Jump to content
Türk Anime TV Forum

Singularity

Üyeler
    882
  • Son ziyareti

• Başarı

16

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.   
    Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.

2. Beğen
    Singularity got a reaction from ♠Kadir♠ for bir durum güncellemesi, Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor.   
    Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor. 
  3. Beğen
    Singularity reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 
  4. Beğen
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi,   
  5. Beğen
    Singularity got a reaction from Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

6. Beğen
    Singularity got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   
    Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başlangıcının 100. yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyor, ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum. Bizi ite çakala yem etmedin hakkın asla ödenmez Paşam.

7. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   

8. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a ayak basışı ve Kurtuluş Savaşı'nın başl   

9. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Piano sevenler için Legendary öneri Sigara yaktırır her seferinde bana:   
    Piano sevenler için Legendary öneri Sigara yaktırır her seferinde bana:

10. Beğen
    Singularity got a reaction from Hori for bir durum güncellemesi, Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur   
    Devils Line nasıl bir anime olacak acaba inşallah güzel bir vampir serisi olur 
  11. Beğen
    Singularity reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Allergia Gardens ( W M O D )   
    CiciKedi - Allergia Gardens (WMOD) 

12. Harika
    Singularity got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Muhabbet kuşuda  iyice Biskrem delisi oldu : 

13. Harika
    Singularity got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Muhabbet kuşuda iyice Biskrem delisi oldu :   
    Muhabbet kuşuda  iyice Biskrem delisi oldu : 

14. Beğen
    Singularity got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

15. Beğen
    Singularity got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun iç   
    Japonca öğrenmek isteyen animecilere bulunmaz hint kumaşı tadında değişik bir oyun içeriğinde japonca kelimeleri öğrenip onlara savaş vs açıyoruz kelimeleri doğru bildikçe ilerliyoruz gayet kolay ve eğitici henüz satın almasamda korsan versiyonlara göz atmıştım:

16. Beğen
    Singularity reacted to quincy for bir durum güncellemesi, 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda 
  17. Beğen
    Singularity got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa K   
    Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

18. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa K   
    Kendisine inanan bir millet ile beraber, bu toprakların tarihini değiştiren Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlem ile anıyoruz...

19. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
  20. Harika
    Singularity got a reaction from YuujiSama for bir durum güncellemesi, Komşunun netinden çaktırmadan anime indirmeye çalışıyorum telekom beni ne hallere düş   
    Komşunun netinden çaktırmadan anime indirmeye çalışıyorum telekom beni ne hallere düşürdün  inene kadar adam neti kapatmazsa bugünde yırttık 
  21. Harika
    Singularity got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Bu gecede Harry Potter ost.   
    Bu gecede Harry Potter ost.

22. Harika
    Singularity got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Bu gecede Harry Potter ost.   
    Bu gecede Harry Potter ost.

23. Beğen
    Singularity reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Şunu bırakayım belki birileri faydalanır. http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/g   
    Şunu bırakayım belki birileri faydalanır.
    http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/genclik-degisimi-haber-detayi
  24. Harika
    Singularity got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  25. Karmaşık
    Singularity got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  • Yeni Oluştur...