Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

44788 profil görütülenme

Namida üyemizin başarıları

1. Haikyuu'nun son sezonunda beri anime izlemiyordum. 3-4 günde yaklaşık 90 bölüm op izleyerek güncele geldim. Çok özlemişim ya ❤️❤️ 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

One piece animesi vakit kaybı, seri bitince izlemek gerek diye düşünüyorum. Çok yavaş ilerliyor zaten 

2. Namida

Namida

Dürüst olmak gerekirse x2 hızında izledim. Opening-ending-özet kısımlarını geçince geriye 12 dakika civarı kalıyor -flashback bölümlerinden bahsetmiyorum bile.- Ve çok fazla Hint dizisivari bakışmalar vardı, insanı sıkıyor cidden. Ama mangasını okumadan animeyle başladığım için mangaya dönemedim.

Serinin yakın zamanda biteceğini düşünmüyorum ?

3. HolySpirit

HolySpirit

Betül yüzünden bi bakim dedim profiline(merak ettim tanıyormusun diye sorunca) :D haikyuu mükmmel seri bayılarak izliyorum ya arada bir açıyorum 1-2 bölümünü izliyorum yemek yerken felan çok tatlı eğlenceli.

One piece harbiden bencede vakit kaybı ya 1 yıl öncenin postu ama :(

hxh izlemelisin bence yavaşda değil güzelde uzun solukluda hem

2. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

@jans09 zaten patlak verme yaş aralığı o yazdığın aralık en azından bizdeki şizofren hastası akrabamız o yaşlarda sekman dağıttı 

3. Haikyuu da animenin bıraktığı yerden mangasına devam etmeyi planlıyorum. Tam olarak hangi sayıdan başlamalıyım? 

1. Leffwn

Leffwn

190 ya da 207 sonrasi. Sen 190dan basla yardir git. ?

2. Namida

Namida

Tamamdır teşekkür ederim :1f605:

4. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

Arada at belki görüp dinleyen olur. :D 

3. Namida

Namida

Aa bak müzik konusunda zevkime güvenirim. :D kesin dinlenir. 

4. Leffwn

Leffwn

Ben kaçero. :D Millet bildirim manyağa oldu. :D 

5. Namida

En Son İzlediğiniz Dizi ?

The Night Shift. Hastane dizisi olarak fena değil ama Amerikan askerlerini mağdur göstermeler biraz sinir bozucu.
  6. Namida

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Dame na Watashi ni Koishite Kudasai 15-22
  7. Namida

Mr Robot. Yalnız Elliot un araştırdığı bütün kişilerin bilgilerini saklaması bana biraz Dexter ı anımsattı. Her ikisi de kurbanlarını (gerçi ne kadar kurban sayılırlar) bir şekilde koleksiyon haline getiriyor. :D
  8. Bu derdi ne bilmezlikten gelebilir, ne de unutabilirim. Ne ağırlığı vardı, ne kenar çizgileri, tıpkı bedenin çevresinde esen rüzgar gibiydi. Yalnızlığı kimse sevmez, bilirsin. Ne var ki ben, arkadaş edinmek için çaba harcamam. Çünkü ne olursa olsun hayal kırıklığı gelir arkasından. Çünkü herkesle aynı şeyleri okuyunca, ister istemez herkes gibi düşüneceksin. -... Ya sen, Vatanabe, sen içmiyor musun? -Haziranda bıraktım. -Neden? -Bıkmıştım artık. Gecenin ortasında sigarasızlık çekmeye dayanamıyordum. Bunun için bıraktım. Bir şeye bağımlı olmayı sevmem. Haruki Murakami- İmkansızın Şarkısı
  9. Namida

House Prison Break.
  10. https://m.facebook.com/events/1708888329367420/ 

Konusu açıldı mı bilmiyorum, dikkatimi çekmedi. Ankarada bulunan arkadaşlar baksın derim. İlginizi çekebilir. :)

11. https://www.instagram.com/p/3PUciWQS_U/ Zid'e bunlardan gelsin artık. :3
    1. Namida

Namida

Baskı falan yapıyorlar ama tam bilmiyorum.

2. Namida

Namida

Ne demek :D

12. Namida

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkür ederim iletiyorum. Biri kız diğeri erkek. Sevgililer, beraber izleyebilcekleri birkaç öneri daha alabilirim. :D
  13. Namida

Anime İstek ve Önerileri

Sadece Bleach, Fma ve Death Note izleyen arkadaşlarım Gintama'ya başlamayı planlıyorlar. Ben önce bir kaç seri daha izlemelerini önerdim. Sizin de fikrinizi soruyorlar. Başlasınlar mı yoksa önce diğer büyük serileri mi izlesinler? Barış adminim bekliyorum. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.