Jump to content
Türk Anime TV Forum

Saginar

Üyeler
    59
  • Son ziyareti

3 takipçi

Saginar hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1.571 kez ziyaret edildi
  1. Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır foruma uğrayamıyordum. Fakat bugun Clash royale vesilesi ile sizlere bu konu aracılığıyla ulasmak istedim. Eminim ki cogunuzun duyduğu ve oynadigi bu oyunda bir klan acmak istedim. Actiktan sonra kendi hesaplarimi getirdim klana. Fakat dedim ki neden bu klanı anime severlerle paylaşmayayım ki? Sizlere bu konuda bir davetiye sunmaya geldim. Klan hakkinda ufak bir iki bilgi vermek istiyorum. Madde madde yazayim ki okumasi kolay olsun... * Klanimiz yeni arkadaslar. Kimseyi zorlamiyoruz. Amac guzel, hos sohbetin dondugu bir klanimizin olmasi. Lutfen kimse gelip bu ne berbat klan vb. tavir sergilemesin 😊 *Klan siz katildiktan itibaren sadece benim degil, hepimizin klani olacaktir. Bu sebeple rutbe istemeyelim. Bir eksiklik carparsa gozunuze bana soylemeniz kafi *Klani kuran kisi ben oldugum icin Lider statusu bana ait. Ama klan hepimizin. Her zaman aktif olamiyorum. Bazen girmedigim sure 1 haftayi buluyor. Cunku bu yil universiteye hazirlanmaktayim. *Zamanla klan ici turnuvalar vb. etkinlikler duzenlemeyi severim. Hep beraber bu etkinliklerde eglenmemiz dilegiyle. *Kisiye yonelik hakaret ve kufur yasak ancak seviyeyi kacirmadan espiri amacli argolar kullanilabilir. Sonucta eglenmeye geldik degil mi 😊 Yazimi okudugunuz icin tesekkur ederim. Klan ismini yaziyorum. Klani aratinca cikan tek klan zaten bizim klanimiz olacaktir. BigChaosMachine Hepinizi bekleriz...
  2. Merhabalar sevgili forumdaslar. Belki gereksiz belki saçma ama bunu ancak burda siz sevgili dostlarımla paylaşabileceğimi düşünerek yeni bir konu açmayı ve sizinde düşüncelerinizi almak istedim. Fakat endiselenmeyin. Spo. olan yerleri gizleyecegim. Basliktada belirttigim gibi konu "kimi no na wa" . Beni suan etkisinde birakti resmen. Yani o olay orgusu muhteşemdi. Cizimler mukemmel otesi. Bidakka biddaka. Fazla hizli girdim su isi bastan alayim. Animesizlik icinde bocalayip aptal aptal takildigim bir vakitte "trt4K" da telesine programina denk geldim. Belki bilirsiniz ki bu vizyondaki filimleri tanitan kisa bir program. Izleyeyim de anime bulamazsak filim izleriz derken en son olarak "Kimi no na wa" yi tanitmaya basladilar. Sok oldum. Cizimleri gordum ve tanitimin bitmesini bekleyemeden hemen kenara not aldim. Birkac gun one piece felan izleyip takildim ve bu anime aklima geldi. Nasil unutmustum. Sadece cizimlerine bakarak beni etkilemisti bu anime. Kurgusuda saglam hissettiriyordu hani. Hemen oturdum ve en yuksek kalitede izlemeye basladim. Hikaye siradan bir anime gibi geldi basta. Romantizm cilveler vs. vs. Ama yicte oyle cikmadi. Tabi hikaye akiyor. Olaylarin bunlarla kalmayacagi belli. Hikaye ilerledikce taa filmin basindan belli olan sey sonunda gerceklesiyor. Oglankmiz kizi gormek istiyor. Ama telefon vesilesiyle kiza ulasamiyor bir turlu.Zaten asil filmin koptugu bu noktada benim damarlarımda kan basinci 17 ye firladi. Spor yapiyormuscasina heyecanlandim hikaye ilerledikce. Cizimlerin guzelliginde kaybolurken bir yandan da hikayenin melteminde ordan oraya uçuyorum. Ana karaktere bi "yuru be kocum" diyor, bi "beyinsiz okuz basli antilop ........ yapsana" diye ana karaktere bagiriyorum.gece 1 olmus adama bagiriyorum. En son biri duvari yumrukladi da kendime geldim. Yakuza gibi komsularim var kizdirmak istemem (baska zaman bundan da bahsederim ilginizi cekebilir (^-^)). Ve finale yaklasirken hersey bitti dedikten sonra devam etti anime. Her 10 saniyede bi kac dakika kaldigina bakiyorum. Ve bu sekilde bu duygu patlamasini, heyecanimi sizlerle paylaşmayı gonulden arzu ettim sevgili dostlar. Umarim cok sikmamisimdir. Bu anime gözlerimi yasartabilen 5 animeden biri oldu. Ve artik benim için toprank da yerini aldı. Pekala sizin düşünceleriniz neler :)
  3. Saginar

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Amagi brilliant park
  4. Saginar

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Shakugan no shana
  5. Saginar

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Teşekkür ederim. Bende uzun yolculuklarda onigiri hazirlarim kendime artik :) . Yemek konusundada devam edecegim, geri vites yok bu konuda
  6. Saginar

Dünya aslında çok net imiş...

Kusura bakmayın maydonoz olmadan edemedim. Arkadaşımın 9,25-8 idi sanırım. Kendisi miyop. Gözlük zaten maşallah parmak gibi :S. Ama en azindan gözlük ile bi nevi tedavi buldugu icin sukreder surekli
  7. Saginar

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Bende çok severim ama erkek olduğumdan annem babam biraz eleştirir beni bu konuda. Yersiz olduğunu düşünüyorum sonuçta erkek şeflerde var değil mi (gerçi hiçbiri annemin yemeklerine erişemez ;3 ) Bu arada onigiri yapan var mı daha önce? Internetten arasam kesin bulurum ama daha once denemis birinin fikrini almak istedim bunun yerine tesekkurler :))
  8. Saginar

Merhabalar burada yeniyim

Hoşgeldin dostum. Sende istediğin zaman istediğin soruyu sorabilirsin bana. Memnuniyetle yardımcı olurum. Tokyo Ravens isimli bir anime izledim ve açıkçası baya güzeldi. Birde One Punch Man var. Mutlaka izlemelisin. Dm den ulaşabilirsin. Iyi forumlar, iyi seyirler
  9. Saginar

Anime İstek ve Önerileri

Saolasin. Benzinlikte depoyu fullemis yola hazir durumdayim suan eheh :) . Onerilerdeki animleri inceledim ve hepsi efso. oneriler. Cok tesekkurler. Arigatooo :3 (^-^)
  10. Saginar

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Aho girl sanirim :) Edit: Şey aslında ben
  11. Ben de recep ivedik 5 e gitmistim.
  12. Saginar

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum. Ama sanırım gene çıkmaza girdim ve istediğim türde bir anime kendi başıma bulamadım. Fazla uzatmadan isteğime geçiyorum. -Açıkçası öyle uzun uzun yazılacak bi istegim yok, iki farkli anime onerisi istiyorum. 1- Romantizm iceren fakat romantizm sekli Sao daki gibi olsun istiyorum. Kısacası sevenler buluşsun da sevenleri el ele görelim. 2-Bir adet de Aksiyon önerisi isteyecegim. Gelecekte geçmesin veya mecha olmasın. Eski zamanlarda ya da günümüzde geçebilir. İlgilenen herkese şimdiden Arigato Gozaimasu :3
  13. Saginar

( 12 / 12 ) Happiness!

Bi merak sardı içimi :))
  • Yeni Oluştur...