Jump to content
Türk Anime TV Forum

SeRCreator

Üyeler
    10
  • Son ziyareti

SeRCreator hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 28 Ekim

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. SeRCreator

Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

Nightcore dinliyordum sonra bi' arkadaş gelip "Anime müziği mi dinliyon hep la?" demişti. Çizimler zaten hoşuma gidiyordu. Gidip arkadaşın birini arayıp "Hadi bana anime öner." demiştim. O da sağ olsun Chuunibyou demo koi ga shitai! önermişti. Sonra yuvarlanıp gittik işte..
  2. SeRCreator

Bu Animeyi İzledin mi?

Birden fazla katılım kabul ediliyor mu? Sanırım katılacağım İzlemedim ama hemen bakacağım. Alttaki C Money of Soul and Possible Control izlememiştir
  3. SeRCreator

Animecilerin animeci olmayanlarla anıları

Çince ve Japoncayı ayırt edemeyen tarih hocasına aradaki farkı anlatmaya çalışırken istemsizce sınıfın önüne çıkıp tahtaya rastgele kelimeler yazmam ve 40 dklık dersin 10-15 dakikasını Japonca'ya ayırmam... Daha sonra okulda adım çıkmıştı "Japonca bilen çocuk" diğer sınıflara beni anlatmış... Ve sanırım öğretmenler odasında da adım sıkça anılmış...
  4. SeRCreator

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim ^.^ Alttaki garanti SAO izlemiştir.
  5. SeRCreator

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Itsudatte Bokura no Koi wa 10cm Datta
  6. Bir fansuba başvurabilirsin, veya bir fansub oluşturabilirsin. (siteye kabul süreçlerini bilmiyorum) Fakat 1. bölümden itibaren çevirmen gerekiyor. 52. Bölümden itibaren başlayamazsın.
  7. SeRCreator

Animeye Nasıl Başladınız ve İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeden izlediğim "voltron, tsubasa, naruto, yu gi oh!" haricinde (ve hentaileri de saymazsak) ilk animem Chuunibyou demo koi de shitai olması lazım.