Jump to content

asci

Üyeler
  • İçerik sayısı

822
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

asci kullanıcısının paylaşımları

1. asci

Yeni Başlayanlar İçin Manga Kitabı

Ben çevirdim kitabı TRART'ta şu an editleniyor artık ne zaman biterse ^_^
  2. Nisekoi OAD Tanıtım Videosu Yayınlandı Aniplex,Nisekoi'nin yeni OAD bölümünün tanıtım videosunu yayınladı.Yeni OAD bölümü 21. cilt ile birlikte 4 Ocakta satışa çıkacak. OAD'ın ilk yarısı Magical Pâtissier**-Spinoff manga ile ilgili olacak.Diğer yarısı ise 4. ciltteki extra kısım ile ilgili olacak. **Magical Pâtissier Kosaki-chan:Nisekoi-False Love sezonunun 8. bölümü ile ilgili çıkarılmış spinoff manga serisi.Yazarı ise orijinal hikayenin yazarı(Naoshi Komi) yerine Taishi Tsutsui'dir https://www.youtube.com/watch?v=OVBIs6MQOIc Anime Haber
  3. En İyi Yaz Animeleri-2015 Beğendiğimiz beğenmediğimiz birçok seri ile dolu dolu bir yaz sezonu geçirmiştik.Biz sonbahar sezonunu izleyeduralım,geçtiğimiz yazın da en iyi animeler anketleri hala gelmekte.En son ANN'in okurlarına yönelttiği 2015 yaz sezonunun en iyi animeleri anketi sonuçlandı.Sıralama ise şu şekilde: 20- Junjō Romantica 3 19-Himouto! Umaru-chan 18-SHIMONETA: A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn’t Exist 17-Gatchaman Crowds insight 16-Arslan Senki 15-Gangsta. 14-Ushio to Tora 13-Monster Musume 12-Working!!! 3 11-Non non Biyori Repeat 10-Overlord 9-GATE 8-Kangoku Gakuen 7-Durarara!! ×2 The Second Arc 6-Rokka no Yuusha 5-Snow White with the Red Hair 4-Shoukugeki no Soma 3-Charlotte 2-Gakkou Gurashi 1-Oremonogatari Sezonu geriden takip edenler veya hangilerini arşivime alsam diye düşünenler bu tip anketlerden yararlanarak fikir edinebilir. Bonus: Anime! Anime! Okurlarına Göre Mutlaka İzlenmesi gereken 2015 Sonbahar Sezonu Animeleri 1-Seraph of the End: Battle in Nagoya 2-One Punch Man 3-Beautiful Bones-Sakurako's Investigation 4-Owarimonogatari 5-Haikyu!! 2. Sezon 6-Osomatsu-san 7-The Asterisk War: The Academy City on the Water 8-Noragami Aragoto 9-Is the order a rabbit?? 10-Attack on Titan: Junior High
  4. En Bol "Fan Service" Bulunan Animeler Artık animelerde kullanımı klasik halini alan sahneler vardır.Yanlışlıkla uygunsuz bir zamanda yakalamalar,açık seçiklik...Yeni sezon animelerde daha fazla karşımıza çıkıyor,hatta sadece ecchi-harem tarzda değil shounen,slice of life animelerde bile karşımıza çıkar oldu. Japon Blog ve Anime sitesi Katoyuu,animelerde bulunan fanservice'leri en bol animeler için sıralama yayınladı.Sıralama için farklı şartlar var: 1- İlgili sahneler animenin TV'de yayınlanan ilk bölümünden itibaren olmalı. 2-İlgili sahneler aşırı fiziksel yakınlık ve açıklık içermelidir. 3- Direkt görüş olmalı(kameradan bakma falan sayılmaz) 4- Açılış-Kapanış kliplerindeki sahneler sayılmaz. 5- Açılış ve Kapanış parçaları için geçen süre sayıma dahil değildir. Kısacası ecchi severleri en hızlı memnun edecek animelerin sıralaması da diyebiliriz buna aslında. Yanlarındaki süre,kaçıncı dakikadan itibaren başladığını belirtiyor. Sıralama şu şekilde: 20.) Motto To Love-Ru ve Kono Aozora ni Yakusoku wo (2 dk. 20 saniyeden itibaren) 19.) Maken-ki! ( 2 dk 18 saniyeden itibaren) 18.) Canvas 2: Niji Iro no Sketch ve Maken-ki! Two (2 dk. 16 saniyeden itibaren) 17.) Ah My Buddha ve C3: C Cubed (2 dakika 7 saniyeden) 16.) Trinity Seven (2 dakikadan itibaren) 15.) Strawberry 100% (1 dk. 49 saniyeden itibaren) 14.) The Testament of Sister New Devil (1 dk. 40 saniyeden itibaren) 13.) Unlimited Fafnir (1 dk. 27 saniyeden itibaren) 12.) To Love-Ru Darkness (1 dk. 9 saniyeden itibaren) 11.) We, Without Wings – under the innocent sky (1 dk. 7saniyeden itibaren) 10.) Ai Tenchi Muyo! (58 saniyeden itibaren) 9.) Mayoi Neko Overrun! (54 saniyeden itibaren) 8.) I Don’t Like You at All, Big Brother! and The Familiar of Zero F (52 saniyeden itibaren) 7.) Kodomo no Jikan ve Monster Musume no nichijou iru (48 saniyeden itibaren) 6.) To Love-Ru Darkness (2nd Season) ve Rosario + Vampire Capu 2 (36 saniyeden itibaren) 5.) Recently, My Sister is Unusual ve Heaven’s Lost Property: Forte ( 25 saniyeden itibaren) 4.) Ladies versus Butlers! (7 saniyeden itibaren) 3.) Onee-chan ga Kita ve Bakemonogatari (6 saniyeden itibaren) 2.) High School DxD New (5 saniyeden itibaren) 1.) High School DxD BorN (ilk saniyeden itibaren)
  5. Nobunaga Concerto-Live Action Ayumi İshii'nin tarih mangası Nobunaga Concerto'nun live-action tanıtım videosu yayınlandı.Videoda karakterler ve filmin müziğine de yer verilmiş.(Ashioto ~Be Strong/ Mr. Children.) Yazı: 1582, Honnōji olayı Saburō: Bunu neden yaptın? Neden?! Anlatıcı: Saburō zamanda yolculuk yaptı ve savaş dönemine gitti.orada Oda Nobunaga ile tanıştı. Nobunaga: Oda Nobunaga gibi yaşayabilir misin, benim yerime geçerek? Saburō: Ne? Yazı:Ünlü olay,film olarak geliyor. Yazı:Heisei çağı,Oda Nobunaga. Saburō: Şaka yapıyor olmalısın. Yazı: Gerçek Oda Nobunaga, Akechi Mitsuhide. Nobunaga: Akechi olarak size destek olacağım. Yazı: Nobunaga'nın eşi Kichō Kichō: Bu mümkün değil! Yazı: Nobunaga'nın kölesi Ikeda Tsuneoki Tsuneoki: Lordum,bizimle birlikte savaşın. Yazı: Nobunaga'nın hayatını cehenneme çeviren, Hashiba Hideyoshi. Hideyoshi: Savaş benim alanım. Anlatıcı: Şimdi kader çarkları dönmeye başlıyor. Saburō: Ölüyor muyum? Kichō: Ölecek misin? Buna inanamıyorum.Bu aptallığa bir son verin. Saburō: Sana söylüyorum,bu doğru. Kichō: Sessizlik! Hideyoshi: Doğru zamanda başka birini öldürelim, Lord Nobunaga. Adam: Lordum! Saburō: Biz neden evlenmiyoruz? Birlikte yaşayalım. Adam: Haydi! Kichō:Neden gidiyorsun? Birlikte yaşayalım dememiş miydin? Saburō: Bu çağda seninle tanıştığım için gurur duyuyorum, Kichō. Mitsuhide: Düşman Honnōji'de! Saburō: Birgün barış çağı gelecek,eminim gelecek. Anlatıcı: Nobunaga Concerto Yazı: Elveda, Nobunaga Filmin oyuncuları ise: Shun Oguri (live-action Lupin III, Captain Harlock, Detective Conan) - Saburō Arata Furuta (live-action Ranma ½, 20th Century Boys, Captain Harlock) - Hisahide Matsunaga Kou Shibasaki (Battle Royale, Detective Conan: Private Eye in the Distant Sea)- Kichō Osamu Mukai (live-action Nodame Cantabile, Beck) - Tsuneoki Ikeda Takayuki Yamada (Densha Otoko movie, live-action Bakuman.) - Denjiro Tahara Gaku Hamada (Miss Hokusai, live-action Space Brothers) - Tokugawa Ieyasu Anime Haber
  6. Le Boğa ve Bay Yengeç'ten Tüm Anime Hayranlarına Çağrı Merhaba arkadaşlar! Figurex olarak bu sefer farklı bir tanıtım ile karşınızdayız.Olur da anime-manga kültürünün gelişmesi için çalışmalarda yer almak isterseniz bekleriz.Fazla uzatmayayım,videoda zaten ilgili şeyleri bulabilirsiniz,hepinize iyi seyirler :) https://www.youtube.com/watch?v=QVlWjiOAeZw&feature=youtu.be&a Bu arada Başvuru Linki: http://figurex.net/ekip-arkadasi-basvuru-formu/
  7. 19.10.2015 SID-Ame eklenmiştir. Arkadaşlar bu arada encode ve karaoke kısmında birkaç ufak tefek sorunum var,bu konudan anlayıp da yardım etmek isteyen olursa çok sevinirim ^_^ İyi seyirler
  8. Çocuklarınıza İzletmek İsteyeceğiniz 20 Anime Anket sitesi Charapedia'nın bu haftaki anketi yayınlandı.Yeni anketin konusu ise "çocuklarınıza izletmek isteyeceğiniz animeler"di. Ankete 10.000 kişi katıldı ve katılanların %54'ü erkek,%46'sı bayandı.İşte anketin sonuçları: 20.) Puella Magi Madoka Magica (99 oy) 19.) Pokémon (122 oy) 18.) Little Busters! (127 oy) 17.) A Certain Magical Index series (137 oy) 16.) Love Live! School Idol Project (140 oy) 15.) Natsume Yujin-cho (141 oy) 14.) Digimon Adventure (146 oy) 13.) SLAM DUNK (147 oy) 12.) Angel Beats (151 oy) 11.) K-On! (156 oy) 10.) Kuroko's Basketball (158 oy) 09.) Haikyu!! (165 oy) 08.) Your Lie in April (175 oy) 07.) Sword Art Online (181 oy) 06.) Doraemon (193 oy) 05.) Gintama (217 oy) 04.) Anohana: The Flower We Saw That Day (221 oy) 03.) One Piece (227 oy) 02.) Naruto (261 oy) 01.) CLANNAD (370 oy) //Ben kesin Naruto'yu izletirdim,öğrenilmesi gereken(özellikle küçük yaştan alışsın:P ) çok şey var,kaldı ki bana da çok şey kattı.Hem önceden izleyen biri yardımıyla fillerları da hemen atlamış olur :) Not:Gintama'yı izletemezdim sanırım.Nakai Kazuya(Hijikata'nın seslendirme sanatçısı) bile çocuğuna izletmediğini söylemişti bir röportajında Siz olsanız hangi animeleri izletmek isterdiniz?
  9. asci

MangaciM Fansub

Anlayışınızı sevdim ^_^ Başarılar
  10. asci

Tokyo Ghoul 3. Sezon

ya genel olarak zaten ilk sezonu biraz sevmiştim ama sonradan(2.sezondan sonra) adam(yazar) cidden hikaye anlatmaktan çok belli bir kesimin değişik fantezilerini tatmin etmeye çalışıyor gibi gelmeye başladı.Şimdi ne olur bilemiyorum, Üstüne bir de Pierrot gelince :(
  11. Tokyo Ghoul 3. Sezon Mobil oyun yayıncısı GameSamba geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada Tokyo Ghoul mobil oyununu çıkaracağını söylemişti. Açıklamada ayrıca FUNimation Entertainment CEO’su ve başkanı Gen Fukunaga’nın “Tokyo Ghoul Animesinin 3. sezonu 2016 için planlandı.” alıntısı da bulunuyordu. GameSamba ve Funimation Group 1200 Media’nın alt şirketleri olarak bulunmaktalar. Bu ikili daha önce oynaması-ücretsiz olan Fairy Tail RPG oyununu duyurmuştu. Tokyo Ghoul oyunu Android ve iOS platformlarında yayınlanacak. Çıkış tarihi kesin olmamakla birlikte 2016 olarak planlanmış bulunmakta. Funimation, ANN ile olan röportajında “2016 yılında yayınlanacak bir şey bekliyoruz.” dedi. Bu açıklamaya rağmen şirket, açıklamanın oyun için mi yoksa animenin üçüncü sezonu için mi olduğunu belirtmedi. Şirket ANN’ün açıklama yapmaları için sorduğu sorulara yanıt vermedi. //Arkadaşlar aslında burada ihtimalden söz ediliyor,kesin olmayabilir.Yine de umut edip bekleyelim bakalım.(Gerçi ikiden sonra hevesim epey kaçtı ama neyse) Alıntıdır: Figurex Anime Haber
  12. Aegisub'tan karaoke yapmayı bilen birisi yardımcı olabilir mi?

13. Arslan Senki Yeni Sezonla Geliyor Hiromu Arakawa'nın mangaya dönüştürdüğü Yoshiki Tanaka'nın tarihi romanı Arslan Senki" ye yeni sezon geliyor. Bugün yapılan özel etkinlikteki açıklamaya göre 2016'da Arslan Senki 2. Sezonuyla yayında olacak.Açıklamayla birlikte ufacık bir video da paylaşıldı. Hiromu Arakawa aynı isimli novel serisinden uyarladığı mangaya 2013 yılında Bessatsu Shounen Dergisinde(Kodansha) başladı.Şimdiye kadar yayınlanmış 4 cildi bulunmakta.Bu sene de animesi ilk sezonuyla yayına başladı.İlk sezonunda izleyenlerin bazıları çok beğense de bazı kesimleri de tatmin edememişti,bakalım ikinci sezonda neler yapacaklar. //Açıkçası Kodansha'yı animeye uyarlama konusunda biraz pinti bulurum.Mangalarına başlangıç olarak genelde reklam amaçlı animeler düzenler,sonra devamı bile gelmez.(Gelirse bile ya geç gelir ya da soğutur)Ama Fairy Tail,SnK gibi istisnaları da var tabi.1 yıl aranın ardından ikinci sezonu duyurması da zaten Arakawa'dan umutlu olduklarını gösteriyor gibi. Siz ilk sezon hakkında ne düşünüyorsunuz veya ikinci sezon hakkındaki beklentileriniz neler? Anime Haber
  14. Newtype Dergisi 2015 Anime Ödülleri En İyi TV Anime: 1. Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2. My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO! 3. The IDOLM@STER Cinderella Girls En iyi Film: 1. Psycho-Pass 2. Love Live! The School Idol Movie 3. The Boy and The Beast- En İyi Erkek Karakter: 1. Hachiman Hikigaya (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 2. Producer (The IDOLM@STER Cinderella Girls) 3. Archer (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) En İyi Bayan Karakter: 1. Yukino Yukinoshita (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 2. Rin Tohsaka (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) 3. Akane Tsunemori (Psycho-Pass movie) En İyi Maskot Karakter: 1. Sonic (Blood Blockade Battlefront) 2. Moffle (Amagi Brilliant Park) 3. Pinyakorata (The IDOLM@STER Cinderella Girls) En İyi Erkek Seslendirme Sanatçısı: 1. Takuya Eguchi 2. Natsuki Hanae 3. Yoshitsugu Matsuoka En İyi Bayan Seslendirme Sanatçısı: 1. Kana Hanazawa 2. Saori Hayami 3. Miyuki Sawashiro En İyi Açılış Parçası: 1. "Brave Shine" by Aimer (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) 2. "Harumodoki" by Nagi Yanagi (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 3. "Star!!" by CINDERELLA PROJECT (The IDOLM@STER Cinderella Girls) En İyi Soundtrack: 1. Aldnoah.Zero 2. Fate/stay night: Unlimited Blade Works 3. Psycho-Pass movie/Psycho-Pass 2 En İyi Yönetmen: 1. Takahiro Miura (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) 2. Kei Oikawa (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 3. Naoyoshi Shiotani (Psycho-Pass movie) En İyi Senaryo: 1. Gen Urobuchi, Makoto Fukami (Psycho-Pass movie) 2. Shôtarô Suga (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 3. ufotable (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) En İyi Karakter Tasarımları: 1. Yuusuke Matsuo (The IDOLM@STER Cinderella Girls) 2. Yuichi Tanaka (My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!) 3. Tomonori Sudou, Hisayuki Tabata, Atsushi Ikariya (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) En İyi Mecha Tasarımı: 1. Aldnoah.Zero 2. Psycho-Pass movie/Psycho-Pass 2 3. Sword Art Online II En İyi Animasyon Stüdyosu: 1. A-1 Pictures 2. ufotable 3. feel. AnimeHaber //Bazı alanlarda katılmasam da(kendi ortaklarına öncelik tanıyabiliyorlar malum) En iyi mecha tasarımı,en iyi soundtrack,en iyi bayan seslendirme sanatçısı gibi birkaç konuda aynı düşünüyorum.Sizce listede olması gerekenler kimler-nelerdi? NOT:Türkanime yılın animeleri anketleri şeklinde bir çalışma düzenlemeyi düşünüyorum,böyle bir çalışma yapılması hakkında düşüncelerinizi de almak isterim.
  15. Biraz uğraştırdı ama değdi gibi, :) Aimer-Repray(Bleach 29. Kapanış Parçası) Eklendi! Arşiv yapmak isteyenler indirme linklerinden orijinal klipli çevirileri indirebilirler.(Youtube'a koyamıyoruz malum telif hakları vs. :P )
  16. asci

Üye Albümü

Bilgisayar kamerası sıtayla. '-' Şimdilik bunlarla idare ediyoruz vuhuhuhu. x_x Tüm zihnimi kullanarak yaşlandırma tekniği uyguladım ve.. :D Uğraştırma işte ya koy gitsin :P
  17. Shingeki no Kyojin Çizgi Roman'a Uyarlanıyor Geçenlerde Kodansha'nın yaptığı açıklamada Shingeki no Kyojin ile ilgili büyük bir duyurularının olacağını söylemişti.Geçen perşembe günü,New York Comic Con. ' da yapılan açıklamaya göre Shingeki no Kyojin bu seder de batı tarzı "çizgi roman"a uyarlanacak. Çalışma tek kitaptan oluşacak ve 2016'nın sonbahar aylarında satışa çıkacak.Açıklamaya göre çalışma 250 sayfalık olacak ve tamamen renkli olacak.Bu kitabı şimdilik Japonya'da basımı veya dağıtımı planlarda yok. Çalışmaya katılacak olan sanatçılar da açıklandı.(Gerçekten tecrübeli-büyük isimler) İşte yapım ekibinde olacak sanatçılar: Tomer - Asaf Hanuka (The Divine) Cameron Stewart (Bat Girl) Micael Avon Oeming (Victories) Brenden Fletcher (Bat Girl) Babs Tarr (Bat Girl) Faith Erin Hicks (Superhero Girl) Kate Leth (Kate or Die!) ve Jeremy Lambert Afua Richardson (Genius) Gail Simone (Red Sonja) Scott Snyder (Batman) Paolo Rivera (Daredevil) Damion Scott (Ghost Rider) Genevieve Valentine (Batman & Robin) Kevin Wada (She Hulk) Ronald Wimberly (Prince of Cats) Çalışmaya katılan sanatçılar hikayeye yeni senaryolar ve karakterler de ekleyebilecek.Kodansha'nın Amerika'da yayın sorumlusu içeriği şöyle yorumladı: "Çeşitli hikayelerden oluşan bir kitap oluşturmayı deneyeceğiz,bu yüzden yapımcıların ilgilerini çeken şeylerle başlayacağız.Şimdiye kadar bu hikayede son derece ciddi hikayeler anlatıldı ama bu çalışmada ufak ufak komedi içerikli bölümler de olacak." .:asci:. //Bence "Manga" tarzı aslında hikayenin kalbidir ama buradaki çalışmalara bakacak olursak farklı,ilgi çekici şeyler çıkacak gibi görünüyor. Siz Shingeki no Kyoji'nin bu yeni tarzdaki çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? Anime Haberleri
  18. Ankete Japonlar katılmamış ya ondandır :P
  19. asci

Üye Albümü

merak ettiğim birkaç kişiyi gördüm ama genelde linkler ölmüş(yada sahipleri öldürmüş :) ) canlı yayını kaçırmış gibi hissettim :P
  20. Yowamushi Pedal 3. Sezon Yowamushi Pedal'ın 3. sezonu duyuruldu.Resmi sitesinden gelen duyuru ile birlikte ufacık bir video da paylaşıldı.Video dışında yapım ekibi,yayınlanma tarihi,kadro veya ayrıntılı bilgilerin daha sonra duyurulacağı açıklandı. .:asci:. Anime Haber
  21. Amanchu! Mangası Animeye Uyarlanıyor! Kozue Amano'nun eseri olan Amanchu! mangasının 2016'da animeye uyarlanacağı duyuruldu.Duyuruya göre anime adaptasyonu 2016 yaz sezonunda yayına başlayacak. Duyuruyla birlikte bir video da paylaşıldı: Yazılar: Şimdi yeni bir hikaye başlıyor Kozue Amano'nun son çalışması animeye uyarlanıyor Günlük yaşam... ...bazen de dalgıçlık Amanchu! 2016 yazında gösterimde! "Manganın kısaca konusuna gelecek olursak:Shizuoka bölgesindeki Ito şehrinde,bir dalıcılık klübünün üyelerinin günlük hayatını anlatıyor.Mangada aynı zamanda aynı yazarın bir önceki mangası olan Roman Club'tan karakterler de bulunuyor." Açıklanan Yapım Kadrosu: Yönetmen:Kenichi Kasai Orijinal Eser:Kozue Amano Karakter Tasarımları:Yoko Ito Animasyon Stüdyosu: J. C. Staff .:asci:. Anime Haber
  22. arkadaşlar tanıtım videosu da eklendi :)
  23. olur olur,zaten bir kaç tane yapıp bırakmaya niyetim yok :)
  24. Anime Şarkıları Çevirilerim Merhaba arkadaşlar, Japonca şarkıları neredeyse hepimiz animelerden görerek sevmişizdir. Animelerin şarkılarını internetten bulup bir şekilde izliyoruz veya dinliyoruz.Tabi internet ortamında çeşitli yerlerden bulabiliyoruz ama türkçe çevirilerini genelde bulamıyoruz.(Hatta bulduklarımız da genelde birbirini tutmuyor.) Ben de video sitelerinde türkçe altyazıların olmayışından bıkanlardan biri olarak böyle bir çalışma yapmaya karar verdim. Elimden geldiği kadar uygun bir çeviri yapmaya çalışarak(Anlam kaymaları animelerdekinden çok oluyor şarkılarda,bu yüzden çevirileri Japonca üzerinden direkt yapıyorum.). bu tip ortamlarda türkçe altyazılı videoları artırmaya çalışıyorum. Fear and Loathing in Las Vegas/Just Awake(Hunter x Hunter End 1) Asian kung-fu Generation/After Dark(Bleach OP7) Aimer/Re:pray(Bleach 29. Kapanış) https://www.youtube.com/watch?v=UEfB7XSUwKs SID/Ame(Fullmetal Alchemist Brotherhood 5.Açılış) İndirme Linkleri: Fear and Loathing in Las Vegas-Just Awake: https://yadi.sk/i/bJ_YCWnHmCZqF Asian Kung-fu Generation:After Dark https://yadi.sk/i/q44y2q0ujXdqS Aimer-Re:pray https://yadi.sk/i/dZtMzqibjeBQm Şuan yapım aşamasında olanlar ise bunlar: ->Ling Toshite Shigure-Unravel(Tokyo Ghoul /Op) ->BACK-ON-Strike Back(Fairy Tail II OP/ 2) //Arşiv yapmak isteyenler için(arşive değdiğini düşünüyorsanız tabi :P ) indirme linkleri eklenmiştir. Şimdiden izleyenlere teşekkür ederim. Kanalıma da abone olursanız sevinirim tabi :P
  25. Accel World'e Yeni Sezon Geliyor! Dengeki Bunko 2015 Sonbahar Etkinliğinde bir sürpriz daha duyuruldu.Açıklamaya göre Reki Kawahara'nın yazdığı light novel serisi yeni bir anime projesine uyarlanıyor.Yeni sezonun adı ise "Accel World: Infinite Burst".Kawahara,yeni anime için yeni karakterlerle birlikte senaryosunu hazırlamaya başladı bile. Etkinlikte sadece bu fotoğraf gösterildi,ayrıca animenin formatı hakkında bilgi de verilmedi. Açıklanan yapım ekibi: Orijinal Eser: Reki Kawahara Novel Illustrasyon: HIMA Yönetmen: Masakazu Obara Karakter Tasarımı: Yukiko Aikei Animasyon Stüdyosu: Sunrise Birkaç Seiyuu: Sachika Misawa : Kuroyukihime Yuuki Kaji : Haruyuki Aki Toyosaki : Chiyuri Shintarō Asanuma : Takumu Güncelleme:Tanıtım Videosu //Daha Fazlası İçin : Anime Haber
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.