Jump to content

lntegral

Kayıtlı Üye
    1952
  • Last visited

• Days Won

23

lntegral last won the day on November 11 2020

lntegral had the most liked content!

About lntegral

• Birthday 05/24/1993

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

131928 profile views
  1. Ya sen ne şekersin Teşekkür ederim içten sözlerin için.Benim için dilediklerinden çok daha fazlası senin olsun inşallah
  2. Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

1. Show previous comments  6 more
    2. heymely

heymely

@lntegralerken yazdın yahu, biraz daha bekleseydin. :big-eye-onion-head-emoticon:

3. lntegral

lntegral

Bekleyecektim ama sana kıyamadım :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Pambık Yasin:happy-onion-head-emoticon:

3. O halde söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme
  4. Çevrem toksik biraz zırt pırt sinirleniyorum
  5. İşteee bir pırlanta Sinirliyim biraz sen nasılsın yahu Sen şimdi bana İzmir boyozu derken yedin yedin hamur gibi şiştin boyoza dönüştün mü demek istedin?
  6. Bayındırlı olsaydı beni etiketlerdi hey gidi be
  7. Her insanın bir vakti oluyor burda sonra sadece uğruyor... Ben de senelerdir uğrama evresindeyim Yazın sıklaştırmıştım sadece ama şarj henüz dolmamış demek ki İyiyim sağol sen nasılsın
  8. @PseudohomophylusYeni ödevin bu o zaman bunu yapmaya çalış biraz da
  9. Adam beni hatırlayıp etiketlemiş vedalaşmak için gözlerimden yaşlar mı süzülecek ne olacak şimdi İşte İzmirliler böyledir vefalı ve hatırşinas Birlikte bayındırın çiçek açtığı günlerde görüşmek dileğiyle bayındır bakanı @Gorkito
  10. @BURUNBuraya girmek zor geliyor artık ya ondandır Bi de 3 ay önce falan daha eğlenceliydi sanki bilemiyorum girip bakınıp çıkıyorum artık öyle
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.