Jump to content

Jezebel

Kayıtlı Üye
  • Content Count

124
  • Last visited

• Days Won

3

Jezebel last won the day on May 15 2015

Jezebel had the most liked content!

3 Followers

About Jezebel

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/13/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,680 profile views
  1. Gekkan Shoujo Nozaki-kun beklentilerimi karşılamadı ama yinede güzeldi... :ragecomic22: nozakinin o saflığı ve odunluğu kolay kolay bulunmuyor...
  2. Tabii kii :good-job-onion-head-emoticon: alttaki Ookami Shoujo to Kuro Ouji ?
  3. müziği dinlerken, videonun büyük ekranda izlenilmesi önerilir... -_-
  4. Aşık olunacak adamlar belli zaten Ace, Nicolas, Edward, Kakashi, Gintoki kusura bakmayın haremim biraz geniş :wub: :LTkJN9u: aslında daha çok varda üşendim, yeter bu kadar :) şu kadarını söyliyim. sanırım animeler yüzünde artık sadece iki boyutlu erkeklerden hoşlanıyorum
  5. adamdaki ego tavan :ragecomic24: - en çok neyden nefret ederim bilirmisin Law?... aşşağıya bakmaktan... DOF
  6. evet Tokyo GÜL izledim :admire-onion-head-emoticon: alttaki barakamon ? :wub: :wub: :wub:
  7. böyle kampanyalar yapmaları hoş :) ama daha fazla yapmalılar... bildiğim kadarıyla dünyada en fazla müslüman nüfusa sahip kıta asya...
  8. izlemedi :smile_bilmem: alttaki Steins Gate izledimi? :admire-onion-head-emoticon:
  9. kendisi efsanedir :super-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: milyon kere dinlemişimdir herhalde -_- -_- -_-
  10. A: 9 İ: gözükmüyo bende :smile_bilmem: s:6
  11. sanada merhaba.... hoşgeldin aramıza :hi-onion-head-emoticon: iyi seyirler iyi forumlar :ragecomic09:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.