Jump to content
Türk Anime TV Forum

lntegral

Üyeler
    1.803
  • Son ziyareti

• Başarı

20

lntegral kullanıcısının son zaferi 7 Ocak

lntegral en beğenilen içeriğe sahiptir

lntegral hakkında

• Derece
    Tolstoy’un Bisikleti
  • Doğum tarihi 24-05-1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

125.819 kez ziyaret edildi
  1. lntegral

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Bir alt sokaktan 4 kişi corona şüphesiyle kaldırılmış hastaneye yeni öğrendim dehşet içindeyim Oraya simit almaya gidiyodum hep.Cortu çekicez yarasa yiyip tırtıl kusan herifler yüzünden
  2. lntegral

Bleach

Bir arc var zaten oda 13 bölümlük hikaye değil.Müthiş tempo yaparlarsa 25'e bile sığmaz en az 70 bölümlük hikaye var. Ama yine filler dolduracaklar 150 bölümü geçer toplamda.
  3. lntegral

Bleach

Yeni sezon
  4. lntegral

Kim Demiş Ben Çizemem Diye

Ben demedim
  5. İlk sezon bildiğin romantik-komedi.Bir süreden sonra shounen-romantiğe kayıyor.Fan servisler,klişeler doluydu.Her kızın ana karaktere vurulmasını falan saymıyorum bile oralar fecahat yani :D Ben böyle gidişatını tahmin yürütebildiğim serileri sevmiyorum. İkinci sezonu o dönem bişey yok diye izlemiştim hikaye farklı karakterlerle devam ediyordu. Belkide ben aynı hikayeyi trilyon kere gördüğüm için herkese nazaran benim gözümde daha çabuk sıradanlaşmış hikaye o yüzden sevmiyorum
  6. İlk iki sezon için.Zaten kalanını izlememi gerektirecek tadı vermedi o sezonlarda
  7. 5 sene önce de 10 sene diyordu.Demek adam istikrar sahibi çizgisini bozmamış. Wano sonrası zaten herşey biliniyor olacak sonraki iki arc (bence) hedefe ulaşma arcları olur.Ben hep detaylı bir Roger flashbacki isterdim ama yapar mı acaba o.O Ben şahane bişey beklemiyorum finalden. Marineford konusundada kendi showunu yapmış bence .d
  • Yeni Oluştur...