Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İletiler bölümüne sadece okan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bi tane daha aklıma geldi.

6 yaşındayım o aralar bartında oturuyoruz hala. annem amcam dedem falan merkeze inmiştik. köprüden karşıya geçerken bi tane sarhoş yavşak gelip annem ve amcamın ayağının üzerinden geçmişti. annem direk yere oturdu ztn adım atamıyodu falan ayağında kan geliyodu, amcamda aynı şekil. baya bi korktum çocuğuz zaten. sonra ne alakaysa amcam o ayakla koştu o sarhoşu ilerde yakaladı. arabadan indirdi. adamı bir dövmüş ben ömrümde böyle dayak görmedim bide ayağı kan içinde o ayağı ile dövüyo adamı jandarma gelene kadar zor aldık elinden. sonra annem 2 ay falan destekle yürümek zorunda kaldı falan amcamda adama vururken baya bi zarar görmüş ayağı oda 3 ay kadar destekle gezdi D: 

2. sene 2005 falan yaz tatilinde bisiklet sürüyorum memlekete gelmişim. 3 arkadaş merkeze indik bisikletlerle. o sırada yeni pazar yeri kuruluyor belediye işçileri çalışıyo falan. sonra bizde bu alana girdik normal güle oynaya gidiyoruz. gençliğimin zirvesindeyim. sonra bir anda gözümü güneş aldı ve pazar yerindeki demirlerden birine kafa attım bayada hızlı gidiyodum. havada takla attığımı hissettim :D  yere yığıldım sonra bişi olmamış gibi ayağa kalktım elimi alnıma bi koydum demir hs atmış bildiğin. karpuz gibi yarılmış tam kaşımın ortası :D şırıl şırıl kan geliyor. döndüm dedm arkadaşa lan olm nerem kanıyo diye. burnun galiba falan dedi. dedim ne burunu lan kafam yarılmış işte :D 3. arkadaşta bisiklete birşey oldu mu lan diye bisiklete bakıyor :D sonra ordan 1 allahın kulu yardım etmedi sağlık ocağına kadar yürüdüm ( yaklaşık 10 dakika falan ) yoldan bi tanede amcamda yara bandı veriyo. kafa yarılmış mk dikiş lazım yara bandını nereme sokucam. gittim dikiş attırdım babaannemde bir telaş zaten :D tatilin ilk günüydü bide :D çok ilginç bir anımdı :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.