Jump to content
Türk Anime TV Forum

slimjack

Üyeler
    931
  • Son ziyareti

• Başarı

4

slimjack kullanıcısının son zaferi 30 Nisan

slimjack en beğenilen içeriğe sahiptir

slimjack hakkında

• Derece
    Level 9
  • Doğum tarihi 21-04-1989

Profil Bilgileri

Evrenin merkezinde nirvanaya ulaşmaktayım..

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

7.567 kez ziyaret edildi
  1. Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something. :angel2-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. slimjack

slimjack

Orjinal klibi öyle de ben bu remix'i dinliyorum bu aralar çok hoşuma giiyor :D

Spoiler

3. Gallardo

Gallardo

Benim aklıma bu geliyor.

Spoiler

4. slimjack
  2. Vay be şöyle bir üyelik tarihimi gördümde nerdeyse 8 sene olmuş. 2012 sen ne güzel bir seneydin öyle, yakıyım birtane.. :smoking1-onion-head-emoticon:

1. Singularity

Singularity

sanırım herkesin siteye bakıp iç çekme haftaları 

2. slimjack

slimjack

Galiba kanka, uzun bir zaman sonra bir girip bakıyım dedim kayıt tarihimi görünce hatıralar canlanıyor işte :)

3. Karakter tarlasında karakteri bitmemiş insanlar hakkında ne düşünülür sen söyle bakalım sevgili dost :)

1. Perfectum

Perfectum

Genel anlamda düşünürsek nasıl ham ürünün hasatı yapılmıyorsa veya yemiyorsak aynı şekilde karakteri gelişmemiş, toy insanlara da biraz anlayış ile yaklaşmamız gerekiyor diye düşünüyorum ben. Ama seziyorum ki karaktersizlikten kastın başka. O insanlara karşı çözüm bulmakta bende zorlanıyorum.

4. Saitama derim bende ama Goku'da olabilir 😄
  5. "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... " :smoking1-onion-head-emoticon:

6. Şu ana kadar dinlediğim en müthiş dragon ball ending'i
  • Yeni Oluştur...