Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Amygirl reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden   
    Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden sağ çıkmış bir quincy idim. onore oldum
  2. Harika
    Amygirl got a reaction from Gradiyyir for bir durum güncellemesi, Burası spammer yuvası olmuş   
    Burası spammer yuvası olmuş 
  3. Harika
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Burası spammer yuvası olmuş   
    Burası spammer yuvası olmuş 
  4. Harika
    Amygirl reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Adam bishounen tanımının kendisinden daha bishounen   
    Adam bishounen tanımının kendisinden daha bishounen

5. Üzgün
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Anaaamm ölü buralar   
    Anaaamm ölü buralar
  6. Üzgün
    Amygirl got a reaction from Estable for bir durum güncellemesi, Anaaamm ölü buralar   
    Anaaamm ölü buralar
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
    "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."
    İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla 
  8. Beğen
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşad   
    "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"
  9. Teşekkür
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir s   
    30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.
    Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 
  10. Teşekkür
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir s   
    30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.
    Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 
  11. Beğen
    Amygirl got a reaction from Aechee for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
  12. Beğen
    Amygirl got a reaction from Aechee for bir durum güncellemesi, "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşad   
    "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"
  13. Teşekkür
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşad   
  14. Beğen
    Amygirl got a reaction from zaman for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık." İlk bö   
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from heymely for bir durum güncellemesi, Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinde   
    Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.
    Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd
  17. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinde   
    Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.
    Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd
  18. Beğen
    Amygirl reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olar   
    yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olarak gözüküyorum, neyim ben naruto falan mı 9 sezon çaylak son sezon hokage mi olucam
  19. Karmaşık
    Amygirl got a reaction from Kr7 for bir durum güncellemesi, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
    En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz. 
  20. Üzgün
    Amygirl got a reaction from Kr7 for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  21. Teşekkür
    Amygirl got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
  22. Üzgün
    Amygirl got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
  23. Beğen
    Amygirl got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  24. Karmaşık
    Amygirl got a reaction from Ori for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
  25. Beğen
    Amygirl reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sö   
    Trinity Blood izlerken en zevk aldığım 2 karakter. Biri coolluğun öbürü dobralığın sözlükteki tanımı. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.