Jump to content

Jezebel

Üyeler
  • İçerik sayısı

129
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Jezebel kullanıcısının paylaşımları

1. Jezebel

( 12 / 12 ) Vanitas no Karte

teşekkürler
  2. Jezebel

( 15 / ? ) Tokyo Revengers

teşekkürler
  3. Jezebel

( 12 / 12 ) Joker Game

teşekkürler <3
  4. Jezebel

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gekkan Shoujo Nozaki-kun beklentilerimi karşılamadı ama yinede güzeldi... :ragecomic22: nozakinin o saflığı ve odunluğu kolay kolay bulunmuyor...
  5. Jezebel

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabii kii :good-job-onion-head-emoticon: alttaki Ookami Shoujo to Kuro Ouji ?
  6. müziği dinlerken, videonun büyük ekranda izlenilmesi önerilir... -_-
  7. Jezebel

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Aşık olunacak adamlar belli zaten Ace, Nicolas, Edward, Kakashi, Gintoki kusura bakmayın haremim biraz geniş :wub: :LTkJN9u: aslında daha çok varda üşendim, yeter bu kadar :) şu kadarını söyliyim. sanırım animeler yüzünde artık sadece iki boyutlu erkeklerden hoşlanıyorum
  8. Jezebel

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

adamdaki ego tavan :ragecomic24: - en çok neyden nefret ederim bilirmisin Law?... aşşağıya bakmaktan... DOF
  9. Jezebel

Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

:ragecomic01: :ragecomic11:
  10. Jezebel

Bu Animeyi İzledin mi?

evet Tokyo GÜL izledim :admire-onion-head-emoticon: alttaki barakamon ? :wub: :wub: :wub:
  11. böyle kampanyalar yapmaları hoş :) ama daha fazla yapmalılar... bildiğim kadarıyla dünyada en fazla müslüman nüfusa sahip kıta asya...
  12. Jezebel

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedi :smile_bilmem: alttaki Steins Gate izledimi? :admire-onion-head-emoticon:
  13. kendisi efsanedir :super-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: milyon kere dinlemişimdir herhalde -_- -_- -_-
  14. Jezebel

Merhaba :)

sanada merhaba.... hoşgeldin aramıza :hi-onion-head-emoticon: iyi seyirler iyi forumlar :ragecomic09:
  15. Jezebel

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Hotarubi no Mori e Tamako Love Story Koto no Ha no Niwa Tonari no Totoro Vassalord. Ookami Kodomo no Ame to Yuki Spirited Away Howl's Moving Castle bunlar en beğendiklerim, hepside gerçekten kaliteli, öneririm. Zaten Miyazaki'nin bütün filmleri çok acayip :) bunların dışında 4 büyüklerin (OP, naruto, bleach, FT) movielerini söylemiyorum, onların movieleri saçma bile olsa insan sevemeden edemiyor :wub: :wub: :wub:
  16. Jezebel

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

en sevdiğim demeyeyimde şu anki gözdem.... deadman wonderland senji :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:
  17. beni "üniversiteye kapağı at gerisi kolay" diye kandıran insanları bir elime geçirsem... T_T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. SiyahDranza

SiyahDranza

Bunu Türk Dili okuyan ya da Türk olduğum için demiyorum ama Türkçeden güzel Türkçeden kral bir dil yok ya :D Arapça da gerçekten baya zengin bir dil ama zor bir dil sözcüklerin çoğulları farklı erkeği kızı için farklı bizim 4-5 kullandığımız sözcükler için adamlar her birine farklı farklı sözcükler bulmuşlar bizde ne güzel bir kökten yüzü aşkın sözcük türetiyoruz İyi ki zamanında bizde dil devrimi olmuş diyorum kısaca.

3. Jezebel

Jezebel

ya o gırtlak olayı zaten tam baş belası, mısırlı bi hocamız var adam ammice arapça konuşuyo, koca blok, bir buçuk saat oturup adamın suratına bakıyoruz sadece...

Siy4hDranza yarama tuz basma :'( , bir fiili en basit haliyle 24 çekimini yapıyoruz şu anda, dediğin gibi kızına erkeğine, tekine, ikiline, çoğuluna ayrı.... ikil nedir yha!!!!

bencede Türkçe den kral dil yok ama bizimkide yabancılara göre zor :) bizde de fiilin 9 çekimi var :D ayrıca "ima" dene...

4. jans09

jans09

Bizim dil kolay ya. ing, Türkçe, Japonca Korece (son ikisinin alfabe kasıo) ural altay dil ailesi çok çok basit. Dediğin gibi Sy4ahDranza bizim şuan kullandığımız dil ve alfabe on numara. Çok çok şanslıyız bu konuda.

18. :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:
  19. Jezebel

Bul Getir!

Ben de "dünya boyutlarında" devasa bir şeyi ışınlayabilen birini istiyorum pardon sayfa yenilemeyince göremedim '_' öyle birinide bilmiyorum (yada şu an aklıma gelmiyor) oyuna senden devam...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.