Jump to content

MelodyArLu

Üyeler
  • İçerik sayısı

189
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MelodyArLu kullanıcısının paylaşımları

1. Sasuke Uchiha -Naruto Sakura Haruno - Naruto Hisoka - HxH (İçlerinden bir tek bu karaktere karşı fikirlerim değişebilir.) Levi - SnK Gilgamesh - Fate/Stay-Zero Tomoe - Kamisama Hajimashita Mei Misaki - Another Suzaku Kururugi - Code Geass Sanji - One Piece Nami - One Piece Tashigi - One Piece Sebastian Michaelis - Kuroshitsuji Vampire Knight - Bütün Karakterler
  2. İlginç bir animeye benziyor, bekliyorum. Haber için teşekkürler :D
  3. Neden çoğunluk sırf okul veya romantizm animesi severki... Neyse insanların kendi zevki. SnK iyi bence. Pek 2013 animesi izlemedim ama konularına bakınca beğenemedim. Birde Karneval'ın olmaması üzücü, buradakilerden daha ilginç hikayesi var.
  4. MelodyArLu

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

25 Yaşındayım
  5. MelodyArLu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ao no Exorcist 1-5 Tactics 6-7
  6. MelodyArLu

Hunter x Hunter 35-42 ve devam ediyorum şu an...
  7. MelodyArLu

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

Mesela SAO'ya da aynısını yapanlar var, resmen .//Hack'ten alıntı yapılmış bir anime ve ayrıca .//Hack'in değeri yokmuş gibi gösteriyor. Bunu dediğiniz gibi diğer animelerde de geçerli. Eminim onlar bu başlığı görüp burun kıvırmıştır :D
  8. MelodyArLu

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Çoğunun yazdığı gibi beynimizin tümünü kullansak olabilirdi :)
  9. MelodyArLu

Shin Sekai Yori
  10. Diğer animelerini çok sevmiştim (Exorcist'i hala izlemedim ama izlenecekler listesinde) bunun karakterleri de hoşuma gitti, gelirse belki izlerim, paylaşım için teşekkürler :D
  11. MelodyArLu

Psycho-Pass Için Sürpriz Gelişme

Spoilerleri merak edip okudum, bende Makishima'nın tarafında olurdum ama insanları öldürmeden. Kimsenin ölmesi taraftarı değilim ama seçimleri doğruydu. Ve Makishimanın ölmesini hiç istemedim aksine kötü yoldanda olsa başarabilmesini istedim :D
  12. MelodyArLu

Psycho-Pass Için Sürpriz Gelişme

Yeni sezon haberini duymak mükemmel oldu ^^
  13. SAO bence hiç olmamalıydı ve Psycho-Pass senaryo olarak daha güzel ama Shingeki'nin seçilmeside iyi, Pshco-Pass'dan daha heyecanlı bir konusu var. :D
  14. MelodyArLu

Juvia Loxar Fc

Beni de ekle, kendime en çok benzettiğim ve en sevdiğim bayan karakter tüm animelerin içinde <3
  15. MelodyArLu

Bleach bittiğine göre Dünya 3. sü kim olmalı

One Piece ve Fairy Tail.
  16. MelodyArLu

Anime İstek ve Önerileri

GoSicki bende merak ediyordum teşekkürler evet izledim Fate'i. Ve Un-Go ile Dantalian no Shoka önerileri için sağol, diğerlerini izledim :D
  17. MelodyArLu

Anime İstek ve Önerileri

Zetsuen no Tempest bu animeye benzer anime arıyorum
  18. MelodyArLu

Selam! :D

Hoş bulduk, memnun oldum. :D
  19. MelodyArLu

Nurarihyon no Mago 6yı izledim. Yu Yu Hakusho 95
  20. MelodyArLu

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Saiyuki. MangaKanın 10 yıllık emeği var ama son sezonu nedense çıkmadı hala. Geçen sene izlediğimden beri bekliyorum
  21. MelodyArLu

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

GrayxJuvia ve ErzaxJellal
  22. MelodyArLu

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Juvia, Erza, Mavis
  23. MelodyArLu

İtiraf Köşesi

İtiraf, Türk Cosplayerlardan hiç hoşlanmıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.