Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. Ghettosan

Hikigaya Fansub

Şöyle düşün o zaman TAÇE ile bir fansub'un farkı yok burada bizlerde gönüllü çevirmenlik yapıyoruz ve istediğimiz serileri alıyoruz. TAÇE'nin tek farkı fansublara göre daha fazla elenip kademeden geçmek bizde bir nevi fansub'un ve TAÇE ile T.A biraz farklı aslında onuda hemen açıklayayım. TAÇE: Türk anime çeviri ekibi ve biz direk olarak videolarımızı T.A'ye yüklüyoruz başka sitelere değil onlar buradan alırlarsa alıyorlar. Aynı gibi görünse de farklı siz alt yazılarınızı her site için çıkartırken biz sadece bizim kendi sitemiz için çıkartıyoruz. O yüzden standart bir fansub'tan farkımız kalmıyor. Bizde de kimse ücret almadan gönüllü çeviri yaptığı için herkes kendi istediklerini alıyor. Ayrıca bildiğiniz gibi yada bilmiyorsanız bilgi vermek için söyleyeyim bunu bizde herkesin neredeyse bir tane güncel olmayan serisi var ve ara ara bir yandan o serilere devam ediliyor etkinlikler yapılıyor toplu istek tamamlaması gibi. O yüzden bunu bence bizim tam tersimize dediğinizi fansubların yapması gerektiğini düşünüyorum. :)
  2. Ghettosan

Hikigaya Fansub

Sonuçta TAÇE'de aynı çevirmen olayı geçerli herkes istediğini alıyor genel olarak istenenler sabit oluyor ama bizde kişi sayısı fazla olduğu için seri fazla oluyor tek fark o :D Yanlış anlaşılmadıysam ne mutlu bana :)
  3. Ghettosan

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Anime daha piyasaya çıkmadı ama 0 dan İngilizce olarak çekiliyorsa bilgim yok. Gelecek olan bu seri 4 nisan da gösterime girecek. Furkan düzgün konuş olum çok garip hissettim öyle şeyler söyleyince :D Teşekkürler bizde bekliyoruz :D
  4. Ghettosan

( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle

Teşekkürler :D
  5. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Kesinlikle öyle her kesin ilgisini çekmez yani ilginç bir durum sonuçta :D Neyse artık başka aldığım serileri izlersin umarım :D Not: Son bölümde Noragami'yi başka fansubtan izlemişsin üzdün beni abla :( :D
  6. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

İçerisinde çok ilginç çeviriler var eğer buradan indirip izleyeceksen diye söylüyorum :D vizelerim yaklaştı şuan yapma imkanım yok ama bir süre sonra bütün bölümlerin v2 lerini çıkarıp tamamen düzgün bir çeviri yükleyeceğim beklemek istersen :D
  7. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Yuri animesi o yüzden pek izleyeceğine ihtimal vermedim ama ne kadar çok Yuri içerir bilmiyorum asıl olayı shounen olduğu için aldım bende. :D Fiberler akıyor kanka :D Eren git buradan... En azından yanlış çeviri yapmıyorum diğerleri gibi birazcık yazım yanlışından kimse ölmez... :D
  8. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Teşekkür ederim :) Mangası biraz farklı işleniyor alışama sıkıntısı olabilir :D Çok teşekkürler abla :D bu sezon 2 anime de varım. 1 tanesini izlemezsin kanımca :D Ben teşekkür ederim :)
  9. Ghettosan

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

Eren o cümleyi nasıl anladığını sormak bile istemiyorum karşim... :D
  10. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Güzel yorumların için çok teşekkür ediyorum. :) İlk serim olduğu için çok fazla yanlışlarım oldu ama bundan sonra daha güzel çeviriler vereceğime inanıyorum :) Yorumların için tekrar teşekkür ederim :) Gördüğünüz kusurları bana mesaj atarak bildirirseniz çokta hoşuma gider aslında :D
  11. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Teşekkür ederim :)
  12. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Ama konusu ve çizimleri mükemmel ilk içeriğine bakmadım sadece özet ve çizimlere bakmıştım sonradan öğrendim ama dönesim gelmedi :D
  13. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Çok teşekkür ederim :D Yeni seri aldım ama pek kızları sarar mı bilmiyorum :D okul/shounen/yuri :D
  14. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Mangası devam ediyor seriyi bitirdiler. Bence 2. sezonu gelmez çünkü ciddi bir bitiriş yaptılar açık bırakılan bir kısım olmadı ne kadar istesem de sanmıyorum ne yazık ki.
  15. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

12. Final bölümü yüklendi. İyi seyirleri :)
  16. Ghettosan

Hikigaya Fansub

Bir iki şey söylemek istiyorum son mesajın hakkında umarım beni yanlış anlamazsın. Kimseyi kırmak incitmek yada rencide etmek tarzı amaçlarım yok. Öncelikle aldığınız seriler çok beklenen bir çok fansub'un aldığı seriler bıraktıklarınız ise zaten halihazırda 5 civarı fansub'un aldığı seriler o yüzden bırakmanız mantıklı olmuş ve diğerlerine gelirsek bu serileri incelediniz mi bilmiyorum. İllaki bir incelemeniz olmuştur ama Yönetmenleri olsun seiyuuları olsun özenle seçilmiş büyük animeler ve fansub'un tanınması politikası adına doğru bir amaç ama altında kalkabileceğinizi düşünüyor musunuz? Sonuçta önemli seriler olacak. Dediğim gibi umarım yanlış anlamazsın beni bir art niyetim yok. Bu arada Mahouka Koukou no Rettousei ve Ryuugajou Nanana no Maizoukin serilerini TAÇE olarak çevireceğiz bilgilendirmek istedim sadece. Serilerinizde başarılar...
  17. Ghettosan

Eren beraber ayarladık çamura yatma...
  18. 10. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)
  19. Ghettosan

Kaçıncı bölümdü hatırlamıyorum tam olarak ama encode işini devraldığım sırada renk aranıyordum altyazı için ve o anda Nice'ın kulaklığı tam o renkti. Bende o şekilde ayarladım ama hiç bir bölümde o şekilde bir daha görünmedi. Şahsen ben biraz kişisel zevkime kaçtım öyle hoşuma gittiğinden öyle devam ettim :D
  20. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

Ben teşekkür ederim :) İyi seyirler :)
  21. Ghettosan

Ciddiye aldığım tek forum.

Hoşgeldin :D
  22. Ghettosan

Selam Herkese!

Hoşgeldin keşke kendini de biraz tanıtsaymışın :P
  23. Ghettosan

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

İmkansızı istemek tabiri şuan gerçekleşti... Sanmıyorum böyle bir şey olacağını ne yazık ki gene aynı şeyler olacak ama 2 tarafta haklı olunca diyecek bir şey bulamıyor insan :S
  24. Ghettosan

( 12 / 12 ) Noragami

11. Bölüm eklendi. İyi seyirler. :)
  25. Çevirmen arkadaş bunu sonradan aldı ve bunun yanı sıra kendi serileri de var ben söyledim atta izleyelim diye ama vakit bulamadığını söyledi. İlk vakitte yapacakmış öyle dedi :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.