Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jezebel

Kayıtlı Üye
  • Content Count

122
  • Last visited

• Days Won

3

Jezebel last won the day on May 15 2015

Jezebel had the most liked content!

About Jezebel

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/13/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,324 profile views
  1. Gekkan Shoujo Nozaki-kun beklentilerimi karşılamadı ama yinede güzeldi... :ragecomic22: nozakinin o saflığı ve odunluğu kolay kolay bulunmuyor...
  2. Tabii kii :good-job-onion-head-emoticon: alttaki Ookami Shoujo to Kuro Ouji ?
  3. müziği dinlerken, videonun büyük ekranda izlenilmesi önerilir... -_-
  4. Aşık olunacak adamlar belli zaten Ace, Nicolas, Edward, Kakashi, Gintoki kusura bakmayın haremim biraz geniş :wub: :LTkJN9u: aslında daha çok varda üşendim, yeter bu kadar :) şu kadarını söyliyim. sanırım animeler yüzünde artık sadece iki boyutlu erkeklerden hoşlanıyorum
  5. adamdaki ego tavan :ragecomic24: - en çok neyden nefret ederim bilirmisin Law?... aşşağıya bakmaktan... DOF
  6. evet Tokyo GÜL izledim :admire-onion-head-emoticon: alttaki barakamon ? :wub: :wub: :wub:
  7. böyle kampanyalar yapmaları hoş :) ama daha fazla yapmalılar... bildiğim kadarıyla dünyada en fazla müslüman nüfusa sahip kıta asya...
  8. izlemedi :smile_bilmem: alttaki Steins Gate izledimi? :admire-onion-head-emoticon:
  9. kendisi efsanedir :super-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: milyon kere dinlemişimdir herhalde -_- -_- -_-
  10. A: 9 İ: gözükmüyo bende :smile_bilmem: s:6
  11. sanada merhaba.... hoşgeldin aramıza :hi-onion-head-emoticon: iyi seyirler iyi forumlar :ragecomic09:
  12. Hotarubi no Mori e Tamako Love Story Koto no Ha no Niwa Tonari no Totoro Vassalord. Ookami Kodomo no Ame to Yuki Spirited Away Howl's Moving Castle bunlar en beğendiklerim, hepside gerçekten kaliteli, öneririm. Zaten Miyazaki'nin bütün filmleri çok acayip :) bunların dışında 4 büyüklerin (OP, naruto, bleach, FT) movielerini söylemiyorum, onların movieleri saçma bile olsa insan sevemeden edemiyor :wub: :wub: :wub:
  13. en sevdiğim demeyeyimde şu anki gözdem.... deadman wonderland senji :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:
  • Create New...