Jump to content

DarkSherion

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

486 profil görütülenme

DarkSherion üyemizin başarıları

1. Bu kadar güzel çizebiliyorsunuz neden kendiniz bir manga çıkarmıyorsunuz arkadaşlar ?
  2. DarkSherion

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Lord of the Flies-William Golding
  3. Öncelikle bot arkadaşlara sonrada forumu bırakmayan eski cınarlara selam olsun. 2012 yılından(üniversiteye başladığım tarih olur) beri türkanime sitesini kullanmaktayım,en son hatırladığım forum baya aktifti(2017 yılı gibi tabi :d) her neyse bize bedava anime izleme sansı sunan tüm türkanime.tv ekibine canı gönülden teşekkür etmek istedim,sayenizde üniversiteyi çok zorlanmadan bitirdim,gerektiginde animedeki karakterler arkadaşım oldu gerektiginde bana umut verdiler hem finallerden hemde bütlerden önce hep izledim 2017 yılında üniversitem bitincede tabiki devam ettim izlemeye taaaki yurt dışına gidine kadar neyse 2023 de geri dönünce tekrar bakayım dedim foruma birde ne göreyim forumda aktiflik gitmiş(eskiden cidden böyle değildi ?)ayrıca yurda dönünce türkanime.tv ye bağış yapayım dedi ancak o kısmıda bulamadım. 翻訳者の友人と Türkanime サイト チームのすべての努力に感謝します!. diyerek yazıma son veriyorum. Bir dakika kendimi tanıtmadım değil mi ?Boşverin ya zaten hatırlamayacaksınız tanıtmayayım ^^.
  4. sanırsam yok öyle bir yetkili.
  5. vay be 2010 yılından beri forumu takip ederim iyice azalmış kullanıcı sayısı.
  6. Güzel animeydi be.
  7. DarkSherion

Raincik lakaplı kullanıcıııı!

Raincik diye ben üyeliği ben açmış olabilirim sanırım yada değilimdir,bilemiycim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.