir derdiniz sıkıntınız varsa özel mesaj diye bir seçenek de var ayrıca. Konuların altını gereksiz meşgul etmeyelim lütfen. Dilek ve şikayet köşesi değil burası neticede. Bir serinin altına sadece şikayet etmek, bölüm sormak, konudan bağımsız yorum atmak gibi nedenlerle gelirseniz yorumunuz silinir hatta üslubunuzun ne denli kötü olduğuna bağlı olarak uyarı ve devam etmesi halinde de ban alırsınız. Umarım yeterince açık ve nettir, anlamışsınızdır.
 5. Emek verenlere teşekkür etmeye erinip bölümler ya da seri hakkında hiçbir yorum yapmadan sadece şikayet etmek ya da bölüm sormak amacıyla geliyorsanız yorumunuzun silinmesine bir zahmet şikayet etmeyin. Önce üslubunuza dikkat edin, tanımadığınız ve teşekkür dışında hiçbir beklentisi olmadan size yardımcı olan, imkan sağlayan insanlarla nasıl konuşacağınızı öğrenin, sonra bir sıkıntınız olursa dile getirirsiniz. Bu açıklamalara rağmen yine de ANLAYACAĞINIZI sanmıyorum ama bizdeki de bir umut işte. Beğenmiyorsanız bizden izlemeye devam etmek zorunda değilsiniz. Serinin İngilizcesi de mevcut, gidip İngilizce izleyebilirsiniz dilerseniz.
 6. Kolay gelsin ve şimdiden emeklerinize sağlık arkadaşlar. Çok cici bir seriye benziyor, fırsat bulduğumda izleyeceğim seriler arasında :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.