Jump to content

zaman

Üyeler
  • İçerik sayısı

232
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İletiler bölümüne zaman kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Oda sbs de başından beri Lufiyi lastik olarak düşündüğünü (bunu uzun süre çizebilmek için yaptığını) başka bir meyve yemesini düşünmediğini söylemişti. Ki meyve olayında çok farklı gelişmler olacaktır mangada yeni süprizler yaptı. Hem haki gücü daha yeni kullanılmaya başladı marinforda kadar Lufiy meyve gücünün dayanıklılığı ve iradesi ile hareket etti ki 10 seneden fazla böyle sürdü.. Şimdi haki öğrendi daha onun ataklarını görmemişken birde 2. meyveyi yedirirse hangi bi saldırıyı yapacak.. Odanın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Arlong Parkta Lufinin dediği gibi herşeyi tek bir kişiye toplamak Odanın tarzı değil. 

Ama şu Lufinin vücudunu bi geliştirsin da artık  :)

2. benim merak ettiğim neden monetle bon clay öldü sayılmıyor birinin kalbine taş girdi ötekini macellan öldürdü vergoda ölmüş olmalı birileri geçen çöp karakterler dedi denizcilere law kasa kasa korsan kalbi verdi onlar neden ölü sayılmıyor mesela ölüyor abi one piece te de ölen oluyor

ama sanmıyorum tayfadan birinin öleceğini yani doğru önemli olarak beyaz sakalla ace öldü ace te aptallığına öldü :D (daha doğrusu karakterin yapması gerekeni yaptı ama yine de aptallık. dönmese ölmeyecekti o savaşta beyaz sakalın oars un vs nin ölümleri boşuna olmayacaktı hepsine ihanet etti benim gözümde)

Monet öldü evet ama bon clayın ölüp ölmediği belli değil. Marinefordan sonra macellanın neredeyse ölümün eşiğine geldiğinden bahsediyorlar eğer Oda isterse Bon Clay ölmeden karasakalla macellanı kapıştırır ve Bon Clay sıvışır vs. son 2 bölümü izlemediğimden bilmiyorum ama vergoda ölmemiş olabilir... ki Oda süprizleri seviyor Bon Clay ın inpel downda ortaya çıkışı gibi yani yeterki ileride o karaktere rol çıksın eğer ceset yoksa 

ki ileride bunu çok önemli bir karakterin dönüşünde göreceğiz...

öldü demek yanlış olacaktır.

şu anki işleyişte tayfadan birisi ölmeyecektir zaten daha tayfa tamamlanmadı en az 1 kişi daha katılacak tayfaya 

3. Selamın aleyküm. Zaten yeni güçleri var balık adan arc ta bunlardan işaretler gördük asılında. Yani şu an için haki üzerinden ilerlemesi haki ile yeni ataklar kombolar gösterilmesi daha olası ve gerekli olanda bu bence henüz bunun dışında farklı bir güce gerek yok. Sonuçta shanks sadece haki ile yonkou olmuş biri o yüzden daha haki konusunda görmemiz, göreceğimiz çok şey var bence. 

snake shot 

luffy-gomugomunosnakeshot.jpg

red hawk 

tumblr_masgpnQDmz1rcrtxgo2_400.gif

tumblr_masgpnQDmz1rcrtxgo3_400.gif

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.