Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,222
  • Last visited

• Days Won

152

Reputation Activity

1. Harika
    Amygirl got a reaction from Perfectum for a status update, Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var   
    Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var 
  2. Beğen
    Amygirl got a reaction from CiciKedi for a status update, Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var   
  3. Harika
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for a status update, Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var   
  4. Harika
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for a status update, Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz   
    Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz 
  5. Beğen
    Amygirl reacted to CiciKedi for a status update, CiciKedi - Sayonara Gekko ( Dororo - Chiptune )   
    CiciKedi - Sayonara Gekko (Dororo - Chiptune)

6. Beğen
    Amygirl got a reaction from KRHerusaizu for a status update, Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uy   
    Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from yumulonely for a status update, Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uy   
    Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!
  8. Beğen
    Amygirl got a reaction from pegasusejder for a status update, Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uy   
  9. Beğen
    Amygirl got a reaction from yumulonely for a status update, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
    Foruma açtığınız konular silinmişse:
    1) Konunuz kurallara uygun değildir.
    2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.
    3) Konuyu alakasız bir foruma açmışsınızdır.
    demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.
  10. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
    2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.
    demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.
  11. Beğen
    Amygirl got a reaction from DieNase for a status update, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
  12. Beğen
    Amygirl got a reaction from pegasusejder for a status update, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
  13. Beğen
    Amygirl got a reaction from Perfectum for a status update, Sonunda yazabildim keh keh keh http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuk   
    Sonunda yazabildim keh keh keh 
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuki-serileri-tantm.html
  14. Karmaşık
    Amygirl got a reaction from Leffwn for a status update, Sonunda yazabildim keh keh keh http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuk   
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from yumulonely for a status update, Sonunda yazabildim keh keh keh http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuk   
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from Saginar for a status update, Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D   
    Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D 

17. Beğen
    Amygirl got a reaction from veritas for a status update, Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt foruml   
    Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt forumlar oluşturulmuştur. Farklı yerlere konu açan kişilerin gözünün yaşına bakılmayacaktır!!! Kurallarımızı okuyalım çılgınssss 
  18. Harika
    Amygirl got a reaction from Vortex for a status update, "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı i   
    "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."
    Bir Kakushigoto repliği 
  19. Beğen
    Amygirl got a reaction from Asperatus for a status update, "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı i   
    "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."
    Bir Kakushigoto repliği 
  20. Beğen
    Amygirl got a reaction from Black Angel for a status update, "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı i   
    Bir Kakushigoto repliği 
  21. Harika
    Amygirl reacted to Vega for a status update, Bitirdim geldim ID- Invaded şiddetle önerilir   
    Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir
  22. Beğen
    Amygirl got a reaction from MadMonkey for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  23. Harika
    Amygirl got a reaction from Toprakezgi for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  24. Üzgün
    Amygirl got a reaction from Asperatus for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
  25. Harika
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
  • Create New...