Jump to content

haikurema

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

haikurema last won the day on November 8 2020

haikurema had the most liked content!

4 Followers

About haikurema

 • Rank
  Level 2
 • Birthday September 12

İletişim Yöntemi

 • AIM
  Romantizm türüne aşina bir Bağımsız çevirmen
 • Website URL
  https://haikuremasubs.blogspot.com.tr/
 • Skype
  haikurema

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Antalya
 • İlgi :
  Japon kültürü, Resim yapmak, Kitap okumak

Recent Profile Visitors

3,703 profile views
 1. Discord'daki çizim sunucularına ve Facebook'taki çizim gruplarına bakmanızı öneririm.
 2. Movie yapıtları normal TV animeleri gibi belirtilen tarihte yayınlanıp çeşitli yöntemlerce internete neredeyse düzenli bir şekilde düşen içerikler değil. Belki internette sinema çekimine rastlayabilirsiniz ama kaliteli halde BD'si yani Blue-ray Disk formatı satışa çıktığı vakit internete düşebiliyor. Yabancı fansub ekiplerinden tutun Türk fansub ekiplerine kadar herkes de sinema çekimi yerine BD şekilde kaliteli versiyonunu bekler. Genellikle BD'ler ise Japonya sinema gösterim tarihinden en az 4-6 ay sonra satışa sunulur. Sonrasında sizin izleyebilmeniz için BD halinin internete RAW formatında
 3. Eskişehirliyim efenim, severim İç Anadolu soğuğunu .
 4. Evcimen biri olduğum için neresi olduğu çok fark etmez :D, azıcık soğuk sevdiğim için Ankara diyeceğim ama.
 5. Günde 1 bölüm izleseniz olur efenim , bu aciz çevirmen serisi izlendi diye çok müteşekkir olur. Bir YKS belli olsun da değiştiririz efenim.
 6. Ne güzel bölüm birikmiş diyelim işte efenim :.), 16 plakalı şehrin ıssız sokaklarından birindeyim. Ancak YKS ile yolum nereye düşer Allah bilir.
 7. O konum değişeli çok oldu :.), bir ara düzeltmek için tekrar el atsam iyi olacak. Yorumunuzu bekliyorum bakın izledikten sonra.
 8. Güzel seridir, kafa dağıtmak için birebir . Çevirmeni bizzat tavsiye ediyor bak.
 9. Biraz shoujo tarzında olduğu için mutluyum güncel serimden, fansub idealim shoujo'lara ışık tutmaktır . Artık çok yapılmıyor maalesef.
 10. Selamlar efenim, hoş geldiniz, şeref verdiniz .
 11. Bir ara üşenmezsem Shaman King remake'i de izleyeceğim de hadi bakalım. Benim de aklıma Vinland Saga geldi, ana karakterin huzurlu bir hayat yaşamasını hayat etmiştim hep. Ancak zıttına gerçekliğin acımasızlığıyla ümitlerim boşunaydı. Linkini vereyim efenim, yaşamdan kesitler isekai animesidir. Tavsiye ederim . https://www.turkanime.net/anime/seijo-no-maryoku-wa-bannou-desu
 12. 2016'dan bu yana bağımsız çevirmenlik yegane hobimiz . Haricinde YKS'ye ikinci kez gireceğiz, hedefimizde var işte bir şeyler. Babamın babası sütçüymüş, oradan öğrenmiş olsa gerek. Umarım mezun olabilirsiniz efenim. Hayallerime de daha çok yolum var, zira birini dahi gerçekleştirebilmiş değilim. Çok gariptir ki en büyük hayalim de huzurlu bir hayat işte de günümüzde çok huzurlu kalındığı söylenemez insanın. Motivasyon olarak iyi sayılırım, bugün güncel çevirdiğim animenin günü. Bir iki saatimi hobiye ayıracak olmam kafamı dağıtıyor en azından.
 13. Peki efenim :D, nasıl gidiyor bari? Hayatınız yolunda mıdır? Hayallerinize ulaşma yolunda mısınız? Bugünkü motivasyonunuz yerinde mi? Babanız böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?
 14. 200. mesajımı buraya yazmış olayım hadi, merhabalar efenim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.