Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. 26. bölüm eklendi. İyi okumalar :)
  2. Gelsin gelsin. sürükleyici bir animeydi. 2016 aralık 21de ve 2017 ocak 7de olmak üzere iki film çıkacak zaten. Bir de TV sezon gelirse oh oh...
  3. jans09

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

11. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  4. jans09

( 10 / 10 ) Koroshiya-san: The Hired Gun

Şöyle bir izleyip indirmeye geldim.. 3 dakikalık garip bir seri.. Yürüyen platformda tabaklarda duran tetikçileri seçen insanların olduğu garip bir seri hem de... Bakalım daha ne ilginçlikler göreceğiz ^.^ Elinize sağlık...
  5. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Sonunda Gion kendine sahada hedef oluşturdu. Ryon'un 6 numarası da az değilmiş... Ufak tefek ama iyi oyuncu. Tam Gion'a gereken gaz. Eline sağlık @xpector
  6. jans09

Kekkai Sensen Animesinin 2 Sezonu Geliyor!

Konu zaten var.. Kilit.
  7. jans09

( 26 / 26 ) Aquarion Logos

Aynen çok şükür ki bitti... Soft mkvsini bulmakta epeyce zorlandık. Bulduklarımız da düşük boyutluydu oturup bir de raw'a uyarladım. İspanyolca ve Endonezyaca soft mkv videonun altyazısından İngilizce mp4 videolarını indirip onların altyazılarına bakarak çevirisini yaptım.. Harbiden de şuan "Smiyagol hüüüüürrrrr" diye bağırasım geldi...
  8. jans09

Ben teşekkür ederim...
  9. jans09

MyAnimeList animenin 12 bölüm olacağını nihayet belirtti... Keşke daha uzun olaymışş...
  10. 25. bölüm eklendi....
  11. jans09

9. ve 10. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...
  12. jans09

Bir kontrol edeyim... uyarı için teşekkürler :)
  13. Ya anime haberleri kısmına niye ööle oldu sad leaf 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Lütfen Janset,  anlamını sordum :P

Birde merak ediyorum, Ethem hakkında ne düşünüyorsun. Resmi tarihin yazdıklarını mı, yoksa olayların daha farklı olduğunu mu, tarih okudun ne de olsa. Gerçi bu konuları gördün mü bilmiyorum  ;)

3. jans09

jans09

Hatko aslanoğlu anlamına gelir.

Ethem konusunu da ünide inkılap tarihi sdersinde kısaca geömiştik. İnkılap tarihi fakülte olarak ayrı olduğundan çok derin işlemiyoruz ama ben Ethem hakkında onlarca kitap biliyorum. Üstelik geçen sene girdiğim lise inkılap terihi dersinde Ethem hakkında eski düşüncelerin resmi tarimizde de olmadığı ve knu hakkında bir çok tartışmanın hala devam ettiği bir durum söz konusu. Sonuçta için içinde İsmet İnönü gibi bir faktör olunca her şey kolay açığa çıkarılamıyor......

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sadece İsmet İnönü değil. İşin içinde Atatürk ve o günün TBMM üyelerine varmış. Belgeler ve tutanaklar falan diyorlardı neyse sadece merak etmiştim. Sende Çerkes olunca, Biliyorsundur belki derinliklerini diye ;) Ama Kuvayi Milliye hareketlerinde gösterdiği başarılar yadsınamaz, gerisi siyasi ve ideolojik anlaşmazlıklar, gayette normaldir. Atatürk başarısız olsa, o da şimdi hain olacaktı resmi tarihe göre ;)

14. jans09

( 16 / 25 ) Weiss Kreuz

Eline sağlık @eydis. Biraz dövüş sanatları iyi gelecek yorgunluğumun üzerine ki eski serilerin lezzeti yenilerde bulunmuyor.... Takipteyimmmmmmm.......
  15. jans09

8. bölüm eklenmiştir iyi seyirler...
  16. jans09

Yaaaaa çok teşekkürler... Profil resmi de hemen Yuri olmuş
  17. jans09

The Breaker

Oku oku ikinci baya uzun.. Birinciden sonra benim okumam sadece iki gün sürmüştü o ayrı...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.