Jump to content

Ohayou_Kerem

Kayıtlı Üye
  • Content Count

76
  • Last visited

• Days Won

10

Ohayou_Kerem last won the day on June 2

Ohayou_Kerem had the most liked content!

About Ohayou_Kerem

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/12/1999

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

529 profile views
  1. ahahaha :D Duygularımız karşılıklı Başla bakalım. Sana güveniyorum Ooo süper :D 3 kişi taşırız oyunu :D
  2. Hahaha :D Şu an bilgisayarımda yüklü değil ama eğer sen de oynuyorsan neden olmasın :D Yüklerim oynarız beraber :D Her zaman müsait olamasam da, oynarız arada :D
  3. HAHA :D Bana da çok çalış diyordun bir de halbuki çok ayıp :D Yakışmadı Kadir bey cık cık cık. Neyse sen halledersin sana güveniyorum ben Evet ya forum çok tatlı bir yer <3 Burada olmak müthiş. Ayrıca sizlerle tanışmak da paha biçilemez :D
  4. İyidir ben de Discord'da arkadaşlarla sohbet ediyorum :D Şu aralar izleyecek tatliş romantik anime bulamıyorum. Bir tık ara vereyim diye 2 Broke Girls adında bir sitcom buldum, sardı şimdilik onu izliyorum. Ha bir de LoL'e tekrar başladım (evet... ne yazık ki...). Şimdilik finaller ve ödevler bitene kadar çok şey uğraşamam gibi. Sen nabaysun?
  5. Haha olsun :D Geç olsun güç olmasın. Mesajlarınızı okudum, keyfiniz yerinde gibi :D İyilik sağlık benden de :) Finallerim hala bitmemiş olsa da, en baba dersler bitti sayılır. Azcık yatıp dizi izleyecek vakti buldum. Vakit varken buraya da damladım hemen :D Sen neler yapıyorsun? Mezuniyet ne alemde? Eee boşuna OHAYOO KEREM değiliz :D Evet evet, şimdiye kadar gayet güzeldi aslında. Şu an için hocaların merhametine kaldık bakalım :D
  6. x OOOO - HAAAAAAA - YOOOOOOOOOOOOOOOOO gozaimas :D Nabersiniz?
  7. Haha gerçekten mi? Kusura bakma öyleyse, şu aralar hem buraya az uğradım, hem de başım az kalabalık. Çok teşekkürler :D
  8. Ergo'nun biraz karanlık bir atmosferi var ya. Şu aralar giremedim o evrene yani. Hikayesi çok çarpıcı olacakmış gibi hissettiriyor ama dediğim gibi çok giremedim evrene şu an için. Oregairu çok tatlıydı. İzlediğim en farklı animelerden biriydi kendisi. 3 sezon toplam, ilk sezonlar biraz komedi ağırlıklı, git gide duygusala doğru kaçıyor ama romantizm son sezona kadar çok ön planda değil. Ana karakterin olaylara bakışı, geçmişte yaşadıkları, olayları çözme biçimi, hepsini çok sevdim :D En sevdiği tarafı da, hiçbir karakter birden bire değişmiyor, her şey yavaş yavaş oluyor ama yine de ilk sezon
  9. Anime izlemeye devam ediyorum. Ergo'ya devam edemedim :D Başka bir zaman şans vereceğim kendisine. Oregairu'yu izledim, hala biraz etkisindeyim. Ders aralarında sürekli bir iki bölüm anime izliyorum kısacası hemen bitiveriyor. Onun haricinde herhangi bir şeyle uğraşmak için istek ve vaktim yok, zira final haftasında bile ödev vermeye devam eden hocalarım var. Sen neler yapıyorsun?
  10. Selamlar :) İyi yapmışsın uğrayarak. İyi dersler şimdiden :) Bu arada ilk defa konuşuyoruz sanırım, ben Kerem :D Memnun oldum. Eğer kendince bir düzenin varsa devam et bence. En verimli o şekilde gidersin, tabi kendin de bunun verimli olduğunu düşünüyorsan. Ben de ders aralarında bir bölüm anime izliyorum güzel gidiyor :D
  11. Selamlar herkese. Finallerim son hızıyla devam ederken bir uğramak istedim buralara. Nasılsınız neler yapıyorsunuz?
  12. Açıkçası bunu ilk duyduğumda hem çok heyecanlanmış hem de çok endişelenmiştim. Umarım güzel bir şeyler çıkar. Tolkien vakfı kolay kolay böyle işlere onay vermez gerçi, yine de bir tık temkinliyim :D Sürekli tekrarını izlemekten sıkılmasam da artık başka bir miğfer dibi savaşını görme vaktimiz geldi bence :D Bunları yazarken aklıma Gandalf'ın Sauron'a rasengan attığı bir sahne hayal ettim kendi kendime güldüm :D
  13. Haha muazzam ya :D Çok kaliteli aktivite İyidir senden naber? Onu ben de oradan görmüştüm sanırım, izlemiştim baya sarmıştı beni :D İkinci sezonu daha çarpıcı bu arada. Bende yeri çok ayrı bir seridir bu arada. Umarım sen de seversin.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.