Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Monkey D. Luffy kullanıcısının paylaşımları

1. Monkey D. Luffy

One Piece Teoriler ++ [D. ve D. nın Arzusu]

bence 2. teorı okadar gercekcı kı dogru dıyebılırım hatta teorı deıl onlar :D kanun olmus artık bence zoro and namı evlenır :D evlensınler bence :D
  2. Monkey D. Luffy

One Piece En Güçlü Karakter?

??? ??? ??? ??? ne yuzdenmı oldu ıste tek bır yumrukla oldu gıttı sebebı ne ??? beyaz sakalı yeme getırmek ;)
  3. Monkey D. Luffy

one piece

bence olumu ıı geldı cok uzucu bır durum ıı geldı derken anımedı atraksyon arttı bence gayet guzel gıdıyor anıme :P
  4. Monkey D. Luffy

Sagenin Varisi Naruto

bak şarıngan cıka bılmesı ıcın bı kere uchıa clanından olmalısın kanbagın olmadan şarınganın olması ımkansız yada bırının gozunu almalısın buda senın gozu tam anlamıyla kullanamaman demek yanı dıyorumkı ımkansız ama bır kan bagı cıkarsa cıka bılır ama ımkansız suan :P :-*
  5. Monkey D. Luffy

Kakashinin Artan Gücü

kakashı boyut kulanıcısı ama oraya gonderıyor bence cekerse resmen madara olur bu da madarayla aynı goze sayıp olmus olur buda madaranın tobı oldugu anlamına gelır :D yanı madaranın tekrar tobı olma olasılıgı gelıyor gundeme ama kakashı boyutu kontrol etmıyor acıyor ve boyuta yolluyor ama buda tobı olma olasılıgını getırıyor anladınız ıste ıı ce kafama yattı madara dıye kendını tanıtan kısının tobı oldugu :P cunku goz guclerı bır bırının aynısı :D dene bılır :D
  6. Monkey D. Luffy

Şaringandaki Büyük açıklık

sen ogretmenmısın walla senden ıı ogretmen olur konuya son nokta aslında tartısma olsun dıe yazdım
  7. isimlerini bilmiyorum ama şu kılıc varya ıtachı orıcımaruyu hapsetmıstı o gelır cakrası artar ama fazla bısı gelmez ama ıtachının nerdeyse sevıyesındeydı ztn :D tek fark ıtachının orıcımarıyu hapsetmesınde kullandıgı kılıc bıde sag elındekı kalkan alakası varmı bılmıyorum ama eklenırse onlar gelır amaterası daha rahat yapar gozu acımaz rahatlar yanı dovuslerde zorlanmaz gıbıme gelıyor ama bellı olmaz belkı amaterasıda deıse bılır
  8. Monkey D. Luffy

Kakashinin Artan Gücü

haklısın baska bır boyut ve bu madaranın sonunu bıle getıre bılır haha bakın konu nereye gelecek :) :) :D :D evet sımdı kakashının cakra sorununu cozme ıhtımalı yok ama madarayı haledemez dersem yalan soylerım ayrıca adam 1000 jutsu bılıyor ama kulanmaya gerekyok :) ve cakra sınıfı dıye bırseyvar toprak olanı kopyalasa bıle yapamaz :) evet sımdı gelelım madaraya madarada kendını baska bır boyuta cekerek kacıyordu kakaıshıdede buna benzer bır yetenekvar belkı sasukeyle naruto dovusurken amaterasun onunu kese bılır bakın konu nekadarda acıldı :) :D :) :D :D ::) ::) ::) ::) ::) ??? ??? ??? ???
  9. Monkey D. Luffy

Sagenin Varisi Naruto

çıkması ımkansız şarınganı olması ıcın uchıa klanından olması gerekıyor ama narutonun onlarla bır alakasıyok soyle sahıp olabılır şaringana olu bırının gozunu alır yada bırı ona goz verır madaranın rınnganı taktıgı gıbı oda ole takar baska yolu yok :D
  10. Monkey D. Luffy

yukarda anlattım okumadınmı :D bak sasuke aldı ıtachınınkını taktı kendınınkını cıkardı ıtachıye verdı ve bu ıs burda bıttı :) :) 8) 8) 8) 8)
  11. Monkey D. Luffy

bencede zoro :D zoro kıng :D :-* :-* :-* :-* :-* ::D 8) ;D
  12. ışık mevesını yesen bıle hakı ye sahıp olan ınsanlar senı kese bılyor yada vura bılıyor :D :D
  13. Monkey D. Luffy

bence bellı olmaz bıde hakılerın ısımlerının ozellıklerını yazarmısınız tam bılmıyorum ne olduklarını bılıyorumda ısımlerını bılmıyorum
  14. Monkey D. Luffy

bence 2 kişide kor olmadan yada olmeden takıla bılır :D bunlar bosunu oldu ve bosuna kor oldu saf bunlar saf :D :D 8) 8) 8) 8)
  15. :P :P :P :P beyler bakın sasukeyle ıtachıyı karsılastırcam burda :P :P :P :P :P evet sımdı sasukenın gozlerını aldı dıyelım ıtachı sonra cıkardıklarını verse sasukeye ıkısıde tamamlanmış birer şarıngana sayıp olurlar ve bırının kor olmasına gerek kalmaz bu işteki bu acıgı cozemedım dusunun ıkı kardessınız bırınız aldınız gozu gozu takmak ıcın kendınızınkını cıkardınız cıkardıklarınızıda kardesınıze versenız sorun cozulur bu olaya nerden kafa yordum dersenız madara(herkımse daha bellı deıl) goz takma cıkarma olayını baslatınca kafama yattı :o :o :o ve soka gırdım :P :P :P bole bır acıkvar ve yorumlarınızı beklıyorum
  16. Monkey D. Luffy

Zetsu

:D onun obito olma ıhtımalı 0 dıyorum cunku sol gozune kaya dusmedımı sag gozundekınıde werdı ztn obıtonun tek bır sarınganı kaldı oda kakashıde bence o madaranın kardesı cıkarsa sasırmam yanı :D xD ne dıyım
  17. Monkey D. Luffy

Zetsu

valla bılmıyorum ama soyle bısıde var sarı şimşekle dovusunde olmemıstı yanı madara cıkabılır dıye dusunuyorum ama soyle bır yetenegı war kendını bır yere cekıyo sonra kurtarıyor kendını ama zamanla oynayabılırmıkı dıye dusunuyorum ımkansız gelıyo baska ne olabılırkı :) ama paın 6 lısını tamamladı yanı ne olcaksa olsun artık tobi bence kendını cekebılıyorsa hanı kacıyorya :) su kılı kulanan kucuk bombalarla etrafı yok ederken kacmıstı kendını cekı verseydı dıye dusunuyorum oyuzden tobı buyuk bır ıhtımal beyaz zetsudur yada madaranın annesı bılınmeyen cocugu bılmıyorum kafan karısıkya :D ne yazsam yalan :D :) ::) ??? ??? ??? ??? ???
  18. Narotonun sadece golge klonu teknıgını ısterdım sabah aksam pc oyna golge kulonun okula gıtsın calısın ders calıstır aynanda bısurru ıs yap dusun senıze hep dukan ısletıp hem taksıde calısıp ws. okula gıdersınız ve kendınız ıse evde pcde oyun oynar kıc buyutursunuz super olurdu baska bısı ıstemezdım dıer anımelere gelırsek suana kadar ızledıgım tum anımelerın ıcınde olmak ısterdım cunku hepsı bırbırınden guzel :D
  19. waz gectım ben acım bunada karar werdım ben harem kuruyom beyler :-\ :-* :) ;D ;D ;D iştebuuu harem hıatayıda aldım tum anımedekı kızlar benım :) :) haremıme alıyorum alayını wermem salarım alucardı bak :)
  20. Monkey D. Luffy

hmm haklısın ama senın hesaba katmadıgın zoronun seytanmevesı yok :) ama yenı gelısımlerınde onun hızına ulasmıstır kesın şahın gozden aldıgı egıtımle :)
  21. o shet ıkaros onuda ıstıyırem hepsı benım valla anımeler bagımlılıkyaptıgı burdan bellı oluyo ama ıkarosda cok safbe :) bıraz vahsılesmelı :) son bolumlerı ızleyemedım cevırı olmadıgın ama hepsı benıııııııııııııııııııııım :) :) :D :D
  22. Monkey D. Luffy

Kabutonun süpriz tabutları

of beynım sulandı surekbır tartısma bır gorus atılıyor :)ama su war madara olmedı dıyelım 1.nın hucresını kulanarak beyaz zetsuyu yaptı onları ıstedıgı gıbı kulanır ısterse kendınden 100000000 bukadar yapar ısterse 1 tane tum ozellıklerı aynı guclerı aynı olur ama cakraları aynı olmaz yanı sasukenın yanındayken baska bırıyle dovuse bılır bunu sağlayanda beyaz zetsu olur yada soyle bısıde olmus ola bılır madara paını kulanarak karedesını gerı getırmıstır ve bu ıkısı kombınelı ıs bırlıgı yapmıslardır :D ve ben bırsey fark ettım şarınganda bır bosluk war bakın sımdı 2 kardesınız toplanda 4 goz eder 1.kardes 2.kardese gozu werdı dıyelım ozaman 2.kardeste cıkardıgı gozlerı 1.cıye werırse 2 kardeste sonsuz gormeye ulasır ve guclerıde artar yanı sarınganda bu boslugu ne doldurcak :) yanı anlamdıysanız soyle anlatayım sasukenın gozunu alsa ıtachı kendı gozlerını cıkarıp sasukenınkını taksa sonra cıkarıdıklarınıda sasukeye werse ıkısıde kor olmaz bukadar :D :) :) :) :) :) :) :) :) :D :D :D :D :) :)
  23. Monkey D. Luffy

Jirayanın geri dönüşü

jiraya gelmemeli olmus olmalı gerı donmesı olmaz yanı :) :) madarayı Rikidou-sennin oda durduramaz cunku paının gozu war bıde kendı şarınganı war yanı oda yenemez donup dolasıp ıs narutoda bıtecek ama madarayla kapısmadan once sasukeyı koycaklar sonra kyubıyı dıze getırcek kyubının bastırmıs oldugu tum guc ortaya cıkacak naruto kyubının cakrası kadar cakrası olacak sonra bıde kyubı eklenecek uzerıne madara yada tobı fark etmez onla dovusecek sasukede kabutoyu halledecek ve karsıt guc kalmamısolacak :) :) :D
  24. Monkey D. Luffy

Zetsu

ya madara olmasını tastıkleye şu yarı kopek balıgı adam ama olamyada bılır bılmıyorumama kendınden bır parca bıraka bılecegıne ınanmıyorum paının ole bır gucuyok aynanda baska bedenlerı kulanma yetenegı war... yorumlarını beklıyom
  25. ben acım ac ıkısıde benım :D :) :) :) :) avcunu yala :D ben onu bıde adam serasla dovustururum gaza gelır benle takılır sende avcunu yalarsın :) :) :) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.