Jump to content

lntegral

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,941
  • Last visited

• Days Won

21

Reputation Activity

1. Harika
    lntegral got a reaction from Chibi-chan for a status update, Kış uykusu düşünüyorum böyle aylarca   
    Kış uykusu düşünüyorum böyle aylarca
  2. Üzgün
    lntegral got a reaction from AntiNewEra for a status update, Aylardır umutsuz hamleler peşindeyim   
    Aylardır umutsuz hamleler peşindeyim 
  3. Harika
    lntegral got a reaction from Kadir- for a status update, Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim   
    Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim 
  4. Beğen
    lntegral got a reaction from HolySpirit for a status update, Bilmediğim dünyalara girmek üzereyim bunu düşünüyorum   
    Bilmediğim dünyalara girmek üzereyim bunu düşünüyorum 
  5. Harika
    lntegral got a reaction from Akamine for a status update, Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim   
    Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim 
  6. Karmaşık
    lntegral reacted to 908 for a status update, Takip ettiğim üyelere nereden bakabilirim? ^-^ Burada yine cahil kaldım.   
    Takip ettiğim üyelere nereden bakabilirim? ^-^
    Burada yine cahil kaldım. 
  7. Teşekkür
    lntegral reacted to pegasusejder for a status update, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  8. Beğen
    lntegral got a reaction from sShoguNn for a status update, Mangal düşünüyorum.Közde patlıcan,biber üstüne incik.Kaşık salatayla güzel gidebilir   
    Mangal düşünüyorum.Közde patlıcan,biber üstüne incik.Kaşık salatayla güzel gidebilir 
  9. Beğen
    lntegral reacted to Nones for a status update, Selam olsun...   
    Selam olsun...

10. Beğen
    lntegral reacted to Leffwn for a status update, Oheyo! :D   
    Oheyo! :D 
  11. Beğen
    lntegral reacted to Lizardon for a status update, Gintama eşsizsin! Ne bölüm, ne Arc bu be! Tek kelime ile efsane. Boşuna "savaş sahnel   
    Gintama eşsizsin! Ne bölüm, ne Arc bu be! Tek kelime ile efsane. Boşuna "savaş sahneleri en iyi görünen animeler" anketinde 1. olmadı bu seri. 
  12. Beğen
    lntegral reacted to Amygirl for a status update, Myanimelist top airing listesine bakar ve hiç şaşırmam. Bugün TürkAnimeTV de en çok y   
    Myanimelist top airing listesine bakar ve hiç şaşırmam. Bugün TürkAnimeTV de en çok yorum alan anime de hiç süphesiz odur. Bir avuç manyak karakterin sınırsız saçmalamasına izin verirseniz aslında sağlam konu üzerine oturtulmuş hiç konusu olmayan absürtlüklerle dolu milyonların bayılarak izlediği bir seri ortaya çıkarmış olursunuz. Her seferinde söylerim: Heideaki Sorachi ve troll anime ekibi... Sınırsız hayal gücünü ve tüm troll yeteneğini haklarında açılan onlarca davaya rağmen sonuna kadar bize sunduğu için teşekkür ederim. Mangası bu sene bitecek... Animesi de akabinde son bulacak... Devam sezonunun ilk bölümünden bu hüznün bana çökmesi ne kadar doğru bilemem. Bir şeye bu kadar bağlanmaya da alışık değilim ama tek bildiğim bir daha kanımın hiçbir animeye Gintama kadar ısınamayacağı...
  13. Beğen
    lntegral reacted to rulingg for a status update,   
  14. Beğen
    lntegral reacted to Stairway To Heaven for a status update, Görünmez miyim ne ?! :T   
    Görünmez miyim ne ?! :T
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.