Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

jans09 kullanıcısının paylaşımları

1. jans09

[ANKET] 2016 Bahar Animeleri Oylaması

Ölmüş forum ölmüş... Düşük katılım sadece 6 oyla Re: Zero kara Hajimerü Isekai Seikatsu bahar sezonunu kapattı...
  2. Konumuz "Anime/Manga Karakterlerinin Görüntüsü ile Şok Olduğumuz Uzuvları" - Benim deyimimle "O ne be öyle olmuş mu hiç???" Aramızda animelerin görselliği konusunda takıntılı olanlarımız ya da olmaması gereken ölçülere sahip bir uzvun bulunduğunu düşünenlerimiz vardır illa ki. Harika bir görüntü mahvolmuş ya da karakteri kurtaran bir görüntü vermiş olabilir. Bu ağız, burun, çene, el, ayak, popo, meme aklınıza ne gelirse olabilir. Fakaaatttt - Yaoi ve Ecchi FCye çevirmeyin suyunu çıkarının mesajını sildiririm. Gidin FCsine atın mesajınızı. Ayrıcaaaaa - Animenin adını ve resimdeki karakteri belirtin. Bilmiyorum ama bir de bu var diye gelmeyin lütfen...... - Çıplaklık yassah! - Uzuv sözcük tanımı için TDKya lütfen... Nurarihyon - İnugami: Dili kopasıcalardan.... Gakuen Handsome - Teruhiko Saionji: Hay çenesini törpülediğim Prison School - Meiko Shiraki: Bunlara oppai değil Hoppai demek daha mantıklı... Hoopp! Daha çoookkkk var ama fazla abartmayacağım... Artık biraz da sizlerden görelim......
  3. jans09

Bleach FC

Renji
  4. jans09

( 12 / 12 ) RWBY Volume 3

Otsukareeeeeee @tristram666
  5. Minna-san-taçi otanjoubu omodetoooooo.............
  6. jans09

( 12 / 12 ) Bloodivores

İlk bölümde bi elektrik almıştım ama ikinci bölümde inanılmaz coştu gitti. Sevdim... İzlerim...
  7. jans09

İlk Bölüm!!!

Ama hala yorumun öyle duruyor nabeeerrr...
  8. jans09

İlk Bölüm!!!

Haremin tersi de düzü de kalsın almayım. Heççç sevmem Bu arada Occultic Nine ve Bloodivore'u izledi. Occultic nine, pek benlik gibi gelmedi ama ilk bölümden karar vermeyeyim dedim. İkinci bölümü bekleyeceğim. Biraz daha karmaşıklaşıp ağırlaşır mı bilemiyorum çünkü... Bir de o ne gereksiz bir meme öyle!!!! Bloodivore aksiyon olarak güzel konu da güzel yaşları neden bi 20-21 bari yapmazlar anlamam... 16 yaşında olduğundan Japonya'da ehliyet alabiliyor ama nedense içki ve hapis cezası 20 yani yetişkinlik çağına denk geliyor... Ama devam ederim izlemeye. Konusu ilgimi çekti. İlerleyişi de güzel. Her şeyi hemen ortaya dökmeyip gizemli bir yan bıraktılar gibi. Bakalım ikinci bölüm nasıl akşam eve geçince izleyip yazarım :D (Kendi konusuna tabii.)
  9. jans09

İlk Bölüm!!!

(keşke çevirmen arkadaş hareketlerin açıklamasını da verseymiş hiç izlemeyenler için biraz yabancı kalmış terimler) Not: Yuri!!! on Ice'den alıntıdır. İlk benden izlemediğini bu kadar belli edip gözüme sokma bari..... Hepsini verdim ben
  10. jans09

İlk Bölüm!!!

Ne demezsiiiiinnnnnn...... Bayıla bayıla izleriz haremi... Neyse sen izleyip anlatırsın bize
  11. jans09

İlk Bölüm!!!

Drifters beni benden aldı. Kendi konusunda yazdığım üzere ben onu bol kan, aksiyon ve dram beklerken ters köşe yaptı. Tepkiler komedi yerinde olmuş. OVAsını izlememiştim ondan dolayı da olabilir tabii Natsume her zamanki gibi harika... En en en en beklediğim anime oydu bu sezon. Hepsi bir yana o bir yana. Çok özlemişimmmmm.... Reiko hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorum ben de Bloodivores ve Occultic nine daha izlemedim. Şu iki gündür nedense izlediğim animeleri izleme hastalığına yakalandım. İzleyim onlarla ilgili ilk bölüm yorumumu yapmaya gelirim. Ama tabii D Gray man başlayacağım gecikebilir. Ah Aquarion beni D Gray Man izlemekten bile alıkoydun ya alacağın olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. jans09

Anime Sever Yetişkin Kitle

Rica ederiz ne demek Chat ana sayfada sağ tarafta.
  13. Sırf bi fanart yüzünden gece gece Nurarihyon izmek. Hem de o kadar izlemediğim birikmiş anime varken. İndirdiğim beklemedeki animeleri ağlattım resmen ve bir de uykusuz kaldım... Özlemişim demek ki.....  sJumping_100-143 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Hayırrrrr.... Doujinshi yaoi ııyykkkk!!!! Hiç sevmem...

3. xpector

xpector

Ostları ile çizimleri ve karakterleri ile o kadar cool ki anime ara ara kendini hatırlatmayı ihmal etmiyor 

4. jans09

jans09

Kesinlikleee...

14. jans09

Anime Sever Yetişkin Kitle

Selam Bahar; Aradığın yaş ben olayım mı mesela büyük kaçmazsam? Neyse şaka bir yana hoş geldin. Bizim minişlerden de çocuksu hatta bebeksi gelenler olacaktır ama sen de zamanla seveceksin onları. Hatta kendini onların yaşında hissedip onlar gibi konuştuğun anlar bile olabilir bazen. Zaten takılacağın kitle (bu ara biraz öldürdüler forumu ama) zamanla oturur. Muhabbet ederiz vakit buldukça.
  15. Ben de öyle hissediyorum az biraz aksiyon ve dram görmesek mi?
  16. @Leorn Kayn nice güzel yıllara. Sana Mühürün 22. bölümünü yolluyorum sevgilerimle beraber
  17. Teşekkürler ilk okuyanlara uzun geliyor artık ama yapacak bir şey yok. Ortada bırakmayacağım inşallah. Okudukça yorumlarını bekliyorum o zaman...
  18. 22. bölüm eklendi. İyi okumalar
  19. jans09

( 12 / 12 ) Occultic;Nine

Sen bir de İnci'yi onları çevirirken düşün işte... O daha bi sinir krizi eşiğindeydi
  20. jans09

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Evet izleyip gelim :P Çevirmekle izlemek aynı şey değil... Meraklısına :D Yuri'den bahsetmek isterdim ama o Victor varken çok mümkün olmayacak gibi... Çok hoş İşin aslı konuyu çevirdiğimde acaba ne olacak da Victor Yuri'yi çalıştıma kararı alacak adam sonuncu oldu diğeri altın madalya sahibi dedim can evimden vurdu. Kopyasını çok iyi yapıp kendi programına mı odaklanamıyor acaba??? Sonuçta şimdilik çıkan üç patenci de oldukça iyi... Tabii biri gizli iyi adam kendi programı ile sonuncu oldu çünkü :P Şimdi Yuriiii ehem yani Victor Biraz da Yurilerden gidelim :D
  21. jans09

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs 2nd Season

Animeyi çevirmeme rağmen daha yeni izleyebildim. Bu bölümde geçmişe gittik. Dazai'nin Liman Mafyası'ndan çıkma işinin kaybolan Sakaguchi Ando'nun peşine düşen Oda Sakunosuke ile bir alakası olduğu fikrindeyim. Gelecek hafta bizi aydınlatır mı daha mı meraklandırır bilmem ama Dazai'yi görmüş olmak harika bir duygu. Patron da az değil eskiden de o küçük kıza düşkünmüş hala o küçük kıza düşkün. Bakalım herkesin korkuttuğu kadar var mı. Bu sezon ile ilgili merak ettiğim ne çok şey varrrrrrr...... Dazaiiiiiii...... ya ne tatlı o öyle... Dazai'den ziyade ses sanatçısı... Adam işini mükemmel yapmış resmen. Miyano Mamoru'ya kalbimin derinliklerinden bir seiyuu oskarı yolluyorum.. bu arada MyAnimeListteki afiş de on numara olmuş
  22. jans09

( 12 / 12 ) Drifters

Çok ciddi bol savaşlı, dramatik hatta trajediye yakın bir anime beklerken komedi ile bezenmiş bir bölümle karşı karşıya kaldım. İlk dakikalar aha drama bağlar bu dediğim halde Nobunaga ile her şey değişti. Anime sektöründe koskoca Oda Nobunaga'yı binbir surata çevirseler de her hali başka bir güzel adamın. Gelecek bölümlerde ciddi savaşların çıkacağının işaretini de verdi gibi. Çizimleri başta garip gelse de insan çabuk alışıyor. Eline sağlık Eolo... Not: 15:20 civarı videodaki minik kayma tamamen orijinal videodan kaynaklıdır. Diğer tüm fansublarda da aynı yerde aynı olay gerçekleşmektedir. Encode ile oluşan bir sorun değildir.
  23. jans09

( 25 / 25 ) All Out!!

Harikaydı... Spor animesi komedi ile birleşince çok daha keyifli oluyor. Haikyuu, All Out ve Yuri!!! on Ice üçü de farklı sporlar olmasına rağmen aynı lezzette izleniyor. Eline sağlık xpector ve tabii Can Seçkiner.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.