Jump to content

-Asuna

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne -Asuna kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İlk olarak konu başlığına spoiler içerir diye eklersen iyi olur ^_^

Mavis tip olarak yanlış çizilen bir karakter bence... Daha yaşlı olmalıydı bence..İlk Master ve bir çocuk gibi :mellow: ve çok tatlııı :wub: kendisi hayalet ama hayaletlerden korkuyor :D

Şöyle düşünüyorum üç büyük FT büyüsü var: Master Makarov'un kullandığı Peri Kuralı bunlardan birisi.. İlk master olduğuna göre bu üç büyük büyü ona ait bir büyü diye düşünüyorum.. ha bir de FT nin eski binasının altında gizli odada Makarov'un Gildarts a gösterdiği bir sır var o da muhtemelen Mavis'in yaptığı bir büyü ile ilgili diye düşünüyorum..

Ha bir de neydi o ejderhanın adı? o ejderha onlara saldırdığında Mavis onları yaşlanmayacakları şekilde 7 yıl boyunca uyuttu böyle bir büyüsü de var demek ki :huh:

Ayrıca mangada büyük bir stratejist olarak biliniyor her ne kadar bir yerde yanıldığı için ağlasa da :D kıyamam yaaa çok tatlııı :wub:

Arşgato hüzeymaz^^ :D HÜZEYMAZ ? :)
  2. Resmi ekleyen

Naruto Shippuuden’in Mayıs ayı yayın akış listesi açıklandı. Görünüşe göre Naruto Shippuuden’in doldurma bölümlerden vazgeçmeye hala niyeti yok. Mayıs ayında yayınlanacak olan bölümler:

2 Mayıs: Naruto Shippuden 311 – Prologue of Road to Ninja

9 Mayıs: Naruto Shippuden 312 – The Old Man and the Dragon’s Eye

16 Mayıs: Naruto Shippuden 313 – Rain Followed by Snow, with a Chance of Lightning

23 Mayıs: Naruto Shippuden 314 –Sorrowful Rain Showers

30 Mayıs: Naruto Shippuden 315 – Lingering Snow

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından ufak değişikliklikler yapılabilir ancak bu doldurma bölümler olmalarını değiştirmeyecek. Kishimoto’nun 2014′te sonlandırmayı planladığı Naruto mangası da önümüzdeki ayki programın ardından, animeden yaklaşık olarak 75 bölüm ileride olacak. Bu hızda devam edildiği takdirde manga bittikten uzun bir süre sonra da animesi devam edebilir.

Naruto Shippuuden’in doldurma bölümlerini izliyor musunuz yoksa animeye ara verenlerden misiniz?

KAYNAK : AnimeFantastica

Naruto bıraktım yaa sıktılar ama lan!! Gidip hepsine rasengan çakcam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.