Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Nayru kullanıcısının son zaferi 2 Ağustos 2015

Nayru en beğenilen içeriğe sahiptir

Nayru hakkında

• Doğum günü 02/22/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Only Majora's Mask

Son profil ziyaretçileri

13402 profil görütülenme

Nayru üyemizin başarıları

1. Nayru

( 24 / 23+ ) Steins;Gate 0

teşekkürler
  2. Nayru

Bağımsız Filmler Festivali (!f İstanbul)

Bilgilendirme için çok müteşekkirim, festivalin adı !f istanbul olunca Ankara ayağının olacağı hiç aklıma gelmemişti doğrusu... Bakemono no ko benimde uzun zamandır beklediğim fazlasıyla izlemek istediğim bir yapım zaten the girl who leapt through time ın yönetmeni imzalı olduğundan kesinlikle kaçırmamak gerek
  3. Nayru

Merhaba

OU ilk defa hemşerim çıktı pek sık rastlamıyorum da ^_^ seni tanıyor olabilir miyim acaba , kayseride bnm de hatrı sayılır bir anime-manga kitlem var neyse bakalım hoşgeldin hoşça vakit geçir
  4. Gece gece monogatari izlemeyi özlemişim ^_^ Owarimonogatari; bu sezon aç gibi izlenecek yeni animelere, gündemden düşmeyecek 2. sezonlara karşı seni koruycaz yavrımmm :lol:

5. Nayru

( 13 / 13 ) Kowabon

iste sonunda beklediğim proje wl eklentisini epey önce yapmıştım bakalım bizleri ne bekliyor korku pek tercih ettiğim bir kulvar olmasa da bir hayli ilgimi çekti çevirmenimize simdiden kolay gelsin diyorum
  6. Yayın tarihi 2 ekim diyor ama kim bilir bizim elimize ne zaman düşer

1. Rosiecy

Rosiecy

OHA efsane bir şeye benziyor ben niye sonbahar serisi listesinde bunu görmedim ama :O?

2. Witch

Witch

Bu ne çocuğu parçaladı bütün pv boyunca. fdlşiflsşfiliaş

3. Nayru

Nayru

steampunk havası var biraz

7. Nayru

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

The Last of Us ve Persona 4'ün de konularını çok beğenmiştim unutmadan söyleyim (Golden olan)
  8. Nayru

Ao Oni çok evvelden bitrmiştim hetalia ver. olduğunu ilk defa senden öğrendim acaba senaryo aynı da karakterleri mi yer değiştirdiler ki... :huh:
  9. Nayru

aklıma direkt bioshock serisi geldi özellikle bioshock infinite senaryosu yönüyle efsaneydi bir de one chance var onun da konusu epey iyiydi
  10. Nayru

Kuragehime [Anime Tanıtımı]

tanıtım gayet akıcıydı bir çırpıda okudum elinize sağlık maalesef ki hitap eden kesimde değilim ama ola ki birileri benim de harddiskime sıkıştırırsa affetmem izlerim ^_^ ps:mercedes olayı... :lol: (just man things)
  11. Nayru

Sup!

Burak umarım hoşça vakit geçirirsin Ben de lise son sınıftayken foruma kayıt olmuş biri olarak merak ediyorum acaba son sınıflar konusunda forumun bir şeytan tüyü mü var ? ^_^
  12. Nayru

Beyin yakan şarkılar

dinlemeden önce 2 defa düşünün:
  13. Nayru

Anime Beğeni Analizi (7)

Sonbahar sezonu tr geneli sıralamayı epey bir etkilecek diye bekliyorum hadi bakalım
  14. Nayru

Japonlardan İlginç İcatlar

23'ü bulan büyük insanmış doğrusu... (sıradışı) bu videoyu çok önceden görsem teknoloji tasarım dersinde acı çekmezdim heralde
  15. Psycho-pass moviesinin ardından düşündüm de aslında japonca büyük veli nimet, hele o ünlü seiyuuların ingilizcesini duyduktan sonra...

1. Soranohikari

Soranohikari

En azından ingilizce olduğu anlaşılabiliyordu, buna da şükür :D

2. Nayru

Nayru

:D bazı sahneleri tekrar tekrar geriye sarıp dinledim.. cidden epik bir şey ya

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.