Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

sadece okan kullanıcısının paylaşımları

1. sadece okan

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

adminleri sanırım :D vizelerimden dolayı merak etme duygum alındı benden :D
  2. sadece okan

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

ya hepsi hikaye aizen-sama dururken onlarda güçlü mü şimdi. adam bankai yapmadan dağıttı dünyayı. asaletin yeter aizen-sama <3
  3. sadece okan

Dizi Tavsiyeleri

al yaranı deşeyim .d
  4. sadece okan

Berserk Mangası Başladı

bu manga yüzünden sabretmek nedir öğrendim.
  5. sadece okan

Dizi Tavsiyeleri

son bölümde gözleri gözüküyodu sadece o kadar :D david en iyi doktordu bence :D matt e alışmak çok zaman almıştı. ama dizi biticek bu son doktor üzülmeye başla :D
  6. great teacher onizuka direk gerçek olabilecek bir anime :D serial experiments lian da gerçekliğe yakın izlediğim animelerden. sword art online da gerçekliğe yakındır bence :D çünkü gelecekte oyunlar öyle olucak zaten o yüzden gayet gerçekçi bir yapım :D Kımı no Iru Machi direk gerçek zaten onu saymıyorum bile :D
  7. sadece okan

Dizi Tavsiyeleri

yeni doctor belirleneli çok oldu zaten sezon bitti ya yenisini bekliyoruz :D bu son doktor olıcak ama. peter capaldi idi yanlış hatırlamıyosam adı.
  8. sadece okan

Dizi Tavsiyeleri

:D doctoru ilk çıktığı sezondan beri takip ediyorum. yeni doktor nasıl olcak sabırla bekliyorum :D
  9. sadece okan

En Zeki Anime Karakterleri

bleach ten aizen-sama Death Note Kira ve L ikisininde maşallahı var baka to test - akihisa
  10. valla ben iç güzellikten yanayım ( o kadar çok kız var ki çevremde artık güzel görünce tepki vermiyorum zaten). o yüzden artık kişiliğe bakıyorum diyeyim. oran verirsem %80 iç güzellik %20 dış güzellik derim :D ( başta güzel gelmese bile kişiyi tanıdıkça güzelleştiğini görebilirsiniz :) )
  11. sadece okan

Ağlama Duvarı

daha 12-13 yaşındasın genç bayan boyun uzama döneminde yani :D bu dönemde süt vb. ürünler tüketirsen faydasını görebilirsin. ( bide uykunu iyi alman lazım hergün)
  12. sadece okan

Ağlama Duvarı

numaric ödevini yapamıyorum :depressed1-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: yarına teslim etmem lazım. sonrada quiz olucam. Akışkanlar mekaniği hocasını gebertmek istiyorum.. :bled2-onion-head-emoticon:
  13. sadece okan

Bleach FC

aynen ben hep onun kazanmasını istemiştim. niye hep iyiler kazanmak zorunda arkadaş -_-
  14. sadece okan

Bleach FC

aizen-sama nın bir fanatiği olarak Bleach FC ye girmek istiyorum :p her türlü şartlar kabulümdür. ( Aizen gönlümüzde hep sen kazandın savaşı )
  15. sadece okan

merhabalar :3

hoş geldin :) çevirilerin de başarılar şimdiden. iyi oldu İzmir'in kızları güzeldir :p
  16. sadece okan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

:D alla alla bende gözüküyor resimler bi ayar çekeyim
  17. sadece okan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

to love ru : Lala kuyruğun olayım salla beni steins gate : makise denklemin olayım çöz beni
  18. sadece okan

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Böyle Buyurdu Zerdüşt ve 1982 gerçekten okuduğum en iyi kitaplardan diyebilirim :)
  19. aynen çevirilse çok güzel olurdu :D baya severdim çocukken ama bulamadım nette çevirisini yapanı nostaljini dibi :D
  20. hoş geldin :D çok hızlı giriş yapmış. forumumuzun hızlı ergeni olsun bence :D
  21. sadece okan

merhaba,

hoşgeldin beyza :D mimarda gelmiş tam oldu. ilginç ya bizim ünide biz anime ve manga klubü kurmayı düşünüyoduk baya izleyen arkadaşım var :D
  22. bleach ten grimmjow ve aizen-sama yı isterdim :D beyblade den takao qjeqweqe. pokemondan ash :d to love ru dan LaLa :D High School DxD Rias tabi ki .d onizuka gibi bi öğretmen isterdim fakültede :D avatar aang sağlı sollu bükerdik. berserk ten gatts ı isterdim delikanlı adam.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.