Jump to content

Mekakucity Actors tam gaz geliyor! İşte seiyuu kadrosu (Nyarko, Kuroneko, Yagami Light)

0nLin3

Önerilen İletiler

Kana Hanazawa... Black Rock Shooter'dan Mato Kuroi , BRS ve IBRS yi de seslendiriyor... Ah bu başıma gelen en güzel şey.. en sevdiğim animelerin seiuu'ları en sevdiğim manganın animesinin seiuu'ları olacak...

Ama mangasının 21. bölümünde kesildi hazırlıklardan olsa gerek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kana Hanazawa... Black Rock Shooter'dan Mato Kuroi , BRS ve IBRS yi de seslendiriyor... Ah bu başıma gelen en güzel şey.. en sevdiğim animelerin seiuu'ları en sevdiğim manganın animesinin seiuu'ları olacak...

Ama mangasının 21. bölümünde kesildi hazırlıklardan olsa gerek...

Haftalık olsa, bence direk ilk 10 a girer çıktığı dergide :D Seiyuu'ların böyle iyi olmasında ise seçimin Jin ve Shidu'ya bırakılmasının büyük etkisi var gibi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Vocaloid'den yapılmaydı değil mi?Çizimleri hoşuma gitti.Baş karakteri Blood Lad'deki Staz'a benzettim :D Güzel bir anime olacak gibi görünüyor  :cool-onion-head-emoticon:

Evet vocaloidten :). Neden her gören Straz'a benzetiyorki ^_^ . Blood Lad gibi saçma bir yapım olacağını sanmıyorum, Shaft sonuçta, adamlar king B) .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet vocaloidten :). Neden her gören Straz'a benzetiyorki ^_^ . Blood Lad gibi saçma bir yapım olacağını sanmıyorum, Shaft sonuçta, adamlar king B) .

Belki ikisi de NEET olduğundandır :D Blood Lad komedi ağırlıklı bir seriydi. Bunda da komedi var, ama bol bol dram da var. Hele Ayano sahneleri, onların fon müziklerini özel olarak bulup telefona indireceğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.