Jump to content

MSempai

Üyeler
  • İçerik sayısı

505
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MSempai kullanıcısının paylaşımları

1. MSempai

Üye Albümü

Paint terk birde ifşa olmak istemedim ve Erenle Paint işine giriştik hiohohohoho :o :embarrassed4-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico Eren Janset Senseiiii Zeynep. Aoi. :):) Lorane my Cousin TurkAnime. For For. Forddd. Fordcu Eren :P. . . .
  2. Ana konu gibi oldu :) ondan buradan yazayım dedim..
  3. MSempai

Merhabalar Herkese

Önce ders sonra anime bu arada kendini motive etmen acısından su kadar calısma yaparsam ödül olarak su animeyi izlebilirim diye diretirsen 2 yönlü de iyi olmuş olur :)
  4. Arkadaşlar lütfen sakin olunuz (genel bi acıklama) anime çevrilmiş ve su an upload sürecindedir.Eğer Horrible sub ta tam zamanında cıksaydı bu kadar beklenmeyecekti..
  5. Adam yılın spoiler ını verdi :D
  6. Lanet olası torrenti çok geç çıkarttılar BAKALAR :angry:
  7. Üsteki mesaj da ingilizce linki verdim Asuna da mevcut daha cok özet şeklinde gidiyor ve 100 dk :) altyazı gelirse çevirmeye başlayacagız..
  8. 100 dk mış http://bestanimes.tv/sword-art-online-extra-editionspecial-episode-1/ :D
  9. Deli olacagım hâlâ cıkmadı :angry: :angry:
  10. gelmemiş bi şey :D
  11. Arkadas çevirmiş işte gayette iyi :)
  12. Sen sitede konusunu ac ve bekle Erencim :) :)
  13. Evet cıkar cıkmaz karşınız da olacak :) bunu diyorum... ve konuyu actıgın için teşekkürler
  14. MSempai

RedCat FanSub

Başarılar :)
  15. video olsa daha bi iyi olurdu :)
  16. MSempai

Doctor Who- Thetimeofthedoctor

iyi ya :D sağolasın bu arada Doctor Who yazarı bir Dalek !!! :D
  17. MSempai

Aaaa Zeynep ilk kez benimle aynı fikirde kuzum sana ne oldu ? :D iyisin değil mi ?
  18. MSempai

Aynen David kadar olmasada yine bi hüzün duyarsın ve değişimden sonra dediğimi umarım sende anlarsın :)
  19. MSempai

ya yok gerçekten adamın sesi zor cıkıyor Clara yı da sutlarlar zaten :D ben yine David den baslarım
  20. MSempai

An itibariyle Doctor Who yu bırakıyorum yeni oyuncu gerçekten kötü olmuş tabi bu benim şahsi görüşümdür :)
  21. MSempai

Bu son bölümün altyazı olan var mı ? çünkü indirdim full ingilizce hani anlarım anlamasın da altyazı olunca bilmediğim kelimeleri de kapıyordum :)
  22. MSempai

Valla zeynep seni alsalar hiç şaşırmam :D şimdiki doktor yaşlı bu arada bu doktorların gitgide gencleşmesi gerekmiyor muydu ?
  23. MSempai

Bende neredeyse hiç kaçırmadan izlemeye çalışıyorum Doktor hepimizin doktoru :) ve gerçekten duygusal çok sahne oluyor ve iyi işliyorlar.. Lakin yeni gelecek doktora hiç ısınmadım bana adam yapmacık geliyor..
  24. MSempai

Biraz da Eğlenelim :)

haha on numara olmuş :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.