Jump to content
Türk Anime TV Forum

lntegral

Üyeler
    1.787
  • Son ziyareti

• Başarı

19

lntegral kullanıcısının son zaferi 3 Temmuz

lntegral en beğenilen içeriğe sahiptir

lntegral hakkında

• Derece
    Level 15
  • Doğum tarihi 24-05-1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

125.026 kez ziyaret edildi
  1. Gençlik Spoiler içine alın öyle atın eski adminler olsa hepinize aba altından sopa gösterirdi valla
  2. lntegral

Takıntılarınız

Bende onun tekli versiyonu var Telefon hem masaya hem örtüye değemez çünkü iki yere değmiş oluyor o yüzden tabağa da değdirecek şekilde bırakıp üç yapıyorum yada bir Banyoda iki kere şampuanlanmam üç yaparım iki olunca gün boyu aklımdan çıkmaz Hiçbir animeyi ikinci bölümde bırakmam ya bir ya üç ya beştir Eskiden kısa kesmelik mesajları da 2 kelimelik atmıyordum örneğin “Tamam görüşürüz” veya “Öyle olsun” gibi ama o geçti gibi ne zamandır yok İkilemeler söylerken içimden hep üçüncüyü de söylerim gibi gibi gibi saçma sapan şeyler.Bazen dışarıya da kaçırıyorum millet mal olduğumu düşünüyor
  3. lntegral

Özlü Sözler

Ölmekten müthiş şekilde korkuyordu çünkü hiç gerçek manada yaşamamıştı -Franz Kafka/Dönüşüm Ölene kadar sorumlusun gönül bağı kurduğun herşeyden -Küçük Prens
  4. Bence zorlamayıp böyle bir video yapmasalardı iyiydi ama nabalım Paylaşım için teşekkürler
  5. lntegral

(13 / 13) Kono Oto Tomare!

Emeğinize teşekkürler iyiye benziyor
  6. lntegral

Özlü Sözler

Ne kimse bana benziyordu ne ben kimseye benziyordum.Ben tek başımaydım,onlarsa birlik.
  7. Emeğinize teşekkürler
  8. lntegral

İtiraf Köşesi

İnsanları sinirlendirir sonra sinirleriyle alay ederim buda beni gıcık hıyarın teki yapıyor.Ukalalık yapmayı herkesten daha fazla severim insanları bu yüzden kendimden uzaklaştırırım.İsteyerek yaparım bunu çünkü onlardan nefret ettiğimi düşünürüm.Hatta ederimde çünkü bu şekilde davrandığımda mutlu oluyorken tersi şekilde davrandığımda ben acı çekiyorum.O yüzden bence bencil,gıcık,hıyar,ukala,antipatiklik yapmak normal insanlıktır.Esas sorun bunların tersini yapıp değer vermek kırmamaya çalışmak gibi şeyler yapmaktır.Bunların tam tersini yapıp mutlu bir yaşam süren şamşırıklarda olabilir genellemiyorum onlarla benim deneyimlediğim şeyler aynı değildir o yüzden hayatları boyunca minnoş kalıp gülümsemeleri rica olunur.Belki şirinleri görcekler ne belli? Ayrıca ve ayrıca karamsar değil gerçekçi,sap değil saman,galip değil mağlup,iftiracı değil itirafçıyım.O yüzden kendimi gömmeyle karışık apır sapır doldurdum yazınca daha iyi hissediyorum böyle şeyleri.Ondan yani Ha bide tam itiraf yapayım buradaki insanların yüzde 90’ından nefret bile edemiyorum o derece tatlılar :’D O yüzden uzaklaşıyorum ki tatlılık bulaşmasın bana allah korusun.Yüzde 10’dakileride allah bildiği gibi yapsın onlara bişey demiyorum bambik insanlar onlar.
  • Yeni Oluştur...