Jump to content

extreme

Üyeler
  • İçerik sayısı

632
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

extreme kullanıcısının paylaşımları

1. Raw olarak şimdi izledim Hayret iroha falan hic gozukmedı ona şaşırdım iroha ile olan date sahnesı atlanmış sanırsam ve birde okuduğum kadarıyla 13. bölum tum wol 11 kapsamış sanırsam çok hızlı atlamışlar ya Neyse en sondan bir şey anlamadım pek yine yine üstü kapalı konuşuyorlar hep ln okumayanlar bir şey anlıcaz diye bir taraflarını yırtacak artık o derece ama bir an yui reddedip yukinostaya açılıcak sandım Zaten öle gibi bir durumda oldu neyse bitti gitti yeni sezon gelmez sanırsam artık
  2. Bitti be :D ne zmn bitti yui ile ilgiliz uzucu olucagı onceki bolumden belliydi daha rawı izlemedım ama yorumlardan çogu şeyi çıkardım yeni sezon zor diyorlar ya üzücü
  3. Yapmasınlar su işi cidden :D full mikasa üzerine oynamışlar ayrıca filmde :D Bu arada benmı yanlış gordum eren mıkasayımı öpüyor sonlara doğru :D Her işi ustadi yapmalı animeyi japonlar iyi yapıyor onlar yapsın filmide hoolywooda bıraksın :D
  4. Bu animede tek bir iyi son var oda harem ending Diger sonlar bir taraf için kötü biticek kesinlikle ha ben harem ending istiyormuyum hayır yuki hachi istiyorum ama sonunda gidip yui nin baskasına aşık oldugunuda görmek istemiyorum Öle bir şey işte :D Ben çok şey istiyorum sanırsam :D
  5. Boku wa final mi vermis ne oldu acaba sonunda :D Bölümü de izledim fena degılde su çocuk resmi bir şekilde choclat alamadı gitti :D Bu haruno yu severdim önceleride bu aralar bir maydonuzluk var gıcık kapmaya basladım Gelecek bölüm yui için işler iyi gitmiycek gibi duruyor
  6. Bu arada yabancılar anime orjinal ending olabilir diye çok muhabbet dondurmus 3 .szon ıcın yeterlı malzeme cıkmayacagında dolayı vol 12 final olucakmıs light novel dye okudum gordunuzmu bole bir şey siz
  7. Raw olarak ızledım bende bir an ufacık bir anda olsa Hachi ve yukı öpüşücekler sandım tabi olmadı ama
  8. ilk 3 dk nedir :D Zaman bulunca acıp okurum artık sımdıden emegın ıcın teşekkurler sınavlarında başarılar okuduktan sonra ayrıntılı yorum atarım
  9. extreme

No Game No Life FC

Anlaşılan jibril herkesin favorisi :D
  10. İzleyesim gelmiyor açıkcası hem yavaş hem bu kdr kalitesiz çizimler abi azıcık fanartlara manga renklendırmelerı baksınlar bır ya openıng narutonun son halıne bak bırde renklendırılmıs mangaya bak
  11. Ben başlama derim sana buyuk ihtimal bırakacaksın 1 2 chapter sonra eğer o kdr çok heveslenırsen hıkıya fansub la konuş en azından tek başına yurutme olayı yoksa çabuk bıkarsın
  12. Bu animyi tam anlamıyla anlamak için ln okumak şart bence yoksa bazı sahnelerde mal mal kalıyosun ne oluyor diye Ayrıca bu bölümde baya bir şey atlamıslar saki dısında.Genelde tum kawasakı sahnelerini atladılar animenin başından beri ama bu bölumde baya bir uçulmuş Bölümün sonunda dıger bolumu gosterdıklerı kısımda son söylenen yer çevrılmemiş ama sanırm ' Gerçek olan varmı acaba ' gibi bir şey diyorlar Final geliyor gumbur gumbur bekle bır 2 sene daha hadi bakalım
  13. Konu nerden nere kaymıs :D Acaba bunlar animede gormek kısmet olurmu
  14. tatsuya mıyuki derken :D kardesi degılmı o formalıte falanmı :D dıcem nasıl bır formalıte o
  15. extreme

Japonya’da Anime Sektörü Sona mı Erecek?

Anime manga sektörü bitmez yani daha da zirveye koşucaktır bence.Günümüz ortamı daha da sanala kaymaya devam ettikçe bu durum böle olucaktır.Yani bana kalırsa boş konuşmuş.Neden böle konuşmuş derseniz günümüz anime sektöründe eski sektördekilere pek iş çıkmıyor olabilir buna yoruyorum ben Ne kadar beğenmeyen kesim olsada bu sektör aldı başını gidiyor binlerce kişi bazı sebeplerden bu sektörden çıkıyorsa yazar olsun izleyen okuyan olsun yüzbinlercesi giriyor bence Ayrıca asya ülkeleri konusunda ben onların başarılı olacaklarını düşünmüyorum açıkcası.Japonlar kadar tutmaz bu saaten sonra kimse
  16. extreme

No Game No Life FC

Kural koyma bence herkesin paylaşım yapmaya vakti olmayabilir çok zorlama olur açıkcası
  17. Neyin mangasını tanıtmışlar ya şu küçük gördükleri fansub lardan az çeviri dersi falan alsınlar.İnsanları anca mangadan soğuturlar. Allah için titana saldırı nedir ya ilk gördüğümde atack on titan sanmadım başka bir şeydir diye tahmin ettim.Ortada emek varmış varsa biraz daha üstünde dursunlar o zmn çeviri işinin google translatemi yaptırıyorlar merak ediyorum .Çeviri işi düz mantık gibi düşünmüşler sanımca ama yerelleştirme yorumlama gibi şeyler olmazsa ortaya Titana Saldırı diye ortaya çıkıyor Bu anime manga sektörünün Türkiyede büyümesinin zararlarıdır.Aç gözlü insanlar sektöre göz dikip milleti anime mangadan soğutucaklar.Bir kaç yıl içinde daha büyük şirketler bu işin içine girebilir ztn bu gerekli işler den daha çok kafa ağrıtabilirler
  18. Mangavadısı ne gore ellerınde tam bır telıf hakkıda yokmus Bu konu hakkında geniş çaplı araştırıp asıl yetkili kişilerle görüştük (bu yetkililer arasına Viz Medya da var) ve sonucunda Gerekli Şeyler'in tek hakkı kendi çevirileri üzerinden olduğu ortaya çıktı. Yani eğer İngilizce veya Japonca bazlı bir kaynaktan alınan çeviri ve resimleri kullanıyorsak bu sadece aldığımız yeri ilgilendiren bir durum. Çünkü Türkiye içerisinde mangaları "Türkçe yayın hakkı" olarak direk yayınlama hakkı KİMSE de yok. Gerçek Şeyler sadece kendi emeklerinin çalınması durumunda telif hakkından söz edebilir. Telif hakkı elinde olan ve bize kaldırma isteğinde bulunabilecek olan sadece o manganın tüm yayın hakkına sahip olan kuruluşlardır ve bunlar genelde Japon kuruluşlardır. Bunuda üstelik hukuksal çerçeve içerisinde yaparlar Mangavadisinden alıntıdır
  19. extreme

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Bir an kolu gorunce danzo sandım ucube çıktı daha sonra ::D o ne öle çok zorlama olmuş sanki yeni düşman kısmını pek anlamadım ama zetsu nun bahsettigi diğer kıtadakı düşmanlar filan sanırsam Sasuke hala aynı gıcık sasuke
  20. extreme

No Game No Life FC

Yeni FC hayırlı olsun umarım bu fc daha aktif olur :D 2 3 hafta ya unutmazsan :D iyi yani No gam no life 2 .sezonu hakkeden animelerden biri ekle beni de fc ye lütfen
  21. extreme

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Shujo turu bu aralar kendını cok tekrarlamaya basladı bende farkındayım bunun cok takip ettiğim seri vardı ama artık o kdr takip etmiyorum neden turk dızsı gıbı oldu konu bulamıyorlar.Bu aralar shoujo yu fantastık turlerıyle karıstırmak moda oldu Klişeler gelelelim onlar bitmez Her zaman erkek le kız arasında buyk farklar olur.Genelde erkek prensdır :D Kız prensle karşılaşana kadar hiç bir erkek ona bakmaz ama erkek le çıkmaya başlıyınca okuldaki tum erkekler bu kıza yazmaya başlar :D Rivallı shoujo lar dersenız bıktım artık o yuzden sıfır rivallı Horimiya en sevdiğim bu turde .Bu aralar kendini tekrarlıyor ama yinede güzel. Her zaman ilişki başladıktan sonra ortaya çıkan eski sevgililer. Genelde rıvallı shoujo larda kız karakterlerın çok aptal ve saf olması her zaman 2. erkegın tuzaklarına duşup zor durumlarda kalınması Falan filan daha yazılır ztn
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.