Jump to content
  • Create New...

Singularity

Kayıtlı Üye
  • Content Count

980
  • Last visited

• Days Won

24

Reputation Activity

1. Beğen
    Singularity got a reaction from ChYRoN for a status update, Destansı Violet Evergarden piano theme..   
    Destansı Violet Evergarden piano theme..

2. Beğen
    Singularity reacted to AnimeWho for a status update, Tatlı ponçiğim.   
    Tatlı ponçiğim.
  3. Beğen
    Singularity reacted to Eolo-sama for a status update, TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS   
    TAÇE discord sunucusuna hepinizi bekleriz! https://discord.gg/apQzWJS
  4. Beğen
    Singularity got a reaction from LeornKayn for a status update, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  5. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for a status update, Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao   
    Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.
  6. Beğen
    Singularity got a reaction from 1456ha for a status update, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

7. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for a status update, Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?   
    Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

8. Beğen
    Singularity reacted to Nones for a status update, Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???
    Yaşlandık mı o kadar ya 
  9. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for a status update, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

10. Beğen
    Singularity got a reaction from AntiNewEra for a status update, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

11. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for a status update, Ne güzel zamanlardı be.   
    Ne güzel zamanlardı be.

12. Beğen
    Singularity got a reaction from Perfectum for a status update, Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :   
    Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :

13. Beğen
    Singularity got a reaction from 4Respect for a status update, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  14. Beğen
    Singularity got a reaction from AnimeManya for a status update, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
    Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. 
  15. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for a status update, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  16. Üzgün
    Singularity got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  17. Üzgün
    Singularity got a reaction from sShoguNn for a status update, Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukla   
  18. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo for a status update, Saygı ve Özlemle..   
    Saygı ve Özlemle..

19. Beğen
    Singularity reacted to Nones for a status update,   
  20. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn for a status update, 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun..   
    30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun.. 

21. Beğen
    Singularity got a reaction from Ancaks for a status update, Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.   
    Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.

22. Beğen
    Singularity got a reaction from sShoguNn for a status update, Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)   
    Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)
  23. Beğen
    Singularity reacted to Gallardo for a status update, Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.   
    Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.

24. Beğen
    Singularity got a reaction from Kadir- for a status update, Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor.   
    Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor. 
  25. Beğen
    Singularity reacted to Witch for a status update, Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti.   
    Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. 

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.