Jump to content

Monkey D. Luffy

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Monkey D. Luffy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. gintamanın her bölümünde gülen biri olarak :D tabi hepsını ızlemedım daha ama olsun ozellıkle shımpacının duygularıyla oynanması bolumde çok şarşırdım ama en cok guldum sahne dıye bişiyok cunku tamamı komık yada gin-san la aynı dusunen adamın oldu bolum albılır :( oda komıktı :D ama hepsı komık xD

2. Goru Goru No Mi yemek isterdim böyle bir meyvenin bence Enel gibi gelip geçici birine verilmiş olması saçma.

Veya Doku Doku No Mi yemek isterdim bu meyve yüzünden Magellana sempati duymuştum.Karasakal bile ölüyordu :D

eğer geçici olmasalar büyük sorun yaratırlardı yıldırım luffye bişi yapmaz nesede zehir zor eğer kalıcı olsaydı olmazdı :D bide yıldırım meyvesıyle 100.000 volt verıyor :D adamlar kalkıyor sacma :D
  3. Bencede 10/10 işte HOTD'dan bujima-saeko Animesindeki resimleri çok açık saçıktı da o yüzden bende sadece yüz kısmını koyabildim  :D

Resmi ekleyenResmi ekleyen

10/10 daha werırdım puan ama wercek puan kalmadı hepınızı gecmıs solım :D manyak :D
  4. Serinin bundan sonraki bölümlerinde şeytan meyvesinin gücü değilde Hakisi güçlü olan kazanacak.

Marshall karanlık gücüne güveniyordu WB üzerine yürüdü ama WB genede onu yere yapıştırdı.Meyve devri kapandı Haki devri başladı.:)

sen haki diyorsun ama haki de fiziksel güce karsı zayıf eger karsındakının hakisi varsa sende onun x2 hızındaysan sana bırsey yapamaz kadınlar adasında luffynın yılan kızları yenmesı gıbı taktı 2 cı vıtese koydu sumsu :D oyuzden meyve haki fiziksel güc ücüde olmalı dıyorum mesela senın hakinvar loborucıye karsı sansın olmaz mesela :D isim yanlıs sorun etmeyelım :D
  5. adam seytan meyvesı yemedıgı halde generaller onun sozlerını dınlıyor ayrıca beyaz sakal bıle ona saygı duyuyor dıye bılırız

ekleme yapmak istedim şu lav adam vardı hatırlayın generallerde beyaz sakalıı fln bıcak latmıstı

onunsaldırınısını tek hamlede nasıl durdurdugunu gorduk buda demek oluyorkı ustun yeteneklere sayıp ama gucunun ne oldugu hala ? oyuzden en guclude dıyemeyız.

dragonda ole ? ama dunyaya meydan okuyor ılerkı bolumlerde lufy zoro sanji güçlenince onlarıda gecerler :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.