Jump to content

MSempai

Üyeler
  • İçerik sayısı

505
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MSempai kullanıcısının paylaşımları

1. Adı : Detective Conan: Kudo Shinichi e no Chousenjou Tür : Gizem, Macera Bölümler : 13 Yapım Yılı : 2011 - Japonya Encode : 3n4bL3 (Halil KARAHAN) Yönetmen : Tekeshi Shirakawa Senaristler : Gosho Aoyama (manga), Takehiko Hata, Makoto Hayashi Oyuncular : Junpei Mizobata, Shiori Kutsuna, Sayaka Akimoto, Nene Otsuka, Takanori Jinnai Özet; Liseli detektif Kudo Shinichi ve çocukluk arkadaşı Mori Han bir apartmanın birinci katındaki manikürcüden gelen bir çığlık sesi duyar. Manikürcüye gittiklerinde, kameraman Tsuboichi Yuhei’nin alnının kanadığını görürler. Asistanı Kishi ise yere yığılmıştır. Shinichi ve Ran daha sonra apartmanda yaşayan model Aida Momoko’nun öldüğünü fark ederler. Hemen soruşturma başlatılır. Kishi bir adamın kafasına demir bir çubukla vurduğunu hatırladığını söyler. Tsubouchi de katilin yakalanmasını istiyordur. Shinichi Tsubouchi ile Kishi’nin ifadelerinde bir yanlışlık olduğunu fark eder. Klasör Linki
  2. Adı : Death Trance Tür : Aksiyon , Macera Yapım Yılı : 2005 - Japonya Encode : 3n4bL3 (Halil KARAHAN) Yönetmen : Yuji Shimomura Senaristler : Seiji Chiba , Shinichi Fujita Oyuncular : Hiroko Yashiki , Tak Sakaguchi , Yûki Takeuchi , Honoka Asada , Takamasa Suga) Özet; Bilinmeyen bir zamanda, bilinmeyen bir yerde, sadece Grave adıyla bilinen bir usta Samuray, son mücadesi için araştırma yapmaktadır. Şimdiye kadar hiç bir mücadelesinde korku belirtisi göstermemiştir. Grave, esrarengiz ve efsanevi tabutu kutsal Taugan Tapınağın'dan çalabilecek kişilerin sadece silahşörler olduğunu düşünmektedir. Geçeklerden yoksun bu dünyada, tapınak halkından bir genç kız Grave'yi izler ve tabut her neredeyse onlarda peşinden giderler. Tabutu ve onun gizli gücünü Grave'den almak isteyenlerin kanlı yarışı artık başlamıştır.. Klasör Linki
  3. Adı : Death Note Tür : Animasyon , Gizem , Polisiye , Suç Bölümler : 3 Yapım Yılı : 2006 - 2008 - Japonya Encode : 3n4bL3 (Halil KARAHAN) Yönetmen : Tetsuro ArakI Senaristler : Shinji Satoh , Toshiki Inoue , Shoji Yonemura Oyuncular : Shido Nakamura , Mamoru Miyano , Kappei Yamaguchi , Brian Drummond , Naoya Uchida Özet; Raito,seçtiği yeni Kira'nın Sakura TV,Kira programı yapımcısı Demegawa'yı eleyip yerine başkasını getirmesinden sonra onunla iletişim kurmanın bir yolunu bulur.Kira'nın yeni sözcüsü Takada ile ekibin de dinlediği gizli buluşmalar yapan Raito ikili oynayarak hem Kira hem de L olarak planlarına devam etmektedir. Klasör Linki
  4. Adı : We Were There / 僕等がいた Tür : Animasyon , Dram , Romantik Yapım Yılı : 2006 - Japonya Encode : 3n4bL3 (Halil KARAHAN) Yönetmen : Akitaro Daıchı Senaristler : Yuka Yamada , Mamiko ıkeda Seslendirenler : Nozomi Sasaki , Atsuko Enomoto , Takuji Kawakubo , Hiroshi Yazaki , Hidekazu ıchinose Özet; Yuuki Obata'nın Shōjo mangasından uyarlamadır. Hikâye; Nanami Takahashi, kısaca Nana'nın, popüler sınıf arkadaşı Motoharu Yano ile olan ilişkisi üzerine kurulu... Nana, okulun ilk gününde, okulun en popüler çocuğu Yano ile karşılaşır. Her ne kadar karşı koymaya çalışsa da Nana, kendini Yano’ya âşık bulur. Ancak kısa süre sonra Nana, Yano’nun eski kız arkadaşının bir araba kazasında öldüğünü öğrenir. Daha da kötüsü Yano hala eski kız arkadaşını seviyordur. Manga 2005 yılında, Japonya'nın en itibarlı ödüllerinden olan; Shogakukan Manga ödülünü en iyi shojo manga dalında kazandı. Klasör Linki
  5. Adı : I Give My First Love to You Tür : Dram, Komedi , Romantik Bölümler : 01 Yapım Yılı : 2009 - Japonya Encode : 3n4bL3 (Halil KARAHAN) Yönetmen : Takehiko Shinjo Senaristler : Kenji Bando , Kotomi Aoki Oyuncular : Masaki Okada , Mao Inoue , Yoshihiko Hosoda , Natsuki Harada, Keiko Horiuchi Özet; Takuma Kakinouchi, çocukluğundan beri kalp sorunlarıyla hastaneye kaldırılmaktadır. Takuma ve Mayu Taneda’nın hikâyesi işte burada başlar: Hastanedeki kardiyoloğunun kızı olan Mayu ile 8 yaşında tanışan Takuma, gün geçtikçe küçük kızla arkadaş olur. Geçen zamanla birlikte gittikçe yakınlaşsalar da; Takuma kendini kasten Mayu’dan uzak tutmaya başlar çünkü 20 yaşından sonra kalbinin daha ne kadar dayanacağını bilmemektedir. İki genç büyüdükçe ve aralarındaki bağlar güçlendikçe, hikâyeleri de çözülmeye başlayacaktır ancak Takuma, Mayu’ya sekiz yaşındayken tutamayacağı bir söz vermiştir… Klasör Linki
  6. MSempai

tanışma

Kendisi forumun çavusudur :D Hoş geldin :)
  7. MSempai

Photoshop Yardım

Gelmeden açmıştım uyuyorsun daha da fazla rahatsız etmemek adına açtmıştım :D
  8. Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı 2dk ?
  9. Aciliyet çok büyük lütfen arkadaşlar kim iyi biliyorsa hemen yazsın durum ciddi...
  10. Eren Bayhan - Hanimiş benim sincabım şarkısını tek geçerim :cheer2-onion-head-emoticon:
  11. Hani ilk etki ilk bakış ilk görüş vardır ya o etkiyi alamadıktan sonra benim için bi anlamı yok bu benim şahsi görüşümdür :) :)
  12. tek kelimeyle kötüydü beklenti yüksek diye okadar cok kişi izlemiş olabilir :)
  13. Türkçe altyazı için biraz bekleyin hasta olduğum için az bi yeri kaldı :)
  14. MSempai

Üye Albümü

teşekkürler :)
  15. MSempai

Üye Albümü

haha neden ? :)
  16. MSempai

Çevirgeç EAL

Başarılar :)
  17. MSempai

Üye Albümü

ahaha uykusuzlukla yazmıstım извините :(
  18. MSempai

Konichiwa Minna :)

Hoş geldin Kemal :)
  19. MSempai

Üye Albümü

мой хорошо преподаватель :lol:
  20. Ne varsa o oraya yazılacak :) :)
  21. MSempai

Üye Albümü

hıhhh haha daha uzun yapacaktım ama söversiniz diye bu kadar yeterlidir dedim :o
  22. MSempai

Üye Albümü

Ferre yasak dediler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.