Jump to content

Light novel okumak için platform ve light novellar mangaya dönüştürülüyor mu?

ReyDragon

Önerilen İletiler

Selamlar ilk defa konu açıyorum bu yüzden yanlış yere açmış olabilirim 

Trinity Seven adında çok sevdiğim bir manga var ve bu manganın bir Light Novel versiyonu da varmış ama nereden okuyacağımı bilmiyorum site önerisi yapabilecek var mı? ve bu light noveller mangaya dönüştürülüyor mu yoksa yazı olarak mı kalıyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ReyDragon, 6 saat önce tarihinde yazdı:

Selamlar ilk defa konu açıyorum bu yüzden yanlış yere açmış olabilirim 

Trinity Seven adında çok sevdiğim bir manga var ve bu manganın bir Light Novel versiyonu da varmış ama nereden okuyacağımı bilmiyorum site önerisi yapabilecek var mı? ve bu light noveller mangaya dönüştürülüyor mu yoksa yazı olarak mı kalıyor?

Light novel mi mangaya dönüştürülüyor yoksa tam tersimi emin değilim. Okuduğum 1,2 tane serinin animesine de denk gelmiştim. Ben epiknovel ve novelgünlerinden okuyorum, bu sitelerde trinty sevenın çevirisi yok hatta serinin türkçe çevirisi yok galiba.  İngilizce sitelerden google translate le okuyabilirsin, şahsen translate kullanarak okumayı tercih etmiyorum hikayenin tüm akıcılığını öldürüyor. Gerçi sen bilirsin, tercih eden insanlarda var. :good-job-onion-head-emoticon: Fantastik kitap seviyorsan çok güzel seriler var bakınmanı tavsiye ederim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DinginKurbaga, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Light novel mi mangaya dönüştürülüyor yoksa tam tersimi emin değilim. Okuduğum 1,2 tane serinin animesine de denk gelmiştim. Ben epiknovel ve novelgünlerinden okuyorum, bu sitelerde trinty sevenın çevirisi yok hatta serinin türkçe çevirisi yok galiba.  İngilizce sitelerden google translate le okuyabilirsin, şahsen translate kullanarak okumayı tercih etmiyorum hikayenin tüm akıcılığını öldürüyor. Gerçi sen bilirsin, tercih eden insanlarda var. :good-job-onion-head-emoticon: Fantastik kitap seviyorsan çok güzel seriler var bakınmanı tavsiye ederim.

Cevabın için teşekkürler bir site buldum ama sadece 6 chapter var ve muhtemelen bundan çok fazla chapter var çünkü 2014'ten beri yazılıyordu sanırım okumak isteyen olabilir diye siteyi buraya bırakıyorum https://unlimitednovelfailures.mangamatters.com/teaser/trinity-seven/#Prologue

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZwanZwan, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Nette LN pek bulamazsın pdf hali dışında. İstisnalar var mı bilmiyorum. Sitelerde genellikle web novel bulunur. (Mangalar light novelden uyarlanıyor evet eğer yazar ilk light novel yazdıysa)

pdf hallerini hangi sitelerden bulabiliriz kullandığın varsa önerebilir misin öncelik tabiki türkçe ama yoksa ingilizcede olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.